Jump to content
IGNORED

[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej

poziek
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie. Trwa akcja upiekszania wnętrza w B5 97 rocznik. Posiada taką oto kierownicę:

kierafe.jpg

Czy nie będzie problemów z montażem takiej fajnej:

kieragit.jpg

Ta S4 ma wielkoklin 17mm. Czy podejdzie ? I czy airbag będzie działał ?

Proszę o info :th:

będzie pasiłowała ..trza zobaczyć w etce czy są takie same konektory do poduszki..poducha jest jednostopniowa więc na 90% będzie pasiło.. Angela weź w końcu zrób tą kiere..jak coś to na siłe się wepchnie.. :kox:

Adas kiera juz kupiona...... :naughty:

Teraz tylko dopoki mi przesylka nie przyjdzie...bede sie zastanawiac czy bedzie pasic.....

A czy moglby mi ktos sprawdzic te konektory...czy jak to tam sie zwie w etce? :)

okropna jest ta stara kierownica, tą nową aż przyjemnie będzie pokręcić, Pozdrawiam

Oto efekt:

moto_0023.jpg

no i jak montaz wszystko podchodzi standart, czy trzeba cos przerabiac, i jak by to wygladalo w przypadku, kierownicy np. od S3??? :mysli:

Angie piekna kiera :th: teraz bedziesz szydziła z mojej ze pazdziochowata :polew:

no i jak montaz wszystko podchodzi standart, czy trzeba cos przerabiac, i jak by to wygladalo w przypadku, kierownicy np. od S3??? :mysli:

czy standart to nie wiem......

kupilam kierownice z tego samego rocznika co moja.....i z tym samym wieloklinem......

pasowala idealnie , bez zadnych przerobek........kabelki nawet zostaly przelozone ze starej kierownicy......... :)

Angie piekna kiera :th: teraz bedziesz szydziła z mojej ze pazdziochowata :polew:

no faktycznie ......Twoja to teraz straszny pazdzioch :laghing2:

No ładnie ładnie :th:

Tylko ja bym ja obszył perforowaną - czarną :wink4:

To teraz zacznie sie macanie i dotykanie.. kiery.. :tongue4: (odcinki z duza iloscia zakretow i te sprawy) :naughty:

To teraz zacznie sie macanie i dotykanie.. kiery.. :tongue4: (odcinki z duza iloscia zakretow i te sprawy) :naughty:

juz sie zaczelo...... :decayed:

nawet nie wiedzialam ze moj tel robi takie ladne foto...... :kox:

No ładnie ładnie :th:

Tylko ja bym ja obszył perforowaną - czarną :wink4:

a gdzie takie cuś można zrobić ?

Ja robiłem w Lublinie- 100 zł , mieszek perforowany 30 zł :naughty:

Adres dać moge dać :wink4:

W Wawie to sie nie orientuje gdzie ..

Szarą kiere perforowaną zrobią ??

Dawaj na PW namiary, proszę :th:

Czy ktos z was wie jaka kierownica powinna byc w 98 r ? mam taka jak na zdjeciach kolego na samej gorze,taka zwykła wygladajaca straznie,chyba jak na 98 rok to powinienem miec ta ladna??ktos podpowie jaka powinna byc albo jaka pasuje?nie mam etki ani nic takiego zeby ssie dowiedziec

Kierownica wyglada super :) i mam takie pytanie czy kierownice trójramienna odkręca sie w taki sam sposób jak czteroramienna? bo niestety musze przeczyścić styki od imo i potrzebuje wiadomosci jak ją zdjąć dziękuje za radę

do początku 98 roku mały wieloklin+nakrętka, później już tylko duzy+śruba

też szukam szarej trójramiennej do b6... :confused4: ale nie ma... a propos obszywania, w Radomiu jest kozak , ladnie robi.. 120 kiera. w trzy godzinki... mogę załatwić namiar, mój koleżka u niego robił i był zadowolony, a jest detalistą.... :rolleyes:

Mam pytanie a czy taśma od tej starek kiery pasowała idealnie do tej nowej czy trzeba tak jak to sie ma po lifcie kupować okrągłom taśme i obudowe kiery pod ogrągłom tasme?? Bardzo prosze o odpowiedź :)

mam pytanie moze wydac sie glupie ale jestem laikiem i sie do tego przyznaje chce tez zmieniac ta stara na albo 3 ramienna albo na od nowego mofelu tzn b7 czy bedzie taka kierownica pasowac?a czy do tej 3 ramiennej da sie jakos przelozyc stara poduszke oczywiscie zaslepka bylaby taka jak do tej od s4 chodzi mi o sam ,,srodek" tzn o jego wlozenie ze starej do nowej dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Kepasa możesz załatwić ten namiary na tego gościa z Radomi bo mam też kiere i gałke do obszycia, wiesz może jakie ceny?

Ja obszywałem kiere bez sciagania i bez wyciagania poduszki za 200 zl, fotki sa na forum

A nie wiecie gdzie mogę obszyć tapicerkę alkantarą ? [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 16:21_________________________________________________

A nie wiecie gdzie mogę obszyć deskę rozdzielczą alkantarą ?

Ja też zrobiłem taką przekładke i wyglonda naprawde super. Założyłem taką kierownice od 1.8T 1997r B5. Mam tylko jeden mały problem , pali mi sie kontrolka abs po tej przekładce. Czy wystarczy samo wykasowanie błedu wagiem czy trzeba zrobić coś innego. Z góry dzięki za pomoc.

zobacz na allegro, średnio od 500zł w górę, choć trafiają się okazję :naughty: