Treść opublikowana przez udiyane
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Też zmieniłem niedawno akumulator i świece w Octavii,miałem podobne objawy jak kolega.Strach patrzeć na wyświetlacz jak się zaświeci ta konewka na czerwono.Kupiłem centre plus future i nie wiem czy zrobiłem dobrze bo te akumulatory maja złą opinie w internecie.
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Akumulator.
-
podtrzymanie akumulatora-prostownik
Eee to komplikujesz chyba sprawę,popatrz i poczytaj o tym z Lidla lub kup podobny ale droższy ,któraś firma robi takie w cenie 300 zł. P.S Te droższe robi firma CTEK ,przypomniałem sobie teraz.
-
podtrzymanie akumulatora-prostownik
Mam taki mały mikroprocesorowy prostownik z podtrzymaniem,kupiłem go w Lidlu.Na razie mam podpięte do niego dwa akumulatory w traktorze,wreszcie skończy mi się problem z uruchamianiem.
-
domek w zakopanym i okolice
Łańcuchy lub 4x4 obowiązkowe ale za to widok jak w telewizorze. https://www.zakopaneapartamenty.net.pl/kompleksy-apartamentow/complex,21.htm
-
Nokia E-Series - jaką wybrać ?
Ostatni i fajny to chyba tylko E -52 , przynajmniej ja na tym modelu zakończyłem przygodę z Nokią.Bardzo sobie go chwaliłem i do multimediów też się nadawał.Miał to wszystko co mają dzisiejsze smartfony oprócz dużego ekranu to cała reszta była nie gorsza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witoj z pod Babiej Góry ( -;
-
Halogen przenośny LED 30W akumulatorowy opinie
http://allegro.pl/h10-halogen-przenosny-lampa-led-akumulator-30w-i5760904573.html Według mnie to te trzy ogniwa 18650, są za słabe ale cała reszta warta swojej ceny .Na Aliexpress taki sam kosztuje 24 dolary.
-
Jaki wkrętak z grzechotką ?
Albo ten do trudno dostępnych miejsc http://allegro.pl/zestaw-bahco-bity-wkretak-z-grzechotka-808050s-18-i6343387292.html lub ten http://allegro.pl/wkretak-z-grzechotka-bahco-111003-i6584964991.html
-
zarniki jakiej firmy polecacie ?
Przy czym ,żeby trafić na oryginalne Osramy będzie bardzo trudno ale ja mam chińską podróbkę i póki co świeci.
-
Kolanko odkurzacza 058 133 785 b
Ja bym zaczął od google,zajeło mi to dwie sekundy i trzeci wynik to kolanko za około 20 PLN.
-
Prośba o like na konkurs fb
Dobrze,że dziękujesz od razu bo był tu taki jeden co dzięki lajkom wygrał remont łazienki a nie raczył na koniec za to podziękować. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350623-prosba-o-lajki-na-facebooku-nie-to-nie-zart/
-
Problem z PDFem i nieszczelny wydech
A mój syn miał do mnie pretensje ,że przekręcam nazwę DPF a tu proszę ,jest to normalne bo wszyscy wiemy o co chodzi.
-
Zielona buteleczka co sdzicie ?:)
Na takie Audi można wyrwać każdą laskę ,jest dowód.
-
A4 B7 kodowanie długie światła dzienne
Ten temat widziałeś : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/205818-all-b7-kodowanie-swiatel-dziennych/
-
A4 B7 kodowanie długie światła dzienne
Widocznie masz za niski sterownik i dlatego generalnie w B7 długiego kodowania nie ma.Sam w Octavii też chciałem to przerobić by dzienne świeciły w długich bo mam ksenony ale nie daje rady.Znalazłem taki opis w internecie ,cytuje : "Jeśli zapragniemy mieć światła dzienne zamiast długich w zwykłych reflektorach H7+H7 (wewnętrzna strona reflektora) tak jak to bywa w lampach Bi-xenonowych z dziennymi, wówczas: a) W module centralnej elektryki BSG(09) + Kodowanie i wybieramy ŚWIATŁA BI-XENONOWE Z DZIENNYMI mimo posiadania reflektorów halogenowych H7+H7 Pozostawiamy światła dla regionu EUROPA i RESZTA ŚWIATA ponieważ ustawienie regionu Kraje skandynawskie w tym przypadku nic nie zmienia. - Kodujemy i wychodzimy z kodowania. c) Będąc cały czas w BSG (09) należy w opcji Dopasowanie - ustawić moc świateł dziennych.od 51% do 100% i tu w zupełności wystarczy 51% " Edit,przepraszam za opóźnienie.
-
Jakość ON na stacji benzynowej
Warto by się upewnić czy oni też dodają biokomponenty bo ktoś mi mówił,że oni nie muszą w przeciwieństwie do orlenu.
-
Żarówka STOP lewy tył
Z dużym prawdopodobieństwem mogę podpowiedzieć ,że będzie to zapewne P21W.
-
Felga A czy felga B?
Jeszcze powinno być C-żadna z powyższych,warunkowo dla mnie B ładniejsza.
-
Jaki antywirus ?
Ja na W10 używam Defendera ,na poprzedniej Viście też go miałem i uważam ,że on w zupełności wystarcza.Przynajmniej nic nie zamula.
-
Polecony z Urzędu Celnego.
Pewnie że odebrać .
-
automatycznie zamykanie po zaplonie
Jaka "centralka" telefoniczna ? Jak chodzi ci o ryglowanie drzwi to ta opcja działa po ruszeniu i przekroczeniu 15 km\h u mnie w Octavii mogłem to włączyć na wyświetlaczu centralnym,oczywiście pierwsze co zrobiłem to pozbyłem się tego dziadowskiego udogodnienia. Aha, w międzyczasie znalazłem temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/220258-ryglowanie-drzwi-w-b6/
-
Telefon z Juesej.
To raczej telefon kupiony w Chinach a sprzedający próbuje dorobić do tego wiarygodną historię.
-
Jak odstraszyć kota?
To nie jest kot,kot należy do czystych zwierząt,widziałeś kota by miał brudne łapy ? To kuna,brudas łazi ci po samochodzie.
-
Paruje szyby po desCzu
Banalne pytanie ,ale filtr kabinowy jest drożny?