Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 AEB POWER by LPG


koziol1172

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Zima , więcej wolnego czasu więc opisze w końcu swojego ulepa :lol:

A4 B5 1.8 T i oczywiście :quattro:

Od początku nie było to 150 km bo seria to nie jedzie, auto przeszło co najmniej z 5 setapów.

Służy głównie jako chomik doświadczalny, dupowóz, i do latania bokami zimą a latem po szutrze :lol:

Zdjęcia jakieś wpadną ale wygląd ma słaby, nie spinam się nad wyglądem bo ma dawać fun i jeździć wszędzie a mieszkam na wiosce. Na wiosnę musi wpaść jakaś inna felga zawieszenie 1BE bo Ba to naprawdę koza

b88c5a50e79ad360med.jpg

4d588866490bb8a2med.jpg

c2e354649f172490med.jpg

Wewnątrz, zegary obszyte

c4f0f71233125c76med.jpg

dadf86e2032433a1med.jpg

a34c73f9e50bbe7fmed.jpg

Tak tak , nie miałem kiedy i gdzie sprzątnąć ale muszę to zrobić jak najszybciej :facepalm:

Fotel pełna elektryka :banan:

Auto budżetowe ale.....

Jest FMIC bo bez niego to nawet na seryjnej sprężarce za długo mocy nie trzyma. 600x200 który wyniósł w sumie 350zł plus trochę latania i roboty

foto na razie tylko tyle, jak będę poprawił prawą rurę to wpadnie całość

fa1473dc3a893888med.jpg

Rdzeń nawet gruby

badd0779a4ebb846med.jpg

TIP i tu mam patent na tipa o chyba najlepszym przepływie za dobre pieniądze bo można to ogarnąć za około 150 zł

ff400beda8fdd258med.jpg

b5127872bc861195med.jpg

Dwa kolanka redukcyjne z Fmic i jedno kolanko z kwasu w które możemy wspawać co nam się podoba, Ja mam tylko DV, cała ekologia spod maski wyleciała

To kolanko można dać na odwrót i dv będzie od spodu jest na to miejsce

Wkładka pipercros

Sprężarka pikuś, k03S od bodajże Dev'a czyli tak jakby zwykłe k03s z bex

Wydech lipa, czuje że będzie restrykcją, ale brzmi nieźle ostatni tłumik jest remusa

Układ paliwowy seria

:banan: :banan: I teraz mój pomysł czyli mamy około 60 koni więcej na LPG jak na pb :banan: :banan:

Na aucie trzy sterowniki Stary motronic DET3 i Stag 4

wszystko robię sam i aktualnie jest tak 2 mapy na pb ~0.7 bara tak żeby starczały seryjne wtryski a na LPG 1.3 :kox:

W sumie ogarniałem ostatnio silnik , moja głowica zrobiona na cacy + drugi słupek, w całkiem fajnym stanie, dostał nowe pierścienie i dociera się, jak już dopieszczę kilka szczegółów to będę stroił .... Mam zamiar dorzucić w końcu męski zapłon choć na tamtym też nieźle przyjmował jak na taki kiepski stan, 22 stopnie przy 6 tyś obr

i co najlepsze od września do świąt jeździł na walniętej panewce , aż poddała się druga podczas przepinki z 3 na 4 w odcince :kox:

zobaczyłem to po ciśnieniu oleju, zegar w środku to niezbędna rzecz dla mnie. Nie stukał podczas przyspieszania i zwalniania, tylko jak się luźno kręcił tak na 3 czy 2 biegu

i Dodam że w głowicy jest mały MOD zobaczymy finalnie ile wyjdzie :D

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpadną fotki bo myłem dziś auto jak już było ciemno.... wpadną z zewnątrz,wewnątrz i pod maską jak to wygląda...

Gdzieś jest zdjęcie z WNR jak ścigałem się z nissanem 350z ale nie mogę go znaleźć , raz ja go potem on mnie bo spaliłem start wtedy nie było kratek w zderzaku tylko rure z IC 63 mm było widać :wink:

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek na razie była spokojna jazda bo pierścienie docierałem, między innymi latając bokami po mało uczęszczanych drogach w mojej małej miejscowości... :D

pod koniec tygodnia może będę jechał z bolem po sprzęgła do guziora to po trasie do warszawy wystroimy go jak nie będzie problemów z czymś...

Piotrekkkk nieeee to nei ten pokemon :P

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotel pelna elektryka?? a te pokretło to co ? :naughty:

Hah :grin: złapałeś.... fakt wypchnięcie na wysokości środku kręgosłupa jest na pokrętło, elektryka przód tył góra dół i oparcie lewo prawo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no rób mapki,będzie okazja to się w Przasnyszu na największym rondzie w europie przetestuje,gratki za pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no rób mapki,będzie okazja to się w Przasnyszu na największym rondzie w europie przetestuje,gratki za pomysły

Masz na myśli strefę? stroję tam njczęściej auta....w tym roku mamy cichy zamiar się tam ścigać, taka rundka w około na czas, potrzeba będzie nie tylko mocy ale i umiejętności :banan:

No i jak ogarnę to pasuje się wyrwać na WNR znów tylko niech się ociepli

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry tor macie tam :D 3 lata temu jak z bemką pociskałem to półośka wypadła na drogę :(

daj znać na pw jak coś będzie

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak coś to na PW będę pisał, pomysł jest mój i trzeba go dopracować, i musi pozostać bez rozgłosu :kox: :kox: :kox:


Auto podstrojone , do końca tygodnia wpadnie log zapłonu :kox: Jest męsko :kox: 20 stopni z plusem

maks z obecnego setupu, na wolnych mam czasy lpg 1.7-2.0 ms a pod odcinką na styk niecałe 16 ms .....ledwo ogarniają te wtryski taki zakres zapotrzebowania.... spadków na redku nie ma .... przydałby się większy boost pod odcinką to byłoby większe ciśnienie LPG :kox:

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no rób mapki,będzie okazja to się w Przasnyszu na największym rondzie w europie przetestuje,gratki za pomysły

Dajcie znać kiedy w Przasnyszu planujecie zabawy to i ja podskocze :) przy okazji rodzinę odwiedzę ;) pozdrawiam. Gratki autka :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, aż się proszą do montażu tylko czasu brak! Jak zwykle szewc w dziurawych chodzi ..... dosłownie dziurawych bo stary się pruje i trzyma moc!

61401438d8806e34med.jpg

Wykonanie solidne, sprawdzone już w trzech s4 i jednej a6 tylko w nich na 70 a ja będę miał na 63 bo to i tak bebechy na moce z tego 4 cylindrowca

Edytowane przez koziol1172
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...