Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sam robiłem dekarką i teraz przy niskich temperaturach bass jest wyraźnie lepszy niż w lato, dekarka jak jest ciepła jest cholernie elastyczna. W aucie nic nie śmierdzi też się bałem ale puki co jest :good:

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ma moze ktos jakies fotki jak wygladaja czerwone zaciski hamulcowe na czerwonym b5?

Opublikowano

ja mam,przesle ci jak bede w domu, maluj bo fajnie wyglada nawet przy czerwonym samochodzie :)

Opublikowano
:hi:..."dropsone" powiedz mi tylko jak zes wszczepil ta krotka listewke chromu w trojkaciku "w szybce" bo uszczeliki na fotkach nie widzialem :mysli:?? Bo tez mam kupiony ori chrom do mojego aVanta :decayed: i zastanawiam sie jak go wszczepic?? Jak masz jakis patant to podziel sie :naughty:
Opublikowano

:hi:..."dropsone" powiedz mi tylko jak zes wszczepil ta krotka listewke chromu w trojkaciku "w szybce" bo uszczeliki na fotkach nie widzialem :mysli:?? Bo tez mam kupiony ori chrom do mojego aVanta :decayed: i zastanawiam sie jak go wszczepic?? Jak masz jakis patant to podziel sie :naughty:

szybe wycinal :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja mam,przesle ci jak bede w domu, maluj bo fajnie wyglada nawet przy czerwonym samochodzie :)

no wlasnie chce najpierw zobaczyc, bo niechce zrobic chamskiego festynu.... bede bardzo wdzieczny za fotki, bede mial wtedy jakis punkt odniesiena... bo ogolnie na forum duzo ludzi jest na "nie" malowaniu na czerwono, ale przy czerwonym aucie :mysli:

:hi:..."dropsone" powiedz mi tylko jak zes wszczepil ta krotka listewke chromu w trojkaciku "w szybce" bo uszczeliki na fotkach nie widzialem :mysli:?? Bo tez mam kupiony ori chrom do mojego aVanta :decayed: i zastanawiam sie jak go wszczepic?? Jak masz jakis patant to podziel sie :naughty:

na klej do szyb[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:09_________________________________________________ :mysli: chodzi o ten krotki kawalek? czy o ten co idzie po dachu? bo do tego co idzie po dachu trzeba wyciac szybe, a ten krotki w orginale wczepiany jest na takie zatrzaski, ale wtedy jest inny ten trojkat, u mnie trojkat zostal stary a ta listewka krotka jest przyklejona na klej do szyb

Opublikowano

no wiem ze na zatrzaski :wallbash: i mowisz ze na kleju do szyb :decayed: normalnie o to mi chodzilo :naughty: nie Ci to Bog wynagrodzi w hektolitrach ropy :good::hi:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

czerwony na zaciski według mnie jest najbardziej odpowiedni do kazdego koloru autka, nawet nie ma fajnego koloru żeby malować, rdze na wierzchu zostawić to dopiero kupa, gdybyś walnoł na żołto same zaciski to dopiero festyn :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak bedziesz mial chwile to podeslij fotki, a czym ty malowales? jak z trwaloscia?

Opublikowano

jak bedziesz mial chwile to podeslij fotki, a czym ty malowales? jak z trwaloscia?

ja kupowałem na allegro taki komplecik do malowania zacisków, w tym był sprej do czyszczenia zacisków, farba i utwardzacz, malowałem na wiosnę i trzyma się jak skórysyn :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

gdybyś walnoł na żołto same zaciski to dopiero festyn :decayed:

w czym widzisz wiochę? ja mam zaciski na zółto i jakoś nie widzę w tym wiochy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak bedziesz mial chwile to podeslij fotki, a czym ty malowales? jak z trwaloscia?

ja kupowałem na allegro taki komplecik do malowania zacisków, w tym był sprej do czyszczenia zacisków, farba i utwardzacz, malowałem na wiosnę i trzyma się jak skórysyn :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

gdybyś walnoł na żołto same zaciski to dopiero festyn :decayed:

w czym widzisz wiochę? ja mam zaciski na zółto i jakoś nie widzę w tym wiochy :gwizdanie:

wiedzialem, ze sie upomnisz o zolte zaciski :naughty::decayed:. zdejmowales zacisk i pedzelkiem malowales?

