-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
z tą policją nie zawsze jest tak jak piszą na forach. Znajomy czeka na nich już ponad 2 lata jak był z nie legalną częścią. W serwisie spisali go tylko z dowodu. Często jest tak że ubezpieczenie wypłaciło pieniążki i nie drązą tematu ;(
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
moduł ...064 M zmiana zwykłych na neon 181-64668 182-255 183-16383 184-255 185-65535 186-255 187-16683 188-1 189-16863 190-1021 191-16239 192-3 193-6 194-7 195-7850 196-7882 197-5 198-126 199-0 200-73 201-105 202-10 203-14850 204-14828 205-13 206-14 207-12 208-44
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja licznik w c6 po lifcie i w c6 elektryczną klape robiłem ... można spróbować.
-
Niedziałający wentylator chłodnicy w Audi A4 B6 1.9 TDI
A może zrób vagiem test wentylatora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
Może to być przyczyną. Dlatego do aut używam XP i nie ma żadnych problemów. Antywirusy mogą blokować i firewall Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
VAG - lepszy XP czy WIN 7
XP ja używam i nie ma problemów. Jakiego lapka chcesz kupić?
-
Brak wyboru angielskiego po spolszczeniu
myśle że tak
-
Spolszczenie menu concert
no niestety nie umiem sobie odpowiedzieć dla tego pytam. nagrywałem na plytach sony, werbatim tdk shivaco i na różnych nagrywarkach pionier lg plextor i na dwoch różnych komputerach stacjonarnych, jedem laptop spolszczenie brałem z forum i nie tylko. Można zamknąć. Spolszczenia były złe. Pozdrawiam.
-
Spolszczenie menu concert
Miał ktoś problem ze spolszczeniem mmi 2g ? Mianowicie spolszczenie wgrywa mi się do 99% i wyskakuje napis CD- oder Filesystem-Problem. Próbowałem na dwóch zmieniarkach i nic nie pomagało. Wszystkie płyty wyciągnięte. Robiłem update 3 cd i wczytuje je bez problemu. Oprogramowanie 5570 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
U kogo dobry chiptuning w szczecinie?
Macie jakiś namiar na LEO? zastanawiam się nad virusem.
-
Panel klimatyzacji przedlift -> polift
Byl juz gdzies na forum temat
-
Audi A4 B8 nie oddala po wciśnięciu kluczyka
Ja z odpalaniem mialem problem jak rozciencie od alarmu mialem zle zrobione. Musialem trzymac lub dwa razy naciskać. U mojego kolegi kable przy przekaznikach byly czarne i tez był z tym problem
-
Panel klimatyzacji przedlift -> polift
Ja probowalem. Z tego co pamiętam to nie miał komunikacji z komfortem. W vcdsie nie ma podpowiedzi przy kodowaniu. Ja mam w razie co spisane kodowanie.
-
Ile kluczyków oryginalnych w B8
2 normalne i 1 plastykowy
-
Wymiana subwofera
W kombi masz w bagazniku . Ja mam pod kolem zapasowym . z tego co pamietam trzeba wykrecic najpierw mocowanie