Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chrom zwinąłeś komuś z auta :naughty: czy kupowany na metry? gwint i avuski po zazdrościć tylko :hi:

Ten na metry nie zrobiłby nawet 10% efektu ori chromu.

dropsone, jest mega :kox::slina:

musi pójść jeszcze w dół :good:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jest ustawiona teraz na 63cm do blotnika i chyba narazie tak zostanie

Opublikowano

jest kosa :naughty: jeszcze tylko malowanko plastików i będzie miazga :kox: i też te halogeny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mialem juz Ci napisac u f16 ze to nie hallogeny :decayed::naughty: tylko swiatla do jazdy dziennej i mi sie tez one wiadza.... ale wiem jak jest..... i rozumie ze nie kazdemu musza sie podobac :wink4:

Opublikowano

jest ustawiona teraz na 63cm do blotnika i chyba narazie tak zostanie

ja mam tak samo :wink4:, i bez klepania przednich błotników, przy feldze 8J18 ET35 i oponie 225/40, niżej nie schodzę :decayed:

Opublikowano

jest ustawiona teraz na 63cm do blotnika i chyba narazie tak zostanie

ja mam tak samo :wink4:, i bez klepania przednich błotników, przy feldze 8J18 ET35 i oponie 225/40, niżej nie schodzę :decayed:

Ja chyba też tak mam :shocked:

tylko, że felga 8.5 cala.

Opublikowano
  • Autor

u mnie jest tak ze przy 18" 8j i et 48 opona 225/40 z przodu musi byc 5mm dystans bo bez opona trze o wahacz, i max moge zejsc do ok 61,5cm ale wtedy najmniejsza dziura i nie mam nadkola...

Opublikowano

jest ustawiona teraz na 63cm do blotnika i chyba narazie tak zostanie

ja mam tak samo :wink4:, i bez klepania przednich błotników, przy feldze 8J18 ET35 i oponie 225/40, niżej nie schodzę :decayed:

Ja chyba też tak mam :shocked:

tylko, że felga 8.5 cala.

a jaka guma? 225/40? jeśli tak to już masz troszki naciągu i bedzie tak jak przy 225/40 :wink4:

u mnie jest tak ze przy 18" 8j i et 48 opona 225/40 z przodu musi byc 5mm dystans bo bez opona trze o wahacz, i max moge zejsc do ok 61,5cm ale wtedy najmniejsza dziura i nie mam nadkola...

a u Ciebie ET pozwala zejść niżej :good:

Opublikowano

225/40 (nareszcie) bo 235/40 tarło na dołkach.

czytałem, że aju wyciął plastikowy rant w nadkolu, chyba też tak zrobię :wink4:

EOT

Opublikowano

teraz super wygląda na tych kołach :notworthy:

Opublikowano

super :kox: dropsone kawał dobrej roboty coraz bliżej zamierzonego celu :good:

Opublikowano

walisz ściemę na szyby?

Opublikowano
  • Autor

walisz ściemę na szyby?

:no: szyby zostaja tak jak sa

Opublikowano

spoko :>

Opublikowano

No dropsone... :evil::good:

Opublikowano
  • Autor

jutro pracowity dzien... zakladamy spryski u krzycha, moze uda sie wrzucic rozpórkę :naughty:

Opublikowano

jutro pracowity dzien... zakladamy spryski u krzycha, moze uda sie wrzucic rozpórkę :naughty:

karwa, ja walczę z jedną śrubą bo mam tak zapieczoną że masakra, tam są śruby 16, trzy puściły bez problemu a jedna daje po piz*zie :polew:

Opublikowano
  • Autor

jutro pracowity dzien... zakladamy spryski u krzycha, moze uda sie wrzucic rozpórkę :naughty:

karwa, ja walczę z jedną śrubą bo mam tak zapieczoną że masakra, tam są śruby 16, trzy puściły bez problemu a jedna daje po piz*zie :polew:

kuzwa dzisiaj jaka jazda byla z gwintem..... klucze sie giely, a nakretka w miejscu.... na letni setup sie udalo podkrecic ale co bedzie z podkreceniem gwintu na zime :gwizdanie:

Opublikowano

jutro pracowity dzien... zakladamy spryski u krzycha, moze uda sie wrzucic rozpórkę :naughty:

karwa, ja walczę z jedną śrubą bo mam tak zapieczoną że masakra, tam są śruby 16, trzy puściły bez problemu a jedna daje po piz*zie :polew:

kuzwa dzisiaj jaka jazda byla z gwintem..... klucze sie giely, a nakretka w miejscu.... na letni setup sie udalo podkrecic ale co bedzie z podkreceniem gwintu na zime :gwizdanie:

ja nie konserwowałem na zimę, i setup letni z przekładką kół zajął mi 1,5h :wink4:, także bedzie dobrze :good:

Opublikowano

dropson...fura poprostu miazga...a ogrom pracy włozony chyba bezcenny :evil:

jest pieknie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.