Treść opublikowana przez udiyane
-
Audi A4 Avant Quattro Tiptronic 3.0 TDI 171 kW (233 km ) Busines Version 2007/11
Witaj Dwa ostatnie zdjęcia otworzyłem,reszta nie działa,co robię źle?
-
Dziwny problem! Dywaniki przeznaczone do mojego audi a4 b8 nie pasują !
37,5 cm na 99% bo było ciemno.
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Pewniejsze byłoby to źródło,wraz ze wsparciem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/353889-nawigacje-mmi-3g-basic-3g-hdd-3g/
-
Opony bieżnikowane, co sądzicie.
Najtańsze nowe,chińskie w tym rozmiarze kosztują 150 zł ,nie wiem czy to by był gorszy wybór?
-
Ustawiania świateł xenon a4 b6
Na forum octavii jest dużo wątków na ten temat,podam jeden link do strony ADAKO gdzie pisze jak poziomować ksenony. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=7 Jeszcze w innym wątku user tmw pisze ,że tak się to robi "Przygotowanie: - ustawic auto na plaskim terenie - hamulce reczny zwolniony - zaplon wlaczony - VAGCom podlaczony Sterownik nr 55 - 04 - ustawienia podstawowe - kanal 001 i "Idz" - na samej gorze mamy przycisk "ON/OFF/Dalej" - klikamy na ON - wlaczamy swiatla - regulujemy srubami - klimamy na OFF i Dalej, konczymy operacje. Gasimy swiatla, odpalamy auto, wlaczamy swiatla i sprawdzamy czy wszystko OK." Póki nie mam kabla to nie napisze który sposób jest skuteczny a sam mam ksenony z nowymi żarnikami i prawy świeci mi niżej.Co do zakupu żarników na portalu A to co najmniej 80 % to same podróbki.Ciężko wybrać ale np.Osram musi być w opakowani detalicznym nie OEM ,nie sugeruj się że u któregoś sprzedawcy dużo ludzi kupiło,ba nawet widziałem że takie podróbki kupują serwisy i wciskają klientom jako oryginał.
-
Ustawiania świateł xenon a4 b6
Napisał zrozumiale,jak ustawić ksenony by świeciły wyżej od tej zadanej wysokości.
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Ale chyba kto ma MMi to ma i BT tylko nie każdy ma aktywowany moduł przy zakupie i trzeba to zrobić samemu.
-
Konsekwencje za inne tablice
Jakie te tablice masz na myśli,oryginały z innego samochodu czy też napis "Młoda Para"? Prawo o Ruchu Drogowym Art. 60. 1. Zabrania się: 1) używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim; 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic; 4) umieszczania na pojeździe znaku określającego inne państwo niż to, w którym pojazd został zarejestrowany.
-
Emblematy
To jeszcze się rzuca a człowiek mu dobrze radzi.
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Z tym co napisał "turzol" zgadzam się całkowicie.Sam przy kupowaniu A4 miałem oferty z ksenonami włożonymi zamiast żarówkowych,nawet jeden chciał mi taniej sprzedać auto po zdemontowaniu tej protezy.Ostatnio kupowałem octavie i z oryginalnym ksenonem też można kupić.
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Co chcesz usłyszeć,że ktoś Ci przytaknie ?Ksenony bez samo poziomowania muszą oślepiać , pełno takich tuningowanych aut jeździ a co najgorsze policja tego nie zauważa ,diagności udają że wszystko jest w porządku.
-
Jaki kompresor do garażu/warsztatu ?
U mnie stoi taki https://fachowiec.com/sklep/pl/products/60_sprezarka_fini_amico_25_sf2500 kupiłem go u innego sprzedawcy za chyba ...450 zł.
-
Miara zwijana dobrej jakości
Ale ta duża Sola to to samo co Hultafors sprzedawany w Juli a na stronach Snickersa widzę już inny model.
-
Miara zwijana dobrej jakości
Artur co do talmetrów to te niebieskie oryginalnie nie były Hultaforsa,oni dopiero wykupili tą firmę.Mam niebieskiego oryginalnego i pomarańczowego a tych czarnych jeszcze nie używałem.
-
Miara zwijana dobrej jakości
Jeszcze w pierwszej klasie dokładności masz miary szwedzkiej firmy Hultafors ale ceny wyższe a niektóre modele to to samo co Sola.Polecam tą z pierwszego linku ,mam takiego Hultaforsa i bardzo dobra,można robić nią pomiary wewnętrzne,ma konkretny zaczep do paska
-
Hicior! Piosenka o Audi z Bośni i Hercegowiny
Fajne mają swetru.Druga piosenka o audi też jest dobra .
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
Nie lepiej kupić koncentrat płynu zimowego i wlać go w odpowiedniej proporcji?
-
ZESTAW INSTRUKCJA,KSIĄŻKA ITP. (SAMA OKŁADKA)
Można http://allegro.pl/audi-etui-oryginalne-futeral-saszetka-na-dokumenty-i5899298624.html
-
podgrzewanie postojowe
- podgrzewanie postojowe
W Szwecji większość aut to miała https://www.motointegrator.pl/s/lp-defa/ ja osobiście zastanawiam się nad tym http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5895395327&reco_id=49d673fc-b127-11e5-b033-fa163e045498&ars_rule_id=201- Paleta barw - zmiana koloru alu
Zostaw ten kolor,to naprawdę żywy odcień- Sylwester w gorach. Gdzie?
W tym biurze masz do wyboru,do koloru http://www.zakopaneapartamenty.net.pl/ ostatni moment by zarezerwowac Sylwestra. P.s Nie mogę sobie poradzić z linkiem wyskakuje to samo co Platformie 404 ale jak naciskam na zielony napis to się otwiera wlaściwa stron.- szukam pomocy żeby podłączyć pompę trój fazową 3 x 400V
Przez takie głupie porady na temat prądu mozesz czlowieku zginąć a nie lepiej zamówić elektryka niech to zrobi zgodnie ze sztuką.Już widzę ,że mieszacie przewód PE z N a może to przynieść opłakane skutki przy instalacji pięcio przewodowej.- Złodziej Nowa Huta
A jak w Nowej Hucie to byli hutasy czy może ktoś obcy?- windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Mnie staremu dużo pomógł ten temat,zainstalowałem W10 ale korciło mnie by mi działał moduł GSM i czytnik linii papilarnych.Tyle namieszałem ze sterownikami ,że musiałem zrobić "Resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego" ta opcja już kasuje możliwość powrotu do poprzedniego systemu.Nie pomogło mi to bo co chwilę miałem niebieski ekran z błędem.Pobrałem windows od nowa tym narzędziem o którym tu piszecie i pierwsze instalowałem prosto z dysku komputera(uaktualnij ten komputer) ale dalej były błędy.Dopiero wypalenie płyty(utwórz nośnik dla innego komputer) i start z formatowaniem dysku pomogło,klucza nie wpisywałem tylko "pomin" i dalej.Mnie po przesiadce z Visty ten system odpowiada i narazie jestem zadowolony ze zmiany a mam w domu jako jedyny ten system.. - podgrzewanie postojowe