Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hid a oslepianie


bauzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić do swojej a4 b7 hid lecz mam zwykle lampy czy da się to jakoś wypoziomowac żeby tym nikomu krzywdy nie robić ? Nie wiem na stacji djagnostycznej jakoś ustawić na tych lustrach ? I jaka moc zarnika ? Mam dylemat między 6000 a 8000 jak wiadomo 8000 wygląda lepiej ale podobno podczas deszczu lubi pogorszyc widoczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zalozyl 90000.

Wtedy policyjanty szypciej dowud zabioro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chodził z młotkiem i robił dziury najpierw w tych wszystkich zwykłych lampach z HID a później jak by nie pomogło to w glowach właścicieli....

Pal licho oslepianie jak taki jedzie z na przeciwka, to parę sek i po sprawie... gorzej jak taki jedzie za tobą nocą i widzisz wszystko w swoim aucie a na drodze nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne auto sobie kupiłeś a chcesz taką wioche robić. Ja bym tego gówna nawet do swojego ursusa nie założył, bo mam do niego szacunek. Jak xenon to tylko ori

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hida nie ustawisz, a jak szkoda Ci kasy i koniecznie będziesz to robił, to zakładaj 4300, mniej razi kierowców, bo jakiś przyjemniejszy odcień. Ale i tak z policją to możesz mieć lipę.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki rozkładanie mnie na łopatki. Dla mnie liczy się widoczność w nocy nie barwa światła. Mam oni bi Xenon palnik 4300 kiedyś przejechałem się autem kolegi gdzie ma chyba 6000 i w deszczu tragedia w nocy oświetlenie znaków tez slabiutko. No ale co tam widoczność barwa się liczy hahaha. Ps te hidy od razu wyrzuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...