Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogratulowac zmian, pozazdroscic :tongue4: pol skory rewelacja ;d widze ze mam sie na kim wzorowac przy swojej audawce :przebiegly:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jeszcze wczoraj wpadl nowy ori podlkokietnik :decayed:

a co z resztą modów? :gwizdanie:

Jedrek powoli... dzisiaj lub jutro wpadnie letni setup

kiedy będą dokładki w kolor?

plan jest - przyszly tydzien.... ale zobaczymy...... beda napewno pomalowane...

Opublikowano

Lampy mi się nie widzą :disgust:

Kiedy koło i zawias, bo to ważniejsze? :cool1:

Opublikowano

jak mnie chciales wkurwyc to ci sie udalo :cool1:

mrogal doszly znaczki :decayed:

a wyslales? :) pewnie w poniedzialek beda :good:

Ty mnie wkurwiles :tongue4: :tongue4: 70 to promocja

no i to za***ista,ja dałem 120zł za swoją :rolleyes:

Pokaz foto rozporki i gdzie jest mocowana to moge wykonac taka za 70zł ;)

Opublikowano
  • Autor

jak mnie chciales wkurwyc to ci sie udalo :cool1:

mrogal doszly znaczki :decayed:

a wyslales? :) pewnie w poniedzialek beda :good:

Ty mnie wkurwiles :tongue4: :tongue4: 70 to promocja

no i to za***ista,ja dałem 120zł za swoją :rolleyes:

Pokaz foto rozporki i gdzie jest mocowana to moge wykonac taka za 70zł ;)

rozporke mesze odebrac, bo awizo lezy w skrzynce..... myslisz ze jestas w stanie zrobic ta gorna za 70zl?

Opublikowano

Reszta na Pw nie zasmiecajmy tematu ;)

Opublikowano
  • Autor

no to taki quick shoot...

zdjcie0422q.jpg

Opublikowano

Czyli gwint siedzi :evil::good:

Opublikowano

no to taki quick shoot...

zdjcie0422q.jpg

jest poprostu pieknota :good:

Opublikowano
  • Autor

kola tez juz siedza..... jutro tylko mala regulacja z przedu, i bedzie git, bo z podnosnika nie moglem zjechac...[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 16:00_________________________________________________zdjcie0423j.jpg[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:06_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to taki quick shoot...

zdjcie0422q.jpg

pozostaje życzyć zadowolenia z twardości i niskości :decayed::good:
Opublikowano
  • Autor

no to taki quick shoot...

zdjcie0422q.jpg

pozostaje życzyć zadowolenia z twardości i niskości :decayed::good:

zadowolenie to jest z wygladu auta :kox: tylko przod musze troszeczke podniesc, bo przy tym co jest to palce nie idzie wcisnac miedzy kolo a blotnik :gwizdanie: bylo 68,5cm do blotnika a jest teraz 62cm :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:33_________________________________________________ no to czas najwyższy na parę fotek :>

dscf0497k.jpgdscf0483q.jpgdscf0478z.jpgdscf0487i.jpgdscf0489f.jpgdscf0490w.jpgdscf0492a.jpgdscf0493x.jpgdscf0494oyx.jpgdscf0496g.jpgdscf0498.jpgdscf0499o.jpgdscf0501b.jpg

Opublikowano

Ulalala... :kox::buhaha: jest za***iście :thumbup:

Opublikowano

piękne auto :slina::good::kox:

dokładki będziesz malować w kolor ,bo pamiętam że kiedyś coś pisałeś na ten temat :mysli:

Opublikowano

Avus to Avus :):good: No ładna ta stara koza :naughty: jeszcze lustra i klamki w kolor, lampy tył II lift :wink4:

Opublikowano
  • Autor

piękne auto :slina::good::kox:

dokładki będziesz malować w kolor ,bo pamiętam że kiedyś coś pisałeś na ten temat :mysli:

po swietach idzie wszystko do malowania i wpadnie dokladka pod dpc

Opublikowano

chrom zwinąłeś komuś z auta :naughty: czy kupowany na metry? gwint i avuski po zazdrościć tylko :hi:

Opublikowano

jest pięknie :slina:

Opublikowano

grubo :kox:

po malowanku dokładek i klamek będzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

chrom zwinąłeś komuś z auta :naughty: czy kupowany na metry? gwint i avuski po zazdrościć tylko :hi:

kiedys byl taki na metry ale tak szybko jak go zalozylem tak szybko go wyebalem!!! teraz jest ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.