Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Reniu pisal ze jak bedzie mial chwile to ogarnie :good:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pacjent po operacji plastycznej:

dscf5140b1.jpg

dscf5140b2.jpg

ps. heble u Ciebie są trochę mniejsze.... :gwizdanie:

[edit]

Dokładeczki w kolor :evil:

dscf5140b3.jpg

Opublikowano

Pacjent po operacji plastycznej:

dscf5140b1.jpg

dscf5140b2.jpg

ps. heble u Ciebie są trochę mniejsze.... :gwizdanie:

[edit]

Dokładeczki w kolor :evil:

dscf5140b3.jpg

kozaczysko :decayed:

Opublikowano

jeszcze klamki w kolor, wszystkie szyby ciemne i bedzie kox w .uj :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzieki Reniu :notworthy:, te dokladki w kolor kozacko wygladaja...... musze podpytac jaki koszt pomalowania 4 klamek, 2 lusterek, i listw/dokladek w kolor, no i moze przy okazjii tylnego zderzaka bo jest troche porysowany z jednej strony.... ale przed malowaniem musial bym ogarnac dokladke pod pdc.... zaczynam myslec...

Opublikowano

jak bys wiedzial ile za malowanie klamek to daj znac :) a i jeszcze dokladek :)

Opublikowano

Zagadaj do Artura, na pewno zrobi dobrą cenę dla Ciebie :good:

Hehe.. macie rację... wyszło przezayebiście :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zagadaj do Artura, na pewno zrobi dobrą cenę dla Ciebie :good:

Hehe.. macie rację... wyszło przezayebiście :kox:

z malowaniem nie ma problemu :naughty: musze tylko auto zonie kupic zeby swoje mogl na jakis czas na warsztat postawic...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:08_________________________________________________chce sie upewnic co do dystansow....

tak to wyglada, rozmiar starej felgi i nowej

felgiq.jpg[/url]

16mm roznicy wewnatrz, czy jak bym kupil takie dystanse to bedzie oki? nie bedzie tarlo o amorek/sprezyne i felga wyszla by wtedy o 20mm na zewnatrz, dobrze to bedzie wygladac, czy dac inne dystanse

dystanse.jpg

co myslicie? bo chcialem te zamowic? i na przod wziasc takie same?

Opublikowano

Zagadaj do Artura, na pewno zrobi dobrą cenę dla Ciebie :good:

Hehe.. macie rację... wyszło przezayebiście :kox:

z malowaniem nie ma problemu :naughty: musze tylko auto zonie kupic zeby swoje mogl na jakis czas na warsztat postawic...[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 21:08_________________________________________________chce sie upewnic co do dystansow....

tak to wyglada, rozmiar starej felgi i nowej

felgiq.jpg[/url]

16mm roznicy wewnatrz, czy jak bym kupil takie dystanse to bedzie oki? nie bedzie tarlo o amorek/sprezyne i felga wyszla by wtedy o 20mm na zewnatrz, dobrze to bedzie wygladac, czy dac inne dystanse

dystanse.jpg

co myslicie? bo chcialem te zamowic? i na przod wziasc takie same?

od razu zapytam, ile za dystanse?

Opublikowano
  • Autor

65zl za komplet /2szt

Opublikowano

a podaj linka do tych dystansiQw?? :naughty:

Opublikowano

dropsone... jak to wszystko ladnie sie zapowiada.. na prawde z glowa robione... tak trzymaj.

Opublikowano

z dystansem 10mm Twoje ET zmieni się na 38, więc koło z tyłu będzie minimalnie schowane, a z przodu praktycznie równo z błotnikiem :)

obcierać o amor/zwrotnicę też nie powinno

obejrzyj fotki slepego bo jeśli dobrze pamiętam to on ma 18" 8J et35 (3mm bardziej wysunięte na zewnątrz) ...może warto pomyśleć o dystansie choćby 12mm na tył?

dsc3402.jpg

Opublikowano
  • Autor

Michal slepy juz kiedys mi pisalo o 12... ale cos nie moge zabardzo znalesc, jak sa to bez kołnierza centrujacego, a takich niechce... a 17 na tyl i 10 na przod? i wtedy jakie sroby do tego 28+10 brac 35 czy 40? i 28+17 brac 45? bo takie sa dostepne czy szukac czegos innego?

Opublikowano

a te które pokazałeś to real foto? bo na 99% nie... nie spotkałem jeszcze 10mm dystansów z kołnierzem centrującym :no:

17mm na tył będzie za***iście wyglądać, ale też będzie obcierało o nadkole przy większym załadunku, moim zdaniem 12mm to max ->będzie praktycznie jak na fotce slepego (niech się wypowie czy coś obciera :wink4:)

śruby dłuższe o grubość dystansu, +/-2mm nie powinno robić różnicy

Opublikowano
  • Autor

a te które pokazałeś to real foto? bo na 99% nie... nie spotkałem jeszcze 10mm dystansów z kołnierzem centrującym :no:

17mm na tył będzie za***iście wyglądać, ale też będzie obcierało o nadkole przy większym załadunku, moim zdaniem 12mm to max ->będzie praktycznie jak na fotce slepego (niech się wypowie czy coś obciera :wink4:)

śruby dłuższe o grubość dystansu, +/-2mm nie powinno robić różnicy

:notworthy: spoko wiem czego szukac, dzieki za info pozdrawiam

Opublikowano

dropson a gdzie po 65zl sa dystanse...mozesz podac link?

Opublikowano

a te które pokazałeś to real foto? bo na 99% nie... nie spotkałem jeszcze 10mm dystansów z kołnierzem centrującym :no:

17mm na tył będzie za***iście wyglądać, ale też będzie obcierało o nadkole przy większym załadunku, moim zdaniem 12mm to max ->będzie praktycznie jak na fotce slepego (niech się wypowie czy coś obciera :wink4:)

śruby dłuższe o grubość dystansu, +/-2mm nie powinno robić różnicy

na tył z chęcią wrzuciłbym jeszcze 5mm dystans, bo spokojnie dałoby radę, ale tak jest ok, nie przyciera za to na przodzie mam już błotniki do zaklepania, bo mi opona ranty od spodu poszarpała :evil:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:28_________________________________________________Dropsone, zderzak z dokładką pod PDC :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-sedan-96-9rok-z-belka-zderzak-nr-p433-i1406780123.html[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:22_________________________________________________Dropsone, tu jest ten o którym Ci mówiłem z lekko uszkodzona dokładką za 100zł

http://moto.allegro.pl/audi-a4-sedan-95-99-zderzak-tylny-tyl-i1407762427.html

Opublikowano
  • Autor

250 :kwasny: napisalem meila czy sprzeda sama dokladke, a jak nie to mam juz nagrany caly zderzak z dokladka od polifta za duzo mniej kasy, i bede ja rezal, bo i tak potem wszystko w kolor [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:29_________________________________________________eeee no ten drugi jest calkiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.