Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemoskubany

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemoskubany

  1. TIP

    przemoskubany opublikował(a) temat w 1.8T
    Sylikonowy czy aluminiowy ? To prawda że przy aluminiowym znacznie lepiej słychać turbosprężarkę ?
  2. Ktoś byłby chętny ? ( na znaczek)
  3. Aktualnie: Zapraszam na nasz FP https://www.facebook.com/Db.Squad.Bieszczady
  4. dobra robota.. szacun.. relingi by sie przydały ;D
  5. robione kalkulatorem na szybko: Trochę nas poniosło:
  6. możliwe że przy uderzeniu, wystrzelonych pasach nie wystrzeliły mi poduszki ?
  7. na chwile zginąłem w akcji... odnośnie wydechów.. puszka na środku i na tyle same końcówki bez puszczek Miałem dzwona.. przód rozwalony ale już autko prawie ogarnięte. Jeszcze troche i alu + gwint na aucie. Tylni zderzak z S przy okazji założony. W międzyczasie ogarnąłem bixenon i przyciemniłem lampki. Fotki już niedługo. PS. ogarnia ktoś temat zaciętych pasów bo kolizji ? poduszki nie wystrzeliły ale pasy oba przednie się zacieły.. do wymiany czy jakaś blokada ? Zawartość dodana 13 minutes later i przedni S sie popsuł...
  8. ok dzięki za odpowiedz.. odnośnie płynu to za febi wywaliłem w sklepie 45zł ;o wlazło jakieś 0.6 - 0.7 i jest poziom i wydawało mi się że coś mało tego płynu tam wlazło
  9. przemoskubany odpowiedział(a) na przemoskubany temat w Audi A4 B5
    no to ktoś miał niezłą ambicje ;p
  10. właśnie tak zrobiłem..i ogólnie już jest po około 10 cyklach normalnego roboczego nagrzania... i dalej robi ciśnienie pod korkiem..i temp. 90 na zegarach.. 98 na panelu climatronika (49 kanał) I osobne pytanie.. orientuje się ktoś ile wchodzi płynu do wspomagania ?
  11. wiadome. Ewentualnie jakieś konkretne wzmocnienia
  12. układ stał suchy z pękniętą chłodnicą z miesiąc.. wymieniona chłodnica..zalany płyn do płukania z wodą.. płukanko raz około godzinki.. wymiana na płyn.. Czy koniecznie muszę układ odpowietrzać czy po prostu po jakimś czasie sam się odpowietrzy - tak niby teoria głosi ?
  13. Przyznam że nie zagłębiałem się w ten temat dokładnie .. bo z dnia na dzień kupiłem Q.. jeżeli to ma być ingerencja w konstrukcje to raczej rzeczywiście lipa.. ale przecież "ludzie w kosmos latają więc sie wszystko da zrobić "
  14. przemoskubany opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Orientuje się ktoś czy może w Szwajcarii była opcja kupna nowego a4 b5 z pakietem zewnętrznym S4 ? Taką właśnie kupłem 1.8T Q ze zderzakiem s4 i progami, i czasami na internecie też sie taka pojawi świeżo sprowadzona wyczytałem na necie że auta ze Szwajcarii były dosyć dobrze wyposażane, ale czy był taki pakiet ;o
  15. super autko.. trzymam kciuki że jednak Ci odjebie i wsadzisz Q ; P ja przechodziłem przez sprzedaż a4 i kupno kolejnego a4 tylko że z Q i z innym motorem.. nie polecam
  16. no dzieje się dzieje.. skąd wytrzasnąć te nakładki na lampy przednie ala USA ?
  17. miałem mts.. gwint fajny ale za miękki .. też przemieżam się do kupna.. i biore ta technix..( również w Q) kumple na tym jeżdzą i jest wszystko git
  18. działaj bo ładna sztuka.. a szyberdach też mi sie marzy ;p
  19. kozacka ... z której aukcji kupiony jest tylni daszek bo sie przymierzam do kupna ? masz jeszcze te drewniane dekory na sprzedaż?
  20. noo ciekawie ;D czekam na nowe postyy xd
  21. to elegancko a jeżeli chodzi o wydech to jeszcze bd myślał..narazie mam "faze" na taki ;p
  22. rynna w realu aż tak źle nie wygląda ;D planuje coś takiego : a jak tam twój majzelek radimm ? ;D
  23. Witam. Moja pierwsza lejde..1.9 TDI AFN http://www.vag-podkarpacie.pl/viewtopic.php?t=30135 PS. Z tyłu taka koza bo przechylona no i przesiadka na coś ciekawszego: A więc z grubsza: - QUATTRO, - Rok produkcji: 2001, - Silnik: 1.8T AWT -grill "ala" RS4, - klimatronik, -2 elektryczne szyby, -elektryczne lusterka, -kierownica trójramienna, -tempomat, -1/2 FIS, -przyciemnione szyby, Foto po zakupie: Dwie siostry : Modyfikacje: - dołożyłem tylny zderzak z S4, -wyrezany bixenon, przyciemnione lampy przednie, - przyciemnione lampy tylne, - przelot 2"5 , - wkładka K&N , - wtryski z SAAB-a, - koło kompresji z audi TT, - new soft, - peak 1.3 bara, +200 KM - alu RS6 4x18x8J, kapeć 215/40, -dołożone skórzane fotele "kubełki" przód i tył, -radio JVC + mała pierdziawka w bagażniku z kondensatorkiem, - założona nowa instalacja gazowa z zapasem mocy do ok 320HP (gregor10),

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.