Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

udiyane

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez udiyane

  1. A co na to mówi koło dwu masowe ?
  2. Widziałeś ten temat ??? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306683-vcds-lite-12-pelna-wersja/
  3. udiyane odpowiedział(a) na saub84 temat w Audi A4 B8
    Jeden temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235283-co-to-za-opcja-w-mmi/ drugi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320227-02988-left-handright-hand-traffic-switchover-active/ i jeszcze gdzieś ostatnio tu czytałem o tym.Natomiast na forum octavii pisało,że "Przy włączonym trybie świateł turystycznych funkcja skrętu reflektorów jest wyłączona. "
  4. udiyane odpowiedział(a) na szfagier89 temat w Audi A4 B6
    Coś dla gimbusów " Jeśli możesz to przeczytać-to znaczy,że jesteś za blisko ! Może być ?
  5. Nie był w niej nieproszony gość ,kuna ?
  6. udiyane odpowiedział(a) na bauzer temat w Audi A4 B7
    Zakładaj 8000 a co ,jak szaleć to szaleć!
  7. Eeee, to jeździj nadal z tym tuttuuttuuu tylko szybę podnieś do góry,bo sam miałem wpadniętą szybę w tylnych lewych drzwiach w octavii to też coś podobnego słyszałem.Jeszcze jak jedziesz po wąskiej drodze to odgłos się potęguje.
  8. Rozbierałeś boczek drzwi,bo może wystarczy tylko złożyć wszystko do kupy."Wibrowanie " to może być od jakiegoś skorodowanego elementu,osłony trzeba pochylić się i posprawdzać.
  9. udiyane odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    Tu by nie znalazł http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4/S4/RS4/Cabriolet_(8E/8H)
  10. Ale jak wartość darowizny jest mniejsza niz 9 tyś zl to nie trzeba tego zglaszać w US.
  11. udiyane odpowiedział(a) na Kendi~ temat w Audi A4 B7
    Daj foty swojej bryki to ci się dobierze coś odblaskowego.
  12. Na forum octavii dostałeś dobra odpowiedz,czytałeś?
  13. udiyane odpowiedział(a) na adammarine temat w Audi A4 B8
    Właściciel to handlarz czy prywatna osoba? Ja bym jeśli tylko możliwe starał się oddać takie auto.
  14. Taki zestaw powinieneś skompletować u chińczyków za 5 dolarów ,z darmową dostawą.
  15. Po co w ogóle odzywa się domario jak autor otrzymał wyczerpującą odpowiedz na to gdzie jest prawa a gdzie lewa strona samochodu.
  16. Korki nie wcale tak straszne przy dzisiejszych nawigacjach bardzo łatwo je ominąć.Nocleg proponuje szukać na tej stronie go back to homepage Do wyboru,do koloru a niektóre z nich sam wykańczałem w drewnie:
  17. Raczej,że nie posiadasz nawigacji a MMI jest w wersji podstawowej.
  18. Mam kosiarkę firmy Murray podobna jak ta http://www.kammar24.pl/murray-kosiarka-spalinowa-z-napedem-48cm-4-5km-bs-500-e-series-140cc-mx500e-p-40694.html
  19. Może to produkt made in PRC ?
  20. Na 200 % nie bądz naiwny.Na szybko znalazłem ci takie linki http://www.mojanorwegia.pl/forum/link/f.html?link=aHR0cDovL3d3dy5yZWdpb3ByYWNhLnBsL3BvcnRhbC9yeW5lay1wcmFjeS9taWVqc2NhLXByYWN5L21pYWwtb2JpZWN5d2FjLXByYWNlLXctbm9yd2VnaWktaS13eXNva2llLXphcm9ia2ktc2llZHppLXctYXJlc3pjaWU%3D&back=NXwyMDEyMTZ8MTA%3D http://www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/pytania_o_prace-_biznes-_podatki-_formalnosci_i_urzedy/75334/prosze_o_opinie_10,30.html
  21. Nie daj się na to nabrać,u mnie w lokalnym tygodniku też widziałem podobne ogłoszenie.Dawał 26 tyś.na rękę po wpisaniu numeru telefonu w google zaraz wyskoczyły wyniki jaki to pośrednik.
  22. Raczej tego nigdy dobrze nie zlutujesz. Nie da rady dorobić taka samą z blachy sprężynującej tylko dłuższą i przynitować nitem zrywanym lub małym wkrętem?
  23. Chyba ,że ci chodzi o to http://allegro.pl/blenda-klapy-podswietlenie-tablicy-audi-a4-b6-b7-i6133977211.html
  24. U chińczyków jest pełno takich lampek z podświetleniem ledowym.
  25. Zastosowałeś się do instrukcji : SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem produktu upewnić się, że felga jest chłodna w dotyku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.