Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w zwiazku ze zblizajaca sie zima czas wymienic moje podgrzewane spryski ktore nie grzeja na nowe.... dzis zamowilem...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w zwiazku ze zblizajaca sie zima czas wymienic moje podgrzewane spryski ktore nie grzeja na nowe.... dzis zamowilem...

Nowe ?? Where??

Opublikowano
  • Autor

używki, sprawne w 100% kuzwa ze tez nie mozna nigdzie tych pastylek dostac...

Opublikowano

używki, sprawne w 100% kuzwa ze tez nie mozna nigdzie tych pastylek dostac...

Dokładnie ;/

Opublikowano
  • Autor

no i lustro fotochromatyczne zamowione :cool1: (czy jak to tam sie nazywa) i przezucajac allegro w zeszlym tygodniu same ceny grubo ponad 100zl a tu prosze wchodze 5min temu zaras pierwsze z brzegu w stanie - do wyczyszczenia, kompletne w 100% sprawne (tak pisalo na aukcji) za 50zl+kw :cool1: glupi to ma jednak szczescie :kox:

Opublikowano

Ty Jesteś niesamowity :polew: uwaga do wszystkich jak Przemek mówi: "ciekawe czy do B5 jest..." w sumie obojętnie co to jego B5 będzie to za tydzień miało :polew: szacunek po raz kolejny :notworthy:

Opublikowano

Dropson kiedy rozbierasz tapicerkę w aucie ponownie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

raczej w przyszlym roku bo teraz jestem zawalony robota, chyba ze w drugiej polowie listopada zrobi sie troche luzniej u wujka w warsztacie to bede dzialal...[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________dadzą rade te gumy? http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-dywaniki-gumowe-petex-oryginalne-i1888241078.html czy ma ktos moze sprawdzone cos innego?

Opublikowano

raczej w przyszlym roku bo teraz jestem zawalony robota, chyba ze w drugiej polowie listopada zrobi sie troche luzniej u wujka w warsztacie to bede dzialal...[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________dadzą rade te gumy? http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-dywaniki-gumowe-petex-oryginalne-i1888241078.html czy ma ktos moze sprawdzone cos innego?

JA kupiłem takie na ta zimę są Super jakości ;)

Opublikowano

Też kupię petexy, jak tylko dowiem się jakie stopery będą pasować :decayed:

Opublikowano

Manny ma petexy u siebie ;) ja w A5 też mam i jestem zadowolony :gwizdanie:

Opublikowano

Przemek jaka jest u Ciebie kiera?

Opublikowano
  • Autor

no to tez zamawiam patexy

Przemek jaka jest u Ciebie kiera?

po numerze wyszlo ze z a6 c5 96r z wersji co szla na usa jest skorzana/podgrzewana/i z mf

Opublikowano

Przemek jaka jest u Ciebie kiera?

po numerze wyszlo ze z a6 c5 96r z wersji co szla na usa jest skorzana/podgrzewana/i z mf

jednym słowem ameryka :hi::good: :good:
Opublikowano

Przemek ja u siebie też mam Petex i jeżdżę na nich cały rok jestem zadowolony, tylko szkoda że na tylnych nie ma stoperów i zsuwają się pod siedzenie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

stopery mam jakies to najwyzej zaloze i powinno byc oki

Opublikowano

Przemek ja u siebie też mam Petex i jeżdżę na nich cały rok jestem zadowolony, tylko szkoda że na tylnych nie ma stoperów i zsuwają się pod siedzenie :wallbash:

Dokładnie! Również polecam!

Opublikowano
  • Autor

nowe graty zamówione i to z ameryki :cool1:

Opublikowano

nowe graty zamówione i to z ameryki :cool1:

:naughty:

czyzby jueseje lampy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie :tongue4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 12:05_________________________________________________1912738867.jpg

:dance: :dance: :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.