Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

udiyane

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Eeee, coś ty taki biznes to można traktować jako dodatkowy , popatrz ile jest ofert od przypadkowych ludzi.
  2. Kiedyś chciałem to kupić ale cena jak na zabawkę zaporowa 1300 zł, szkoda wydawać.
  3. udiyane odpowiedział(a) na kamilsob3 temat w Audi A4 B6/B7
    W grupie VAG silnik wzdłuż to quattro z Torsenem, silnik w poprzek to mamy Haldex.
  4. Jak coś robiłeś przy tylnym zawieszeniu to mogło ci się rozpiąć cięgno od czujnika samo poziomowania, sam tak miałem w octavii jak mi wymieniano piasty.Myślę,że audi ma w podobnym miejscu ten czujnik ,szukaj pod samochodem na lewym wahaczu.
  5. Pierwsze pytanie , można sobie włączyć lub wyłączyć opcję samo poziomowania, bo pierwszy raz o tym słyszę ? Drugie pytanie byłeś na stacji diagnostycznej by ci ustawili prawidłowo światła ?
  6. Z tych dwóch to B&D wart jest uwagi, dobra siła ssania, gniazdko do elektronarzędzi , funkcja dmuchawy.Karcher przy nim to golec, sam kupiłem odkurzacz Nilfisk za 450 zł i jestem z niego zadowolony. Tu w linku jest tańszy ale też wart uwagi http://allegro.pl/nilfisk-buddy-ii-12l-odkurzacz-przemyslowy-sm-long-i7283856938.html
  7. Na stacji diagnostycznej koszt ustawienia świateł to 20 zł i ustawione są zgodnie z przepisami. Te twoje grzebanie później widzimy na drodze , połowa aut oślepia bo każdy sobie podkręca jak mu wygodniej.
  8. Tylko zauważ , że nie jest to android a pewnie jakiś windows ce i pod ten system musi być nawigacja a takich jest już ograniczony wybór.
  9. Będą pewnie połamane kable ze starości w w drzwiach.
  10. udiyane odpowiedział(a) na karoladamczyk98 temat w Audi A4 B5
    Wyciągnij ten filtr kabinowy i pojeździj przez tydzień bez niego.
  11. To może jeszcze to, podłącz kabel do innego gniazda USB i upewnij się , że w gnieździe OBD dobrze siedzi.
  12. Byłeś przy samochodzie z tym programem czy tylko testujesz na sucho przed laptopem ?
  13. udiyane odpowiedział(a) na drakoa4 temat w 2.0TDI
    Raczej pokazuje ile paliwa zużywa klimatyzacja, coś takiego mi migneło w A 5.
  14. Nie mogę jednego zrozumieć, dlaczego ludzie zamawiają takie drogie auto bez ksenonów i MMI wokół lewarka. Gdybym miał to dokładać to wolałbym sprzedać obecne auto i kupić takie jakie mi odpowiada.
  15. Zbyt niskie ciśnienie oleju a zbyt niski poziom oleju to całkiem co innego i dolewanie oleju nie pomorze. W mojej starej Octavii miałem taki komunikat i też poleciałem dolewać olej a winny był słaby akumulator i komputer na mrozie wariował. U Ciebie trzeba podpiąć pod komputer i sprawdzić błędy. Nie ryzykował bym jazdy jeśli pojawia się co chwilę taki komunikat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.