Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Rafal-p odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    Też raz na jakiś czas mi wyskakuje ta kontrolka mimo ze stan oleju mam w normie. W moim przypadku pomaga odłączenie akumulatora na kilka sekund i później mam długo spokój. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Rafal-p odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    Też raz na jakiś czas mi wyskakuje ta kontrolka mimo ze stan oleju mam w normie. W moim przypadku pomaga odłączenie akumulatora na kilka sekund i później mam długo spokój. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w 1.9TDI
    Problem przed chwila rozwiązałem, pękła dźwignia od siłownika klapy gaszącej na egr i opadła klapa i był zduszony. Podwiązałem klapę tymczasowo opaska i wszystko jest ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Rafal-p opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Mam taki problem, jadąc po mieście auto nagle straciło moc, jedzie tak jakbym miał zaciągnięty ręczny, na biegu jałowym jak dodam gazu to rozkręca się maks do 2tys. obrotów i zaczyna kopcić, nie za mocno ale kopci i do tego zauważyłem tez ze z plecionki od wydechu tez się kopci, wcześniej tego nie było, plecionka jest nowa. Turbina gwizda delikatnie tak jak wcześniej. Czy to w niej może być problem? Komputera nie podłączałem bo to stało mi się dzisiaj przed praca i nie zdążyłem już. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dodam jeszcze ze mój silnik to AWX
  5. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Nie doczytałem dokładnie, dzięki kolego za podpowiedz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    No w sumie prawda :-) a co w przypadku kiedy licznik jest uszkodzony i nie można się z nim połączyć ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Ja kiedyś wyciągałem pin w immo2, czy w immo3 się podobnie robi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Witam A czy jest możliwość zrobienia tego jeżeli nie mam PINu ani nowego ani swojego licznika ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Z MCE jest wszystko ok, tak teraz kojarzę, że zaczęło mi się to pojawiać po wymianie świec żarowych i przepływomierza. Musze jeszcze w tym kierunku posprawdzać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Sprawa się rozwiązała , dopóki miałem słabe świece było ok, założyłem nowe i pod obciążeniem akumulator jednak nie wytrzymał, pokazywał 12,6V ale przy załączeniu zapłonu spadało napięcie poniżej 11 V. Po wymianie na nowy wróciło do normy
  10. Akumulator jest ok, a ksenonów i samopoziomowania nie mam w tym aucie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Witam Mam taki problem. Po zgaszeniu silnika i wyłączeniu zapłonu pokazuje mi się taki komunikat jak na zdjęciu, po tym napis brake i piszczy. Całość trwa może 2s. VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Podpowiedzcie coś koledzy bo już nie wiem gdzie szukać. Podrawiam
  12. Kolego w Zielonej Górze masz firmę Diesel Elektronik aleja Wojska Polskiego 118, chłopaki specjalizują się w Vag, robią silniki i wiedzą co robią. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    No właśnie tam patrzyłem i jest tylko do starszej wersji sterownika, do ESP8 nie ma Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Koledzy a wy nie macie możliwości wyliczenia kodu?? Siedzę już któryś dzień i szukam i nic nie mogę znaleźć. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    VCDS Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Rafal-p opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Znajomy przyjechał do mnie Audi A4 B7 2004r. Jakiś magik wymieniał mu moduł kierownicy pod tempomat i namieszał z ABS i ESP. Zmienił kodowanie na takie jak jest w starszych wersjach ABS/ESP a on ma ESP8. Gdzie mogę znaleźć kody do tego modelu. ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.