Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

250 :kwasny: napisalem meila czy sprzeda sama dokladke, a jak nie to mam juz nagrany caly zderzak z dokladka od polifta za duzo mniej kasy, i bede ja rezal, bo i tak potem wszystko w kolor [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:29_________________________________________________eeee no ten drugi jest calkiem

no ten pierwszy drogawo, zanalazłem polifta już razem z czujnikami za 200zł :wink4:

tamtego weźmiesz za 100zł, założysz swoją dokładkę i go sprzedaż :wink4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

250 :kwasny: napisalem meila czy sprzeda sama dokladke, a jak nie to mam juz nagrany caly zderzak z dokladka od polifta za duzo mniej kasy, i bede ja rezal, bo i tak potem wszystko w kolor [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:29_________________________________________________eeee no ten drugi jest calkiem

no ten pierwszy drogawo, zanalazłem polifta już razem z czujnikami za 200zł :wink4:

tamtego weźmiesz za 100zł, założysz swoją dokładkę i go sprzedaż :wink4:

ten za 200 to za sama dokladke 70zl chce :wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:35_________________________________________________moja dokladka to lipa bo ma dziury wywiercone pod czujniki :kwasny:

Opublikowano

250 :kwasny: napisalem meila czy sprzeda sama dokladke, a jak nie to mam juz nagrany caly zderzak z dokladka od polifta za duzo mniej kasy, i bede ja rezal, bo i tak potem wszystko w kolor [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:29_________________________________________________eeee no ten drugi jest calkiem

no ten pierwszy drogawo, zanalazłem polifta już razem z czujnikami za 200zł :wink4:

tamtego weźmiesz za 100zł, założysz swoją dokładkę i go sprzedaż :wink4:

ten za 200 to za sama dokladke 70zl chce :wink4:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:35_________________________________________________moja dokladka to lipa bo ma dziury wywiercone pod czujniki :kwasny:

nawet znośnie, a ile za przesyłkę?

Opublikowano
  • Autor

ten za 200 to za sama dokladke 70zl chce :wink4:

mówisz o tym?

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-audi-a4-lift-parktronic-99-01-i1431987207.html

jak nie bierzesz to ja łykam dokładkę :wink4:

tak to polifta[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:49_________________________________________________

ten to juz mi do niczego nie potrzebny :gwizdanie:

Opublikowano

ten za 200 to za sama dokladke 70zl chce :wink4:

mówisz o tym?

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-audi-a4-lift-parktronic-99-01-i1431987207.html

jak nie bierzesz to ja łykam dokładkę :wink4:

tak to polifta[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:49_________________________________________________

ten to juz mi do niczego nie potrzebny :gwizdanie:

to bierzesz od tego polifta?, spasi do nas? czy bedziesz rzeźbił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a po hooyy jak ma od przed :kox:

Opublikowano

a po hooyy jak ma od przed :kox:

poka linka?

Opublikowano
  • Autor

polift, to jest ten za 200 caly zderzak z czujnikami co jest, to za sama dokladke koles wczoraj chcial 70zl bo do niego pisalem, ogolnie poliftowa nie podejdzie p&p do przedlifta, a w podobnych pieniadzach mielem poliftowy zderzak, wiec chcialem go rezac... ale jak sie ta trafila... to tylko ja troszke podkleje, w kolor i bedzie gicio

Opublikowano

polift, to jest ten za 200 caly zderzak z czujnikami co jest, to za sama dokladke koles wczoraj chcial 70zl bo do niego pisalem

już zaklepałem, ale jakoś niechętnie chce sprzedać samą dokładkę :thumbdown:

jutro ma mi dać odpowiedź

Opublikowano

polift, to jest ten za 200 caly zderzak z czujnikami co jest, to za sama dokladke koles wczoraj chcial 70zl bo do niego pisalem

już zaklepałem, ale jakoś niechętnie chce sprzedać samą dokładkę :thumbdown:

jutro ma mi dać odpowiedź

dziwisz się :gwizdanie:, bedzie mu troszkę Ciężko sprzedać goły zderzak :decayed:

Opublikowano

polift, to jest ten za 200 caly zderzak z czujnikami co jest, to za sama dokladke koles wczoraj chcial 70zl bo do niego pisalem

już zaklepałem, ale jakoś niechętnie chce sprzedać samą dokładkę :thumbdown:

jutro ma mi dać odpowiedź

dziwisz się :gwizdanie:, bedzie mu troszkę Ciężko sprzedać goły zderzak :decayed:

ciiiiii :przebiegly::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja napisze do niego ile by chcial za same czujniki.... a ty slepy za zderzak bez dokladki, jak michal wezmie dokladke to my sie rozmyslimy :polew:

Opublikowano

to ja napisze do niego ile by chcial za same czujniki.... a ty slepy za zderzak bez dokladki, jak michal wezmie dokladke to my sie rozmyslimy :polew:

no nie głupi pomysł :decayed:

Opublikowano

to ja napisze do niego ile by chcial za same czujniki.... a ty slepy za zderzak bez dokladki, jak michal wezmie dokladke to my sie rozmyslimy :polew:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

PLANY NA 2011

Plany

- koła 18" avus juz czekaja, jakies dystanse tez juz ogarniete/ jeszcze tylko jakies oponki

- gwint weiteca czas najwyzszy zrobic przekladke

- bose tylko zalozyc

- duze lusterko z prawej strony czekam kiedy dojdzie

- klamki/lustra/dokladki zderzaków/progi/ w kolor trzeba najpierw ogarnac wszystko do okola

- dokladka pod pdc czekam za kurierem

- malowanie zaciskow farba juz kupiona

i to juz kuzwa koniec nic wiecej nie robie.....

Opublikowano

PLANY NA 2011

Plany

- koła 18" avus juz czekaja, jakies dystanse tez juz ogarniete/ jeszcze tylko jakies oponki

- gwint weiteca czas najwyzszy zrobic przekladke

- bose tylko zalozyc

- duze lusterko z prawej strony czekam kiedy dojdzie

- klamki/lustra/dokladki zderzaków/progi/ w kolor trzeba najpierw ogarnac wszystko do okola

- dokladka pod pdc czekam za kurierem

- malowanie zaciskow farba juz kupiona

i to juz kuzwa koniec nic wiecej nie robie.....

taaaa :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.