Treść opublikowana przez felipe.avant
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bede jutro w poznaniu, z chęcia bym wpadł na wasz spocik ale bede dopiero koło 17
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
goperek ale gosciu cie wycyganił, za ile te auto oddałes za 8tys??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też przyjaciele odpadam, bede w Poznaniu może tam zalicze spocik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
binek prosze tylko nie "ringi" no ale o gustach się nierozmawia
-
AUDI - jak to ładnie brzmi...
tylko avant!kombi najładniejsze pasuje do tego zameczka;)
-
[All B5] Moje Audi A4
u mnie wytrymały 4msc. bezsens
-
[B5 AEB] Mój czerwony sedanik
faktycznie ta czerwień ładna, furka 6 z plusem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Inspekcje skasujesz bez kompa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
depo już za 230 na allegro dropsone robisz też rażenie z nami??
-
[B5 AFN] Wydmuchiwany olej z dolotu
no włąsnie mam ten saam problem....
-
[B5 AFN] Audi Avant TDI
bardzo ładny, piękny motor, oby długo służył tak jak mój
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
binek, tez mam zamiar lampki wpakować zespolone ale tylko valeo lub depo
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
lampy są okropne to tylko moje zdanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
"to za drogo ile zejdzie z tego :naughty:" a co można sprzedawać w czasach kryzysu, butelki,makulature itp
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tak a ja ostatnio pracuje nawet w niedziele na giełdzie także :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Wymiana świec żarowych
motor może pochodzić chwile nie musisz go za dugo grzać, świeczki powinny delikatnie wyjść, jezeli stawiają opór psiknij wd40 odczekaj chwile i znowu próba, ostatnio robiłem to u siebie/ podstawa dobry mocny klucz /
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
nie rób zapasu, taki towar będzie zawsze również polecam "mastersport"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a gdzie zdjęcie serwisanta opon??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropsone dasz sprawdzić logi?? , do zobaczenia jutro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pewnie że jest
-
foto radar
czyli chyba najlepiej bedzie jak powiem że jechał klient, przyszły kupiec auta na jazdę próbną, zobaczymy kiedy teraz zadzwoni do mnie....bede pisał co dalej wynikło
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
jednak czarny kolor najładniejszy, kolega jeżdzi zielonym"groszkiem" jakoś dziwnie to wygląda tak jakoś made in france ale dla kobiety pasuje
-
foto radar
ja równiez jeszcze nigdy nie zapłaciłem, ale to dzwonienie i uparte nachodzenie mnie drażni,czy faktycznie chce gosciu zadziobać na premię czy jest inny powód..? czekać czy płacić ?
-
[ALL B5] moja moja wyczekana:))))
jestem bardzo ciekaw tego avanta...
-
foto radar
Witam klubowiczów, otóż mam pewien problem, zrobiono mi zdjątko "foto radar" przekroczenie prędkosci 90/na50tce było to w lipcu od 2 msc strazik miejski wydzwania/zdobył tel od mojego sąsiada bo mnie nie ma w domu jestem czesto na wyjazdach,/ żebym przyjechał wyjasnic okolicznosci,pojechałem na straż miejską w celu wyjaśnienia i obejrzenie zdjęcia, widać auto nr rejestracyjne a twarz mało wyrazna, powiedziałem że nie wiem kto w tym momencie kierował autem itp, sporzadził protokół i powiedział że i tak właściciel samochodu będzie musiał zapłacić a włąscicieli jest dwóch i że sie nie przyznaje. Mineło pare dni i straz miejska wydzwania a ostatnio nawiedzili mnie w domu ten sam dupek/nie było mnie w domu żona rozmawiała/żebym to zapłacił /300zł/plus koszty manipulacyjne. Teraz pytanie płacić czy nie płacić straszył sądem że zapłace,kazałem mu to wysłac i mam to gdzies to wolą żebym zapłacił itp,ale jaki ma cel to jego nawiedzanie,przeciez to tylko mandat a nawiedzają mnie jak bym popełnił zbrodnie,dlaczego im tak zalezy?? kto mi to wyjasni bo już mnie denerwują pomału, czy spieszy im sie do końca roku czy jak?...dzieki pozdrawiam