Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

udiyane

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez udiyane

  1. Eeee, coś ty taki biznes to można traktować jako dodatkowy , popatrz ile jest ofert od przypadkowych ludzi.
  2. Kiedyś chciałem to kupić ale cena jak na zabawkę zaporowa 1300 zł, szkoda wydawać.
  3. udiyane odpowiedział(a) na kamilsob3 temat w Audi A4 B6/B7
    W grupie VAG silnik wzdłuż to quattro z Torsenem, silnik w poprzek to mamy Haldex.
  4. Jak coś robiłeś przy tylnym zawieszeniu to mogło ci się rozpiąć cięgno od czujnika samo poziomowania, sam tak miałem w octavii jak mi wymieniano piasty.Myślę,że audi ma w podobnym miejscu ten czujnik ,szukaj pod samochodem na lewym wahaczu.
  5. Pierwsze pytanie , można sobie włączyć lub wyłączyć opcję samo poziomowania, bo pierwszy raz o tym słyszę ? Drugie pytanie byłeś na stacji diagnostycznej by ci ustawili prawidłowo światła ?
  6. Z tych dwóch to B&D wart jest uwagi, dobra siła ssania, gniazdko do elektronarzędzi , funkcja dmuchawy.Karcher przy nim to golec, sam kupiłem odkurzacz Nilfisk za 450 zł i jestem z niego zadowolony. Tu w linku jest tańszy ale też wart uwagi http://allegro.pl/nilfisk-buddy-ii-12l-odkurzacz-przemyslowy-sm-long-i7283856938.html
  7. Na stacji diagnostycznej koszt ustawienia świateł to 20 zł i ustawione są zgodnie z przepisami. Te twoje grzebanie później widzimy na drodze , połowa aut oślepia bo każdy sobie podkręca jak mu wygodniej.
  8. Tylko zauważ , że nie jest to android a pewnie jakiś windows ce i pod ten system musi być nawigacja a takich jest już ograniczony wybór.
  9. Będą pewnie połamane kable ze starości w w drzwiach.
  10. udiyane odpowiedział(a) na karoladamczyk98 temat w Audi A4 B5
    Wyciągnij ten filtr kabinowy i pojeździj przez tydzień bez niego.
  11. To może jeszcze to, podłącz kabel do innego gniazda USB i upewnij się , że w gnieździe OBD dobrze siedzi.
  12. Byłeś przy samochodzie z tym programem czy tylko testujesz na sucho przed laptopem ?
  13. udiyane odpowiedział(a) na drakoa4 temat w 2.0TDI
    Raczej pokazuje ile paliwa zużywa klimatyzacja, coś takiego mi migneło w A 5.
  14. Nie mogę jednego zrozumieć, dlaczego ludzie zamawiają takie drogie auto bez ksenonów i MMI wokół lewarka. Gdybym miał to dokładać to wolałbym sprzedać obecne auto i kupić takie jakie mi odpowiada.
  15. Zbyt niskie ciśnienie oleju a zbyt niski poziom oleju to całkiem co innego i dolewanie oleju nie pomorze. W mojej starej Octavii miałem taki komunikat i też poleciałem dolewać olej a winny był słaby akumulator i komputer na mrozie wariował. U Ciebie trzeba podpiąć pod komputer i sprawdzić błędy. Nie ryzykował bym jazdy jeśli pojawia się co chwilę taki komunikat.
  16. Jak można zatrzasnąć kluczyki , dobrze by było wiedzieć na przyszłość ?
  17. Numer części to 8X0419685
  18. Chińczyki wszystko zrobią, pierwszy raz widzę takie coś i przyznam , że to dobre rozwiązanie. Znalazłem jeszcze inny model ma SIM i w opcjach widać sklep play https://goo.gl/zKGDZm . Popatrz na historię transakcji , ile ludzi to już kupiło .
  19. Wróć do wcześniejszej , działającej wersji .Coś mi się obiło o uszy, że FB nie będzie już wspierał swoich aplikacji na telefonach Lumia.
  20. Serio nie domyślasz się nawet co może znaczyć ta ikona ?? https://a4-klub.pl/topic/968-zegar-radiowy-w-aucie/
  21. U mnie w Skodzie podróbki osram też świeciły od razu jasnym,białym światłem.
  22. To jeszcze popatrz na Mitsubishi Pinin z silnikiem GDI bo tylko razem z nim jest skrzynia biegów z reduktorem ,notabene jedna z najlepszych.
  23. Akumulator słaby,u mnie jeszcze pisało na większym wyświetlaczu "STOP Check coolant!. Taki komunikat pojawi ci się nawet bez odpalania,wystarczy przekręcić kluczyk i odczekać chwilę.
  24. Sprawdziłem z ciekawości jak to jest u mnie .Zielona dioda świeci ciągle od paru dni,na polu czy jak to u was mówią "dworzu" jest minus 14 stopni a miernik wskazuje ,że prostownik podtrzymuje 14,4 volt w zimowym trybie.Według Twoje teorii to przy takiej pogodzie nieużywany akumulator powinien mieć już 12 volt na klemach.
  25. Ja miałem spalone wszystkie 4 świece ale auto paliło normalnie tylko po odpaleniu wyświetlał się ten komunikat.Sprawdz miernikiem jakie napięcie spoczynkowe jest na akumulatorze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.