Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kurna a juz sie łudziłem... ze bedzie dzisiaj.... w sumie jest juz po 12.....

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tylko nie rozumiem czemu leżała ponad 24h na magazynie doręczającym zrypałbym na czym świat stoi i tyle ale nie martw się na pewno dojdzie w poniedziałek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no w poniedzialek to musi byc na 100% tylko problem jest taki ze mnie nie bedzie z wiesz jak to jest jak zona odbierze.... a jeszcze chodzi o to ze to co zamowilem to chyba tak nie do konca koles wiedzial do sprzedaje.... ale zapewnial ze to co na fotce :)

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 17:51 ----------

co za tępy hooy z tego kuriera.... przytargal paczke w sobote ale za juz po 15 i kwiaciarnia byla zamknieta to zostawil w cukierni obok.... i zeby zadzwonil ze robi takiego manewra to by bylo oki ale on nic!!!! ja dzisiaj sprawdzam status paczki - doreczone w sobote, obok nazwisko kto odebrl........ chwila namyslu i za telefon do kolesie gdzie on to kurna wyslal..... a koles ze nie ma opcji zeby w sobote dostarczyl bo za to trzeba dodatkowo zaplacic i ze mam poczekac do jutra..... :facepalm: jeszcze ciekawy jestem co tam doszlo..... bo dzisiaj nie mam nawet jak sprawdzic:kwasny:

---------- Post dopisany 25-09-2012 at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 11:58 ----------

no i doszlo nowka 8D0 807 111 :kox:

Opublikowano

zderzaczek polift? :naughty:

Opublikowano

zderzak USA:banan:

Opublikowano
zderzak USA:banan:

pisz na PW ile taka przyjemność kosztuje ;)

Opublikowano

Gładki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

DSCF2871.jpg

DSCF2872.jpg

zaplacilem za niego 380zl razem z przesylka, czyli zeby jezdzil na samochodzie powinienem zamknac sie w 800zl ale to dopiero na przyszly rok wpadnie na auto....

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

zderzak USA:banan:

pisz na PW ile taka przyjemność kosztuje ;)

AUDI A4 FRONT BUMPER COVER 96 97 98 99 00 01 8D0807111 ORIGINAL | eBay

:grin: mimo wszystko wole poliftowy:decayed:

poliftowe amerykany :decayed:

Opublikowano

maniak :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox:
Opublikowano
:thumbup1::gicior: zacnie ;)
Opublikowano
  • Autor

pare fotek z plazy by jaca...

185090_413152402067836_1960905910_n.jpg

57975_413152162067860_1132987972_n.jpg

223001_413152215401188_1381257434_n.jpg

427203_399686203414456_1010055565_n.jpg

576087_401906959859047_409764006_n-1.jpg

480032_401907146525695_703038708_n-1.jpg

250092_413151865401223_1137047564_n.jpg

Opublikowano

ciekawe co jeszcze wymyślisz do swojego projektu :decayed: będzie kozacko z tym zderzakiem :jerk:

Opublikowano
:kox: nawet mój paździoch się załapał :sarcastic:
Opublikowano

Ah ta czerwień...;)

Ciekawe jak wyjży z nowym zdesiem

Opublikowano

No dropson coraz bardzie przekonuje się żeby uderzć w US style :decayed:

Opublikowano

dawaj, dawaj Artur :naughty:

Opublikowano
No dropson coraz bardzie przekonuje się żeby uderzć w US style :decayed:

trzeba było myslec to od razu bix usa byśmy zrobili :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSCF2884.jpg

:naughty:

ale druga do poprawki.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.