Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Neony pod autem dla urozmaicenia Z nowości doszły do mnie wszystkie nowe wachacze górne Lemfordera, co najśmieszniejsze mają wszystkie zeszlifowany znaczek OOOO, czyli ORI, co dobrze wróży. Pasek Continetal wielorowkowy, oraz wszystkie nowe tarcze + klocki(kupiłem mikody zobaczymy jak będą sie sprawować). Oleje i filtry wymienione. Gwint ma wpaść w przyszłym tygodniu + montaż wszystkich tajli. Na końcu zostanie wrzucenie bixa i malowanie grilla na czarno. Do bixa wpadnie DRL led. ---------- Post dopisany 15-04-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 17:46 ---------- Zamontowałem nowe tarcze i klocki przód+tył przy okazji polakierowałem zaciski, na karoserie wpadł Poorboy's World Natty's Paste Wax, na szyby RainX, opony Brillance, plastiki zewnątrz AP 303, i troche silnik odświeżyłem bo była pogoda
  2. Fajna zabawka , neony pod autem tak dla urozmaicenia
  3. Wczoraj robiłem taka operacje na kupionych lampach , malowałem środki , wywalałem pomarańczowe szkło, nie dodawałem przeźroczystego, moim zdaniem bezsensu je kupować ,mało je widać chyba ze ktoś chce w 100% ori lampe miec.
  4. Piękny kolor, zrób coś z tym grillem (chorm) ja bym zerwał całkiem pionowe paski
  5. Przed obniżeniem auta , przód był wyżej niż tył , jednak sprężyny H&R skorygowały to i auto siedzi równo. Polecam te springi. ---------- Post dopisany 29-03-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 22:37 ---------- Dawno nic się nie działo ale nadrobie to na dniach, dzisiaj było mała zabawa, bixy czekają na założenie :
  6. Gratuluje ,fajna sztuka, teraz sporo modów do zrobienia. Bezawaryjności...
  7. Nie zaszkodzi przeczyścić styki na pływaku, ja tak miałem jak miałem będe wskazania paliwa w b5, jeśli licznik z a6 to juz inna kwestia.
  8. sorki kolego ale z tego co ja słyszałem to końcówki z 2007 wychodziły z taką klapką ... a nie jest bita na 10000% wiem czym jeżdżę lampy mam zamiar wymieniać na ori xenony tylko muszę sięzaopatrzyć w kupe części a to nie jest proste i tanie... na razie takie są ok wg mnie, na live prezentują się o wiele lepiej niż na fotach... Hehehe wiem bo sam taki mam, i też mi pisali że mam bite.
  9. Klapa tylna z s-lina, pewnie był bity hahaha
  10. :grin: Śmiejcie sie śmiejcie, każy by chciał mieć tak zadbaną fure
  11. Potwierdzam Coli przyciąga kurz więcej niż NXT 2.0, teraz kupiłem wosk poorboy'sa na lato zobaczymy jak się bedzie sprawował... Coli jak skończyłem woskować osatni element to na 1 już była warstwa kurzu.
  12. Połowa moja Jutro znowu pucuje fure
  13. Swego czasu jeden gościu sprzedawał nowe na allegro, cena około 200zł.
  14. Cześć, Mam podobny problem dot. skrzypiącej kierownicy. Jestem już po wymianie maglownicy, drążków/końcówek drążków i przy wysokich temperaturach nadal to samo. Załamałem się po tej wymianie. ;P Czy możesz podać mi więcej szczegółów odnośnie nasmarowania kolumny/gumy? Jaki smar i gdzie nim dotrzeć? Czy teraz przy wysokich temperaturach masz nadal ciszę? Mam nadal cisze... męczyłem sie z tym dosyc długo , smarowałem wszystkie przeguby, wazeliną techniczną i WD-40 choć WD nie jest dobry. Napryskałem dużo i nasmarowałem w gumie co przechodzi przez grodź kolumna, powiem ciekawostke że piszczenie nie ustało odrazu tylko po jakimś czasie po smarowaniu.
  15. Coś małe to koło jak ten wzór to rozmiar większy powinien być ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- Aha i ta dokładka taka coś zwichrowana się wydaje. ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Aha i ta dokładka taka coś zwichrowana się wydaje.
  16. To nie gałka tak skrzypi , gałke słychac na zewnątrz nie wśrodku. U mnie skrzypienie ustało po posmarowaniu całej kolkumny i gumy na samym dole
  17. Gratuluje efektu ,a na żywo powala jeszcze bardziej, auto igła
  18. Kodowanie i sterowanie normalnie jak w bixie... jak mam mijania i chce włączyć długie nic się nie dzieje bo nie mam przesłony ktora się otwiera. Na normalnych żarówkach te światła nie nadają się do jazdy w dzień, porostu będą ci długie świecić a nie DRL, i będą oślepać.
  19. A kurcze zapracowany jestem troche.. ale będą. A rezystory też jeszcze nie dzoszły, kupiłem na allegro.
  20. Tył nie świeci ,normalnie świeci drl jak w bixie tylko przód, jak ciemno jest samo się przełącza na mijania +tył. Opornik juz zamówione 50W , więc luz/
  21. Co ci powiedzieć o wytrzymałości jak mam je 3 dzień, narazie świecą , fote w nocy zrobie jutro... Co do kodowania zmieniał mi znajomy VCDS-em na spocie.
  22. Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem. a halogeny daja rade na hidach? bo powiem takie drl za***ista opcja:) Walą równo
  23. Jakość jak narazie ok , i wykonanie też. Zobaczymy ile posłużą... Ale co najważniejsze jest białe światło
  24. Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem.
  25. A żarówki h7 Ledowe, na allegro w miejsce długich, działają jak DRL bo zmienione jest kodowanie jak na bixa + czujnik światła. Do tego musze jeszcze rezystory wrzucić by błędu nie było.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.