Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Neony pod autem dla urozmaicenia Z nowości doszły do mnie wszystkie nowe wachacze górne Lemfordera, co najśmieszniejsze mają wszystkie zeszlifowany znaczek OOOO, czyli ORI, co dobrze wróży. Pasek Continetal wielorowkowy, oraz wszystkie nowe tarcze + klocki(kupiłem mikody zobaczymy jak będą sie sprawować). Oleje i filtry wymienione. Gwint ma wpaść w przyszłym tygodniu + montaż wszystkich tajli. Na końcu zostanie wrzucenie bixa i malowanie grilla na czarno. Do bixa wpadnie DRL led. ---------- Post dopisany 15-04-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 17:46 ---------- Zamontowałem nowe tarcze i klocki przód+tył przy okazji polakierowałem zaciski, na karoserie wpadł Poorboy's World Natty's Paste Wax, na szyby RainX, opony Brillance, plastiki zewnątrz AP 303, i troche silnik odświeżyłem bo była pogoda
-
Virtualny tuning aut w 3D - polecam
Fajna zabawka , neony pod autem tak dla urozmaicenia
-
białe kierunkowskazy przednie
Wczoraj robiłem taka operacje na kupionych lampach , malowałem środki , wywalałem pomarańczowe szkło, nie dodawałem przeźroczystego, moim zdaniem bezsensu je kupować ,mało je widać chyba ze ktoś chce w 100% ori lampe miec.
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Piękny kolor, zrób coś z tym grillem (chorm) ja bym zerwał całkiem pionowe paski
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Przed obniżeniem auta , przód był wyżej niż tył , jednak sprężyny H&R skorygowały to i auto siedzi równo. Polecam te springi. ---------- Post dopisany 29-03-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2012 at 22:37 ---------- Dawno nic się nie działo ale nadrobie to na dniach, dzisiaj było mała zabawa, bixy czekają na założenie :
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
Gratuluje ,fajna sztuka, teraz sporo modów do zrobienia. Bezawaryjności...
-
Wskaznik Paliwa
Nie zaszkodzi przeczyścić styki na pływaku, ja tak miałem jak miałem będe wskazania paliwa w b5, jeśli licznik z a6 to juz inna kwestia.
-
moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D
sorki kolego ale z tego co ja słyszałem to końcówki z 2007 wychodziły z taką klapką ... a nie jest bita na 10000% wiem czym jeżdżę lampy mam zamiar wymieniać na ori xenony tylko muszę sięzaopatrzyć w kupe części a to nie jest proste i tanie... na razie takie są ok wg mnie, na live prezentują się o wiele lepiej niż na fotach... Hehehe wiem bo sam taki mam, i też mi pisali że mam bite.
-
moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D
Klapa tylna z s-lina, pewnie był bity hahaha
-
[ALL B5] Audi S4
:grin: Śmiejcie sie śmiejcie, każy by chciał mieć tak zadbaną fure
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Potwierdzam Coli przyciąga kurz więcej niż NXT 2.0, teraz kupiłem wosk poorboy'sa na lato zobaczymy jak się bedzie sprawował... Coli jak skończyłem woskować osatni element to na 1 już była warstwa kurzu.
-
[ALL B5] Audi S4
Połowa moja Jutro znowu pucuje fure
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Swego czasu jeden gościu sprzedawał nowe na allegro, cena około 200zł.
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Cześć, Mam podobny problem dot. skrzypiącej kierownicy. Jestem już po wymianie maglownicy, drążków/końcówek drążków i przy wysokich temperaturach nadal to samo. Załamałem się po tej wymianie. ;P Czy możesz podać mi więcej szczegółów odnośnie nasmarowania kolumny/gumy? Jaki smar i gdzie nim dotrzeć? Czy teraz przy wysokich temperaturach masz nadal ciszę? Mam nadal cisze... męczyłem sie z tym dosyc długo , smarowałem wszystkie przeguby, wazeliną techniczną i WD-40 choć WD nie jest dobry. Napryskałem dużo i nasmarowałem w gumie co przechodzi przez grodź kolumna, powiem ciekawostke że piszczenie nie ustało odrazu tylko po jakimś czasie po smarowaniu.
-
[B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!
Coś małe to koło jak ten wzór to rozmiar większy powinien być ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- Aha i ta dokładka taka coś zwichrowana się wydaje. ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- Aha i ta dokładka taka coś zwichrowana się wydaje.
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
To nie gałka tak skrzypi , gałke słychac na zewnątrz nie wśrodku. U mnie skrzypienie ustało po posmarowaniu całej kolkumny i gumy na samym dole
-
[ALL B5] Audi S4
Gratuluje efektu ,a na żywo powala jeszcze bardziej, auto igła
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Kodowanie i sterowanie normalnie jak w bixie... jak mam mijania i chce włączyć długie nic się nie dzieje bo nie mam przesłony ktora się otwiera. Na normalnych żarówkach te światła nie nadają się do jazdy w dzień, porostu będą ci długie świecić a nie DRL, i będą oślepać.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
A kurcze zapracowany jestem troche.. ale będą. A rezystory też jeszcze nie dzoszły, kupiłem na allegro.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Tył nie świeci ,normalnie świeci drl jak w bixie tylko przód, jak ciemno jest samo się przełącza na mijania +tył. Opornik juz zamówione 50W , więc luz/
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Co ci powiedzieć o wytrzymałości jak mam je 3 dzień, narazie świecą , fote w nocy zrobie jutro... Co do kodowania zmieniał mi znajomy VCDS-em na spocie.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem. a halogeny daja rade na hidach? bo powiem takie drl za***ista opcja:) Walą równo
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Jakość jak narazie ok , i wykonanie też. Zobaczymy ile posłużą... Ale co najważniejsze jest białe światło
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Mało jeżdze w nocy to raz , dwa napewno DRL bedze używał częściej niz długich, trzy jak mi będzie ciemno w nocy to odpale halo z Hidem.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
A żarówki h7 Ledowe, na allegro w miejsce długich, działają jak DRL bo zmienione jest kodowanie jak na bixa + czujnik światła. Do tego musze jeszcze rezystory wrzucić by błędu nie było.