Treść opublikowana przez udiyane
-
Technika jazdy Dieslem
A co na to mówi koło dwu masowe ?
-
VCDS- Lite brak mozliwosci wejscia w Basic settings?
Widziałeś ten temat ??? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306683-vcds-lite-12-pelna-wersja/
-
Przestawienie swiatel
Jeden temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/235283-co-to-za-opcja-w-mmi/ drugi http://a4-klub.pl/index.php?/topic/320227-02988-left-handright-hand-traffic-switchover-active/ i jeszcze gdzieś ostatnio tu czytałem o tym.Natomiast na forum octavii pisało,że "Przy włączonym trybie świateł turystycznych funkcja skrętu reflektorów jest wyłączona. "
-
wygląd ramki tab.rej.
Coś dla gimbusów " Jeśli możesz to przeczytać-to znaczy,że jesteś za blisko ! Może być ?
-
Potrzebna pomoc, nie chcę odpalić
Nie był w niej nieproszony gość ,kuna ?
-
Hid a oslepianie
Zakładaj 8000 a co ,jak szaleć to szaleć!
-
Bicie w kole tutututututu 80-100 km/h
Eeee, to jeździj nadal z tym tuttuuttuuu tylko szybę podnieś do góry,bo sam miałem wpadniętą szybę w tylnych lewych drzwiach w octavii to też coś podobnego słyszałem.Jeszcze jak jedziesz po wąskiej drodze to odgłos się potęguje.
-
Bicie w kole tutututututu 80-100 km/h
Rozbierałeś boczek drzwi,bo może wystarczy tylko złożyć wszystko do kupy."Wibrowanie " to może być od jakiegoś skorodowanego elementu,osłony trzeba pochylić się i posprawdzać.
-
Kodowanie ESP8
Tu by nie znalazł http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4/S4/RS4/Cabriolet_(8E/8H)
-
Kończy się miejsce na pieczątki w dowodzie rejestracyjnym
Ale jak wartość darowizny jest mniejsza niz 9 tyś zl to nie trzeba tego zglaszać w US.
-
Kolor zacisków
Daj foty swojej bryki to ci się dobierze coś odblaskowego.
-
Skoda octavia2 bxe brak mocy
Na forum octavii dostałeś dobra odpowiedz,czytałeś?
-
Czyzby popowodziowy?
Właściciel to handlarz czy prywatna osoba? Ja bym jeśli tylko możliwe starał się oddać takie auto.
-
Jaki zestaw do demontażu tapicerki polecacie?
Taki zestaw powinieneś skompletować u chińczyków za 5 dolarów ,z darmową dostawą.
-
Czy nie są to czasem lampy GB ?
Po co w ogóle odzywa się domario jak autor otrzymał wyczerpującą odpowiedz na to gdzie jest prawa a gdzie lewa strona samochodu.
-
Ciekawe miejsca do zwiedzania + noclegi
Korki nie wcale tak straszne przy dzisiejszych nawigacjach bardzo łatwo je ominąć.Nocleg proponuje szukać na tej stronie go back to homepage Do wyboru,do koloru a niektóre z nich sam wykańczałem w drewnie:
-
Nawigacja MMI 2G Basic
Raczej,że nie posiadasz nawigacji a MMI jest w wersji podstawowej.
-
Kupno nowej kosiarki spalinowej - co wybrać ?
Mam kosiarkę firmy Murray podobna jak ta http://www.kammar24.pl/murray-kosiarka-spalinowa-z-napedem-48cm-4-5km-bs-500-e-series-140cc-mx500e-p-40694.html
-
polerownie lamp A4 b8
Może to produkt made in PRC ?
-
Praca w Norwegii ? Prosze o opinie i porady ! [PILNE]
Na 200 % nie bądz naiwny.Na szybko znalazłem ci takie linki http://www.mojanorwegia.pl/forum/link/f.html?link=aHR0cDovL3d3dy5yZWdpb3ByYWNhLnBsL3BvcnRhbC9yeW5lay1wcmFjeS9taWVqc2NhLXByYWN5L21pYWwtb2JpZWN5d2FjLXByYWNlLXctbm9yd2VnaWktaS13eXNva2llLXphcm9ia2ktc2llZHppLXctYXJlc3pjaWU%3D&back=NXwyMDEyMTZ8MTA%3D http://www.mojanorwegia.pl/forum/view/4/pytania_o_prace-_biznes-_podatki-_formalnosci_i_urzedy/75334/prosze_o_opinie_10,30.html
-
Praca w Norwegii ? Prosze o opinie i porady ! [PILNE]
Nie daj się na to nabrać,u mnie w lokalnym tygodniku też widziałem podobne ogłoszenie.Dawał 26 tyś.na rękę po wpisaniu numeru telefonu w google zaraz wyskoczyły wyniki jaki to pośrednik.
-
wyłamana blaszka podświetlenia tablicy rejestracyjnej
Raczej tego nigdy dobrze nie zlutujesz. Nie da rady dorobić taka samą z blachy sprężynującej tylko dłuższą i przynitować nitem zrywanym lub małym wkrętem?
-
wyłamana blaszka podświetlenia tablicy rejestracyjnej
Chyba ,że ci chodzi o to http://allegro.pl/blenda-klapy-podswietlenie-tablicy-audi-a4-b6-b7-i6133977211.html
-
wyłamana blaszka podświetlenia tablicy rejestracyjnej
U chińczyków jest pełno takich lampek z podświetleniem ledowym.
-
Pomocy! Alufelga zniszczona po użyciu k2 rotton
Zastosowałeś się do instrukcji : SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem produktu upewnić się, że felga jest chłodna w dotyku.