Opublikowano

jak bedziesz mial chwile to podeslij fotki, a czym ty malowales? jak z trwaloscia?

ja kupowałem na allegro taki komplecik do malowania zacisków, w tym był sprej do czyszczenia zacisków, farba i utwardzacz, malowałem na wiosnę i trzyma się jak skórysyn :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________

gdybyś walnoł na żołto same zaciski to dopiero festyn :decayed:

w czym widzisz wiochę? ja mam zaciski na zółto i jakoś nie widzę w tym wiochy :gwizdanie:

wiedzialem, ze sie upomnisz o zolte zaciski :naughty::decayed:. zdejmowales zacisk i pedzelkiem malowales?

malowałem na aucie :wink4:, przy założonej feldze nie widać tego :wink4:, ale wyszły spoko, na wiosnę wpadną 312mm, i tamte bedą już malowane profi :good:

Opublikowano
  • Autor

no to spoko :good: jeszce musze opony letnie ogarnac

Opublikowano

Dropsone, kartka papieru/tektura, taśma malarska i na autku można spokojnie robić :good: Ja swoje walnąłem pod kolor auta, bez zdejmowania.

Opublikowano
  • Autor

Dropsone, kartka papieru/tektura, taśma malarska i na autku można spokojnie robić :good: Ja swoje walnąłem pod kolor auta, bez zdejmowania.

jeszcze zobacze, narazie zbieram info czy na czerwono malowac czy na czarno? i czym malowac..... w sumie ramiona od avusow nie sa az takie cienkie i napewno troche przyslonia zacisk, takze jak bym go walnal na czerwono to i tak niewiadomo jak by sie w oczy nie rzucal...

Opublikowano

Dropsone, kartka papieru/tektura, taśma malarska i na autku można spokojnie robić :good: Ja swoje walnąłem pod kolor auta, bez zdejmowania.

jeszcze zobacze, narazie zbieram info czy na czerwono malowac czy na czarno? i czym malowac..... w sumie ramiona od avusow nie sa az takie cienkie i napewno troche przyslonia zacisk, takze jak bym go walnal na czerwono to i tak niewiadomo jak by sie w oczy nie rzucal...

najlepiej byłoby zapodać Vt :wink4:, czarny bedzie niewidoczny, a czerwony bedzie fajnym akcentem za felgą :good:

Opublikowano
  • Autor

Dropsone, kartka papieru/tektura, taśma malarska i na autku można spokojnie robić :good: Ja swoje walnąłem pod kolor auta, bez zdejmowania.

jeszcze zobacze, narazie zbieram info czy na czerwono malowac czy na czarno? i czym malowac..... w sumie ramiona od avusow nie sa az takie cienkie i napewno troche przyslonia zacisk, takze jak bym go walnal na czerwono to i tak niewiadomo jak by sie w oczy nie rzucal...

najlepiej byłoby zapodać Vt :wink4:, czarny bedzie niewidoczny, a czerwony bedzie fajnym akcentem za felgą :good:

tez mi sie tak wydaje, zaras musze sie do Renia usmiechnac o vt :notworthy:

Opublikowano

Dropsone, kartka papieru/tektura, taśma malarska i na autku można spokojnie robić :good: Ja swoje walnąłem pod kolor auta, bez zdejmowania.

jeszcze zobacze, narazie zbieram info czy na czerwono malowac czy na czarno? i czym malowac..... w sumie ramiona od avusow nie sa az takie cienkie i napewno troche przyslonia zacisk, takze jak bym go walnal na czerwono to i tak niewiadomo jak by sie w oczy nie rzucal...

najlepiej byłoby zapodać Vt :wink4:, czarny bedzie niewidoczny, a czerwony bedzie fajnym akcentem za felgą :good:

tez mi sie tak wydaje, zaras musze sie do Renia usmiechnac o vt :notworthy:

:good:

Opublikowano

Reniu, czekamy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.