-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Jestem. Co potrzeba pw
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Oki to o której bedziecie to sie dostosuje
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
A dacie rade moze o 18?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
W nastepnym tyg ja moge sie pojawic, Ktoś chetny?;)
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Jest tu jakas osoba z mazowieckiego która podjelaby sie dolozenianl takiej dokladki?
-
co to za dokładka
Witam, ma ktoś info co to za dokładka, a może ma ktoś foty w całości jak to się komponuje na wozie https://s29.postimg.org/58x6cqlc7/dokladka.jpg
-
co to jest ? pomoc
Dzię Dzięki za pomoc - zrobione
-
co to jest ? pomoc
Dzięki wielkie za pomoc! wymianiałes to juz u siebie? duzo roboty?
-
co to jest ? pomoc
a jak to nazwać żeby zamówić ?
-
co to jest ? pomoc
Witam, audi 1.8t chodzi mi o to jak nazywa sie ten gumowy przewód zaznaczony żółtą kredą na foto prosze o pomoc gdyz chce zamówić to a niestety nie znam nazwy http://i63.tinypic.com/jr49io.jpg http://i67.tinypic.com/2vwhf2t.jpg nie wiem czy foto działa http://i67.tinypic.com/2vwhf2t.jpg[/img] \ http://i67.tinypic.com/2vwhf2t.jpg[/img]
-
Potrzebny ktos z VAG'iem.
witam, odgrzewam temat pomocy, potrzebuje kogos z vagiem chodzi o diagnoze bledow i zadaptowanie przepustnicy, najlepiej okolice piaseczna
-
korekta mapy warszawa i okolie
co masz na mysli?
-
korekta mapy warszawa i okolie
Dzięki za pomoc
-
korekta mapy warszawa i okolie
witam, szukam kogos kto zrobi mi mape pod vaga chodzi konkretnie o korekty
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
czemu nie
szfagier89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta