Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzieś tam jest ja znalazłem na forum ale nie wiem gdzie ;/

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś tam jest ja znalazłem na forum ale nie wiem gdzie ;/

jak bs to widzial to podrzuc linka

Opublikowano

Dropson pokaz ta rozporke bo na tym zdjeciu nie wiele widze :mysli: a i jesli mozesz to daj na PW ile dales i gdzie kupiles??

Opublikowano

Takie szare coś między aku i przewodami.... chyba :mysli:

Opublikowano

Takie szare coś między aku i przewodami.... chyba :mysli:

tak tak, teraz juz widze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Takie szare coś między aku i przewodami.... chyba :mysli:

dokladnie taki aluminiowy plaskownik.... auto juz rozebrane do malowania :kox:

Opublikowano

Takie szare coś między aku i przewodami.... chyba :mysli:

dokladnie taki aluminiowy plaskownik.... auto juz rozebrane do malowania :kox:

czekam na foty :kox:

Opublikowano
  • Autor
zdjcie0428.jpg
Opublikowano

po malowaniu zarzuć foto, bom ciekaw jak wyjdzie i nie wiem czy u siebie robić :kox:

Opublikowano
  • Autor

a teraz z serii wysoko i wąsko....

dscf0543j.jpg

:decayed::naughty::kox: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 20:06_________________________________________________ale chociaz mam teraz amerykanskie lampy :decayed::naughty::kox:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 20:07_________________________________________________wie ktos moze cze te chromki z tych listew to jakas naklejka? czy cos innego? idzie to wydlubac bez uszkodzenia i przekleic na listwy od b5?

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-listwy-chrom-s-line-prog-progi-8e0-i1567342387.html

Opublikowano

W poliftach były takie nakładki w serii :wink4:

Opublikowano
  • Autor

W poliftach były takie nakładki w serii :wink4:

wlasnie nie moglem znalesc ale tez mi sie cos tak wydawalo, ale niewazne, niezakladam tego, przjdzie tylko przezroczysta folia ochronna na rant tej nakladki progowej[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 11:58_________________________________________________dobra pare fotek z dzisiejszego dnia...

zdjcie0434.jpg

zdjcie0435m.jpg

jeszcze progi do dokonczenia.....

moze do konca tygodnia ogarne wszystko

Opublikowano

Elegancko :good:

Opublikowano

Przednia dokładka w kolorze robi robote, zderzak jest masywniejszy :wstydliwy:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze musze dobrze auto wymyc bo, przy okazji malowania wpadla polerka calego auta :naughty:

Opublikowano

jeszcze musze dobrze auto wymyc bo, przy okazji malowania wpadla polerka calego auta :naughty:

i wywalic te halo... :sick3: bo caly wysilek psu w dupe :wallbash::kwasny:
Opublikowano

jeszcze musze dobrze auto wymyc bo, przy okazji malowania wpadla polerka calego auta :naughty:

i wywalic te halo... :sick3: bo caly wysilek psu w dupe :wallbash::kwasny:

to też :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze musze dobrze auto wymyc bo, przy okazji malowania wpadla polerka calego auta :naughty:

i wywalic te halo... :sick3: bo caly wysilek psu w dupe :wallbash::kwasny:

jak dostane hallo z usa do tego zderzaka to je zmienie :decayed::kox:

Opublikowano

jeszcze musze dobrze auto wymyc bo, przy okazji malowania wpadla polerka calego auta :naughty:

i wywalic te halo... :sick3: bo caly wysilek psu w dupe :wallbash::kwasny:

jak dostane hallo z usa do tego zderzaka to je zmienie :decayed::kox:

se wyrezaj :good:
Opublikowano

se wyrezaj :good:

dobrze wujek gada :good:

Dropson a Ty tym halo nie zasłoniłeś sobie dolotu do intercoolera?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.