Uszczelka pod głowicą, odrazu olej wymieniony, pierscienie trzymały dobrze, głowica splantowana, uszczelniacze zaworowe wymienione, wymieniona pompa go po wymienia uszczelki padla pompa wtryskowa, no i wyczyszczone turbo. Bo sie nie załaczalo. Nie wiem ile wasze Audi smiga na seryjnych czesciach, moje wyciagnelo 200
Oleju nie bierze, silnik po remoncie, turbina po przeczyszczeniu bo kierownice byly zapieczone i sie nie wlaczala.
Widze że masz ten sam model i Twoje nie puszcza dymu ?