Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o szyby w A4 b8


!Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanko odnośnie szyb w A4 b8 ojca.

Samochód jest wyprodukowany 31 Stycznia 2011r
Mam pewność 100% że samochód nie był bity,robiony,szpachlowany itd...

A ostatnio zauważyłem że dwie boczne szyby w przednich drzwiach (Pasażer i kierowca) są z rocznika 2011,a reszta szyb w samochodzie z 2010r łacznie z przednią czołową którą wymieniałem po przyjeździe samochodu z DE do PL (poobijana porysowana). Czy możliwe jest że do samochodu z początku roku zapakowali szyby które zostaly na stanie z Rocznika poprzedniego czyli 2010 a dwie wsadzili z bieżącego roku w którym samochód został wyprodukowany ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem A4 z 1 tygodnia stycznia 2011 ale wszystkie szyby były datowane 2010,troche dziwne,ze 1 strona ma inną date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem A4 z 1 tygodnia stycznia 2011 ale wszystkie szyby były datowane 2010,troche dziwne,ze 1 strona ma inną date.

Nie że jedna Strona... Szyby w przednich drzwiach (Pasażer i Kierowca) są tylko z 2011.

No Dziwne ogólnie bo lakier na drzwiach Oryginalny,mam pelną Historie serwisową samochodu i nie ma wzmianki o wymianie szyb itd...

Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak (luty 2011) klapa tylna 0,boczne 1,tył drzwi 0,przednie drzwi 1 (parami prawa i lewa strona) i tradycyjnie przednia 2 była wymieniona.

Edytowane przez udiyane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze różne są kombinacje ... U mnie tylko w przednich drzwiach są z 2011r a reszta była z 2010r... Wiec jest okej.

A pytam o to bo samochód aktualnie mam do sprzedania,dużo ludzi ogląda samochód,sprawdza szyby i gdy widzi ze 2 szyby są z rocznika produkcji samochodu... a reszta z 2010r to od razu "Panie to jest po dachowaniu" hehe Śmieszne,ale prawdziwe...

Do tego dodać wymienianą na poczatku roku 2014 przednią szybe która jest produkcji 2013 to już w ogóle ludzie mają Cyrk (Panie to pewnie pod Tirem leżało)

Dzięki za Odpowiedź Panowie :)

Edytowane przez !Grześ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niektórzy ludzie są poje*chani... naczytają się auto światów żeby szyby sprawdzać i później lament.

Kiedyś w ASO też mnie doradca serwisowy przekonywał, że auto z maja danego roku nie może mieć szyb z roku poprzedniego :facepalm:

Także kosmitów odsyłaj w kosmos, ktoś normalny kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Gadać :D Ale co zrobisz... z Ceny nie zejdę na pewno bo komuś się szyby nie podobają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są dziwni na szyby patrzą a na przebieg juz nie :D wierza w cuda , widzą ponad 200tys i już strach w oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z tyłu są ORI Privacy Glas (przyciemniane)? Jeśli tak to możliwe że ktoś wymieniał tył żeby miec ORI, ja będe teraz taki motyw robił :)

Moje autko ze stycznia 2012 ale wszystkie szyby są 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szyby też były z poprzedniego roku

to po prostu normalne

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...