Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20111201175.jpg

20111201176.jpg

image upload

Przemek tak jak mówiłem z tym radiem niefabrycznym :wink4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o Widzę, że kolega ma podobne radio do mojego tylko, że moje ładniej świeci na czerwono i elegancko się komponuje z reszta podświetlenia :D

Opublikowano

Te zdjęcia tylko potwierdzają to co pisałem wcześniej.

Opublikowano

Jeśli zależy głównie na brzmieniu, to tak.

Nie wiem czemu ale jak widzę w B5 niefabryczne autko to za cholerę mi to nie pasuje. Nie chodzi to że to "nie ori" tylko, że za Chiny się nie chce skomponować z podświetleniem deski, kształtem radyjka, gałeczek i przycisków.

trzeba kupić radio z płaskim czarnym matowym panelem(jak nie ma to mozna pomalować) i zamiast tych małych ramek zrobić jedną ala B6 :wink4:

A podświetlenie w większosci nowych modeli mozna juz dostosować

U mnie tak wyglądąło/wygląda

20091030406.jpg

podswietlenie.jpg

:wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

doszly kolejne graty od kolegi z forum...

zdjcie0487s.jpg

ma ktos fotke jak wygladaja te progi jak sie dzwi otworzy?

w trakcie jest tez budowa opcji coming home.... i jeszcze pare pierdolek....

Opublikowano

miał być koniec, a tu końca nie widać... :kox:

Opublikowano
  • Autor

jedyny koniec jaki sie zbliza to koniec roku :cool1:

Opublikowano

to jest choroba na to jedynym lekarstwem jest...kasacja konta na forum...

...chyba cierpię na to samo :good:

Opublikowano
  • Autor

to jest choroba na to jedynym lekarstwem jest...kasacja konta na forum...

...chyba cierpię na to samo :good:

dokladnie :cool1:

Opublikowano

doszly kolejne graty od kolegi z forum...

zdjcie0487s.jpg

ma ktos fotke jak wygladaja te progi jak sie dzwi otworzy?

w trakcie jest tez budowa opcji coming home.... i jeszcze pare pierdolek....

mam gdzieś w domu fotkę, niestety ale te czarne nakładki wewnętrzne nie pasują i musisz je zdjąć lub wymienić na s4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak bys mial chwile to podrzuc fotke, ze stare trzeba wywalic to sie domyslalem, ale moze idzie ta stare przerobic/przyciac i tak mam je malowane...

Opublikowano

p1080453d.jpg

p1080457.jpg

Uploaded with ImageShack.us

takie foto ci coś daje, czy zrobić ci jakoś inaczej ?

ps. tak wiem ale syf mam w aucie :decayed: jutro myję :hi:

Opublikowano
  • Autor

spoko wystarczy tylko moze sie orientujesz czy ta nakladka od s4 nachodzi lekko na ta gorna krawedz progu? bo u mnie opcja bez tych listw nie przejdzie, i mysle zeby przycic swoje stare listwy :mysli:

Opublikowano

to jutro przyłożę tą od esy i pstryknę foto, ona jest taka sama tylko trochę szersza, zwykłą wystarczy chyba przyciąć :)

Opublikowano

doszly kolejne graty od kolegi z forum...

zdjcie0487s.jpg

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

mam gdzieś w domu fotkę, niestety ale te czarne nakładki wewnętrzne nie pasują i musisz je zdjąć lub wymienić na s4 :wink4

chcesz się założyć ? :naughty:

Duffy tak w ogóle powinien być :ban: za dywaniki i syf w aucie ...... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to jutro przyłożę tą od esy i pstryknę foto, ona jest taka sama tylko trochę szersza, zwykłą wystarczy chyba przyciąć :)

:notworthy:

no ogolnie to najbardziej by mi pasowalo przyciac te moje, mam jeszcze plan zeby kupic takie jak mam ale z polifta z tymi srebnymi paskami i je dociac, srebrne paski zostawic a reszte pomalowac tez w kolor, bo na tych eskowych chyba wyryte jest s4? a ja pozostaje przy a4 :decayed::naughty:

Opublikowano

medik co ty chcesz od moich dywaników? a z tymi nakładkami napisałem, że trzeba chyba przyciąć, zreszta wypowiedz się i pomóż koledze :wink4:

Opublikowano

Przecie jaja se robię.

Ja mam przycięte listwy wzdłuż i jest w miarę ok. Jutro cyknę fotki co i jak.

Opublikowano
  • Autor

Przecie jaja se robię.

Ja mam przycięte listwy wzdłuż i jest w miarę ok. Jutro cyknę fotki co i jak.

:notworthy:

Opublikowano

Przecie jaja se robię.

Ja mam przycięte listwy wzdłuż i jest w miarę ok. Jutro cyknę fotki co i jak.

moze nie cykaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.