Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Brak podświetlenia drzwi i nód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

od pewnego czasu nie działa mi podświetlenie drzwi i naświetlenie na nogi

jaka moze byc tego przyczyna? jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za te lampki?

chyba nie możliwe żeby się wszystkie żarówki spaliły.

Pozdrawiam

Opublikowano

s-liny w B5 tak mialy niestety.. :thumbdown:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 19:31_________________________________________________14 :rolleyes:

Opublikowano

Bezpiecznik nr 14 odpowiada za oswietlenie wnetrza :wink4:

Opublikowano

masz auto z FISem??

Czy jak otwierasz drzwi pokazuje, że rzeczywiście są otwarte??

I czy nie ma podświetlenia otwierając każde drzwi czy tylko jedne? np. kierowcy?

Opublikowano
  • Autor

autko z pół FIS em

Tak jak otwarte drzwi pokazuje ze są otwarte

nie ma podświetlenia w ogóle, w każdych drzwiach jak również podświetlania nóg, auto mam od paru miesięcy i wiem ze było, od pewnego czasu pewnie już nie świeciło a zwróciłem uwagę dopiero dziś

Opublikowano

w takim razie zobacz bezpiecznik

:hi:

a tak na marginesie modelu B5 nie produkowano w 2002 roku i silnik zapewne masz AJM

Opublikowano
  • Autor

zgadza się silnik mam AJM , zaraz zmienię, a rok prod 2002 mam w dowodzie , jakim cudem sam się dziwie, czyżby wyjechał z salonu rocznikowo później? nie wiem.

Opublikowano

wklepali Ci jako produkcję może rok pierwszej rejestracji

Opublikowano
  • Autor

hmm jednak to nie bezpiecznik

bezp nr. 14 doświetlenie wnetrza, po wyjęciu gasnie doświetlenie środka z dachu czyli bezpiecznik jest dobry :(

czy możliwe jest żeby sie spaliła jedna żarówka i nie będzie świecić całość ?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzewam temacik bo mnie problem dotknął :confused4:

Tylko że u mnie przypuszczam oświetlenie padło przez montaż konsolki od gazu bo zażyczyłem sobie w tym schowku pod kierownicą po lewej (przez jakiś czas się męczyłem) i dziś go w końcu przerzuciłem do tunela środkowego żeby był lepiej widoczny i po rozbiórce tego plastiku pod kierą znalazłem leżący jakiś przekaźnik który wsadziłem z powrotem ale niestety podświetlenie drzwi i nóg nie wróciło wiec gdzie szukać dalej przyczyny, gdzieś w okolicy kierownicy jest jakaś kostka, przekaźnik który mógłby być odpowiedzialny za tą awarię ? (na pewno bezpiecznik nr 14 jest dobry)

  • 3 lata później...
Opublikowano

no właśnie mam to samo ani bezpieczniki ani żarówki który przekaźnik za to odpowiada ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

koledzy tez mam podobnie, z tym ze ja mam urwany ten uchwyt do przelączania przedniego oswietlenia na podsufitce. czy wy nawet jak przelaczacie to wam nie dziala? bo ja nie mam jak tego sprawdzic, musze poprostu wymienic.:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.