Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maryoushek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. z tą policją nie zawsze jest tak jak piszą na forach. Znajomy czeka na nich już ponad 2 lata jak był z nie legalną częścią. W serwisie spisali go tylko z dowodu. Często jest tak że ubezpieczenie wypłaciło pieniążki i nie drązą tematu ;(
  2. moduł ...064 M zmiana zwykłych na neon 181-64668 182-255 183-16383 184-255 185-65535 186-255 187-16683 188-1 189-16863 190-1021 191-16239 192-3 193-6 194-7 195-7850 196-7882 197-5 198-126 199-0 200-73 201-105 202-10 203-14850 204-14828 205-13 206-14 207-12 208-44
  3. ja licznik w c6 po lifcie i w c6 elektryczną klape robiłem ... można spróbować.
  4. A może zrób vagiem test wentylatora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Może to być przyczyną. Dlatego do aut używam XP i nie ma żadnych problemów. Antywirusy mogą blokować i firewall Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. XP ja używam i nie ma problemów. Jakiego lapka chcesz kupić?
  7. no niestety nie umiem sobie odpowiedzieć dla tego pytam. nagrywałem na plytach sony, werbatim tdk shivaco i na różnych nagrywarkach pionier lg plextor i na dwoch różnych komputerach stacjonarnych, jedem laptop spolszczenie brałem z forum i nie tylko. Można zamknąć. Spolszczenia były złe. Pozdrawiam.
  8. Miał ktoś problem ze spolszczeniem mmi 2g ? Mianowicie spolszczenie wgrywa mi się do 99% i wyskakuje napis CD- oder Filesystem-Problem. Próbowałem na dwóch zmieniarkach i nic nie pomagało. Wszystkie płyty wyciągnięte. Robiłem update 3 cd i wczytuje je bez problemu. Oprogramowanie 5570 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. Macie jakiś namiar na LEO? zastanawiam się nad virusem.
  10. Byl juz gdzies na forum temat
  11. Ja z odpalaniem mialem problem jak rozciencie od alarmu mialem zle zrobione. Musialem trzymac lub dwa razy naciskać. U mojego kolegi kable przy przekaznikach byly czarne i tez był z tym problem
  12. Ja probowalem. Z tego co pamiętam to nie miał komunikacji z komfortem. W vcdsie nie ma podpowiedzi przy kodowaniu. Ja mam w razie co spisane kodowanie.
  13. 2 normalne i 1 plastykowy
  14. maryoushek odpowiedział(a) na dudedu temat w Audi A4 B8
    W kombi masz w bagazniku . Ja mam pod kolem zapasowym . z tego co pamietam trzeba wykrecic najpierw mocowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.