Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-p

  1. Rafal-p odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    Też raz na jakiś czas mi wyskakuje ta kontrolka mimo ze stan oleju mam w normie. W moim przypadku pomaga odłączenie akumulatora na kilka sekund i później mam długo spokój. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Rafal-p odpowiedział(a) na vofrrn temat w 1.9TDI
    Też raz na jakiś czas mi wyskakuje ta kontrolka mimo ze stan oleju mam w normie. W moim przypadku pomaga odłączenie akumulatora na kilka sekund i później mam długo spokój. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w 1.9TDI
    Problem przed chwila rozwiązałem, pękła dźwignia od siłownika klapy gaszącej na egr i opadła klapa i był zduszony. Podwiązałem klapę tymczasowo opaska i wszystko jest ok. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Rafal-p opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Mam taki problem, jadąc po mieście auto nagle straciło moc, jedzie tak jakbym miał zaciągnięty ręczny, na biegu jałowym jak dodam gazu to rozkręca się maks do 2tys. obrotów i zaczyna kopcić, nie za mocno ale kopci i do tego zauważyłem tez ze z plecionki od wydechu tez się kopci, wcześniej tego nie było, plecionka jest nowa. Turbina gwizda delikatnie tak jak wcześniej. Czy to w niej może być problem? Komputera nie podłączałem bo to stało mi się dzisiaj przed praca i nie zdążyłem już. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dodam jeszcze ze mój silnik to AWX
  5. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Nie doczytałem dokładnie, dzięki kolego za podpowiedz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    No w sumie prawda :-) a co w przypadku kiedy licznik jest uszkodzony i nie można się z nim połączyć ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Ja kiedyś wyciągałem pin w immo2, czy w immo3 się podobnie robi? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Rafal-p odpowiedział(a) na Banan temat w Audi A4 B5
    Witam A czy jest możliwość zrobienia tego jeżeli nie mam PINu ani nowego ani swojego licznika ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Z MCE jest wszystko ok, tak teraz kojarzę, że zaczęło mi się to pojawiać po wymianie świec żarowych i przepływomierza. Musze jeszcze w tym kierunku posprawdzać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Sprawa się rozwiązała , dopóki miałem słabe świece było ok, założyłem nowe i pod obciążeniem akumulator jednak nie wytrzymał, pokazywał 12,6V ale przy załączeniu zapłonu spadało napięcie poniżej 11 V. Po wymianie na nowy wróciło do normy
  10. Akumulator jest ok, a ksenonów i samopoziomowania nie mam w tym aucie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Witam Mam taki problem. Po zgaszeniu silnika i wyłączeniu zapłonu pokazuje mi się taki komunikat jak na zdjęciu, po tym napis brake i piszczy. Całość trwa może 2s. VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Podpowiedzcie coś koledzy bo już nie wiem gdzie szukać. Podrawiam
  12. Kolego w Zielonej Górze masz firmę Diesel Elektronik aleja Wojska Polskiego 118, chłopaki specjalizują się w Vag, robią silniki i wiedzą co robią. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  13. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    No właśnie tam patrzyłem i jest tylko do starszej wersji sterownika, do ESP8 nie ma Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Koledzy a wy nie macie możliwości wyliczenia kodu?? Siedzę już któryś dzień i szukam i nic nie mogę znaleźć. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w Audi A4 B6/B7
    VCDS Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Rafal-p opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Znajomy przyjechał do mnie Audi A4 B7 2004r. Jakiś magik wymieniał mu moduł kierownicy pod tempomat i namieszał z ABS i ESP. Zmienił kodowanie na takie jak jest w starszych wersjach ABS/ESP a on ma ESP8. Gdzie mogę znaleźć kody do tego modelu. ??
  16. W końcu znalazłem chwilę żeby zajrzeć i mam ten panel z końcówką D, okazało się że uciekł gaz i dlatego pokazał się błąd wyłącznika ciśnieniowego ale mam dalej błąd czujnik temperatury wewnętrznej,. Czy to chodzi o ten czujnik co jest wklejony za tą kartką?? Jak się do niego dobrać?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  17. WAUZZZ8DZWA130392 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  18. Witam Czy jest możliwość sprawdzić po numerze vin jaki powinien być panel klimatronika ?? Moja autem jest z 1998 roku, kupiłem nowy panel bo w starym miałem uszkodzony wyświetlacz, nie popatrzyłem na numer, w między czasie stary gdzieś zaginął i teraz mam nie działająca klime. Błędy jakie mam to błąd 00792 - włącznik ciśnienieniowy w układzie klimatyzacji a drugi 01296 - czujnik temperatury powietrza nadmuchiwanego. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  19. Dokładnie 1.9 tdi, znalazłem dzisiaj w mojej okolicy vdo i jutro jadę zakupić. Dzięki wielkie koledzy za pomoc. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Zmieniłem dzisiaj licznik, wszystko działa po za tym że obrotomierz zaniza obroty o jakąś połowę. Na wolnych pokazuje mi 500 obrotów. Ja mam 1.9 tdi a założyłem z 2.5 tdi, czy to jest jakaś różnica?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka Poradziłem sobie, zapomniałem zmienić na r4 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  20. Dzięki kolego za pomoc, czyli pin muszę mieć w tego nowego licznika?? Czytałem opis i coś mi się ubzdurało że muszę mieć też z tego starego. A czy licznik od 2.5 tdi, ten z woltomierzem i wskaźnikiem temperatury oleju też może być?? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  21. Koledzy mam taki problem. Licznik jaegera z analogowym zegarkiem z cyframi, czyli z immo. Nie działa mi obrotomierz, prędkościomierz, wskaźnik paliwa na zero opadł, temperatury na maks i świeca się kontrolki od oleju i hamulców. Nie mogę się z nim połączyć vagiem. Powiedzcie czy to będzie wina licznika czy szukać coś innego. Jak w tej sytuacji przegrać wkład bo nie mam pinu i co zrobić z immo? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  22. Witam Szukam na forum i nie mogę znaleźć. Koledzy podpowiedzcie jak możecie. Miałem kolizje i podczas uderzenia wyrwało mi przewody w kostki która jest podłączona do zamka przednich drzwi pasażera. Jest tam pięć przewodów. Kupiłem drugą kostkę ale są w niej inne kolory przewodów. Moje audi jest z 1998r. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  23. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w 1.9TDI
    Czyli raczej demontaż głowicy nie unikniony. Jutro poszukam jakiegoś mechanika co by mi zrobił test na dwutlenek węgla i zacznę od tego. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  24. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w 1.9TDI
    To tamtędy jak odkręcałem powoli korek to płyn wyrzucało i to z dosyć dużym ciśnieniem. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  25. Rafal-p odpowiedział(a) na Rafal-p temat w 1.9TDI
    Ok, dzięki kolego za podpowiedź, jutro kupię korek i zacznę od tego. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.