Treść opublikowana przez udiyane
-
Auto Weselne
Eeee, coś ty taki biznes to można traktować jako dodatkowy , popatrz ile jest ofert od przypadkowych ludzi.
-
[INNE] Jakby się ktoś zastanawiał jak wygląda CCWA w podczerwieni
Kiedyś chciałem to kupić ale cena jak na zabawkę zaporowa 1300 zł, szkoda wydawać.
-
Quattro w B7
W grupie VAG silnik wzdłuż to quattro z Torsenem, silnik w poprzek to mamy Haldex.
-
Za niskie poziomowanie swiatel
Jak coś robiłeś przy tylnym zawieszeniu to mogło ci się rozpiąć cięgno od czujnika samo poziomowania, sam tak miałem w octavii jak mi wymieniano piasty.Myślę,że audi ma w podobnym miejscu ten czujnik ,szukaj pod samochodem na lewym wahaczu.
-
Za niskie poziomowanie swiatel
Pierwsze pytanie , można sobie włączyć lub wyłączyć opcję samo poziomowania, bo pierwszy raz o tym słyszę ? Drugie pytanie byłeś na stacji diagnostycznej by ci ustawili prawidłowo światła ?
-
Odkurzacz przemysłowy
Z tych dwóch to B&D wart jest uwagi, dobra siła ssania, gniazdko do elektronarzędzi , funkcja dmuchawy.Karcher przy nim to golec, sam kupiłem odkurzacz Nilfisk za 450 zł i jestem z niego zadowolony. Tu w linku jest tańszy ale też wart uwagi http://allegro.pl/nilfisk-buddy-ii-12l-odkurzacz-przemyslowy-sm-long-i7283856938.html
-
Ustawienie świateł mijania (xenon)
Na stacji diagnostycznej koszt ustawienia świateł to 20 zł i ustawione są zgodnie z przepisami. Te twoje grzebanie później widzimy na drodze , połowa aut oślepia bo każdy sobie podkręca jak mu wygodniej.
-
jak wgrać inną nawigację do chińskiej stacji multi
Tylko zauważ , że nie jest to android a pewnie jakiś windows ce i pod ten system musi być nawigacja a takich jest już ograniczony wybór.
-
Podgrzewane lusterka nie działają
Będą pewnie połamane kable ze starości w w drzwiach.
-
Parowanie szyb
Wyciągnij ten filtr kabinowy i pojeździj przez tydzień bez niego.
-
Proszę o pomoc!!!! VCDS
To może jeszcze to, podłącz kabel do innego gniazda USB i upewnij się , że w gnieździe OBD dobrze siedzi.
-
Proszę o pomoc!!!! VCDS
Byłeś przy samochodzie z tym programem czy tylko testujesz na sucho przed laptopem ?
-
Komunikat ze zdjecia
Raczej pokazuje ile paliwa zużywa klimatyzacja, coś takiego mi migneło w A 5.
-
[ A4 B8 ] A4 B8 2012 2.0 TDI Manual
Nie mogę jednego zrozumieć, dlaczego ludzie zamawiają takie drogie auto bez ksenonów i MMI wokół lewarka. Gdybym miał to dokładać to wolałbym sprzedać obecne auto i kupić takie jakie mi odpowiada.
-
Zatrzymaj silnik. zbyt niskie ciśnienie oleju
Zbyt niskie ciśnienie oleju a zbyt niski poziom oleju to całkiem co innego i dolewanie oleju nie pomorze. W mojej starej Octavii miałem taki komunikat i też poleciałem dolewać olej a winny był słaby akumulator i komputer na mrozie wariował. U Ciebie trzeba podpiąć pod komputer i sprawdzić błędy. Nie ryzykował bym jazdy jeśli pojawia się co chwilę taki komunikat.
-
Jak otworzyć drzwi A4 B8, zatrzasnelam kluczyki
Jak można zatrzasnąć kluczyki , dobrze by było wiedzieć na przyszłość ?
-
Dekor s-line kierownicy ściętej polift
Numer części to 8X0419685
-
nawigacja android
Chińczyki wszystko zrobią, pierwszy raz widzę takie coś i przyznam , że to dobre rozwiązanie. Znalazłem jeszcze inny model ma SIM i w opcjach widać sklep play https://goo.gl/zKGDZm . Popatrz na historię transakcji , ile ludzi to już kupiło .
-
Nokia Lumia problem z aplikacją messenger
Wróć do wcześniejszej , działającej wersji .Coś mi się obiło o uszy, że FB nie będzie już wspierał swoich aplikacji na telefonach Lumia.
-
Kontrolka
Serio nie domyślasz się nawet co może znaczyć ta ikona ?? https://a4-klub.pl/topic/968-zegar-radiowy-w-aucie/
-
Nowe oryg. żarniki Osram 4300k - Zmieniają barwę z białej na zółtą w ciągu kilku sekund
U mnie w Skodzie podróbki osram też świeciły od razu jasnym,białym światłem.
-
Auto do off roadu jakie
To jeszcze popatrz na Mitsubishi Pinin z silnikiem GDI bo tylko razem z nim jest skrzynia biegów z reduktorem ,notabene jedna z najlepszych.
-
1.9TDI - przy rozruchu wywala kontrole przegrzania silnika
Akumulator słaby,u mnie jeszcze pisało na większym wyświetlaczu "STOP Check coolant!. Taki komunikat pojawi ci się nawet bez odpalania,wystarczy przekręcić kluczyk i odczekać chwilę.
-
podtrzymanie akumulatora-prostownik
Sprawdziłem z ciekawości jak to jest u mnie .Zielona dioda świeci ciągle od paru dni,na polu czy jak to u was mówią "dworzu" jest minus 14 stopni a miernik wskazuje ,że prostownik podtrzymuje 14,4 volt w zimowym trybie.Według Twoje teorii to przy takiej pogodzie nieużywany akumulator powinien mieć już 12 volt na klemach.
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Ja miałem spalone wszystkie 4 świece ale auto paliło normalnie tylko po odpaleniu wyświetlał się ten komunikat.Sprawdz miernikiem jakie napięcie spoczynkowe jest na akumulatorze.