- Problem
- Problem
-
Problem
Witam, mam 2 małe problemy. Domyślam się najprawdopodobniej czego one dotyczą , ale chce tez się poradzic was . po 1 , przy odpalaniu auta trzęsie nim , raz mocniej raz lżej , przy wyłączaniu auta tez czasami, podejrzewam ze to poduszka po 2 przy odpaleniu auta kiedy chodzi na wolnych obrotach cos trochę gwiżdże , przy dodawaniu gazu również , nie jest to głośne, ale słyszalne - może to byc cos z egr czy turbina ? Audi a4 b8 2.0 tdi CJCA 143 koni
-
Buczenie/Wycie auta
Witam, może miał już ktoś taki problem lub domyśli się po opisie co boli moją audi. Posiadam audi A4 B8 Avant 2012 2.0 tdi CJCA 143km (zwiększone na 187) . Auto mi dziwnie buczy/wyje , dźwięk zwiększa się przyspieszając i zmniejsza zwalniając, obojętnie czy jadę na biegu czy na luzie , do tego dochodzą delikatne, ale odczuwalne drgania/wibracje w pedale sprzęgła i gazu oraz pod stopami kiedy siedzę na miejscu pasażera, miał tak ktoś lub wie co to może byc ?
-
Felgi audi A4 b8 2012 avant
Witam, może podpowie mi ktoś kto się na tym zna. Chcę kupić felgi do opon 245/40 R18, poniżej wstawiam link do 4 rodzajów, które mnie interesują, głównie chodzi mi o parametr ET. Powiedzcie mi proszę czy wszystkie będą pasowały, a ja wybiorę te które m isię najbardziej podobają;p http://allegro.pl/super-felgi-audi-18-5x112-s-line-a4-a5-a6-vw-i7174088442.html#thumb/4 http://allegro.pl/alufelgi-audi-8-5x18-5x112-et29-jak-nowe-i7130288122.html#thumb/3 http://allegro.pl/oryginal-felgi-audi-8t0-18-cali-a5-s5-a4-a6-a7-a8-i7094424276.html http://allegro.pl/657-hb-nowe-felgi-18-5x112-audi-a4-a5-a6-a7-a8-rs6-i6719775694.html?fromVariant=6654379617
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Niedawno kupiłem A4 B8 lift 2.0 TDI 143km. Właśnie zjeżdżam do Polski i chcę wymienić rozrząd, jest ktoś na forum kto zna się bardziej ode mnie(90% użytkowników pewnie) i zechce mi doradzić co jeszcze trzeba wymienić, o czym wspomnieć przy wymianie rozrządu itd?
-
OPONY ZIOMOWE - TOYO
czy ktoś ma lub miał te opony i może się wypowiedzieć? https://www.ceneo.pl/25459013#mh=c7h66olQ68000Qe6zm8v44mLTZ_U4PDHIliEkyhOQpTqyxoGLYlsTJK3Ds23i0Q3VH5TK8m9xF4BBbIXomSvlXkXEAekTgbGTqpwiJIMs23m97hrVSmuLgm-ujux5bH6PVrGiy44PeU1Q_7_Mv-g4T70Y0kOo0GNiNokBeWvIiSa3zYs09DQVstGi7dwgLWMxOg2
-
[ A4 B8 ] A4 B8 2012 2.0 TDI Manual
Uwierz mi, że ja tego też nie zrozumiem... lecz na szczęście mi to nie przeszkadza ?
-
[ A4 B8 ] A4 B8 2012 2.0 TDI Manual
Witam, 4 dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem poliftowej Audi A4 B8 z 2012 roku. Przebieg 121 tys., z pierwszej ręki, serwisowana w audi. Przy zakupie sugerowałem się przede wszystkim stanem technicznym i wizualnym samochodu gdzie szczególną uwagę chciałbym zwrócić na stan skóry, która jest w nie mal idealnym stanie, dlatego wyposażenie jest nie co mniejsze od większości b8 na tym forum. Wkleję kilka zdjęć, na których wyposażenie będzie widoczne. Mody które mam w planach: - jakieś ładne buty na lato - przyciemnienie szyb - mapa - wymiana tylnego zderzaka - xenony z przodu Mniej więcej taka kolejność. Może macie jakieś pomysły jeszcze, czekam na podpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Napisałem już post w innym dziale a zapomniałem się przywitać Jestem Patryk, od jakiegoś czasu powiększyła mi się rodzinka i muszę zmienić auto, wybór od razu padł na A4 z powodów wiadomych, jest to moje wymarzone auto Mam nadzieję, że na forum dowiem się czegoś więcej o tych autach i po zakupie zostanę tu na dłuuuugi czas dzieląc się swoimi uwagami.
Patryk944
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta