Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Sorry ale nic nie dostałem ,albo miałem skrzynke zapełnioną...
-
[B7 BLB] Dokładka zderzaka tylnego s-line.
Zamówiłeś tą dokładke w aso? jaka cena i była tylko z podkładem pod farbe? nie polakierowana?
-
[ALL B7] Listwa alu zderzaka tylnego
Mi wyszła bez zdejmowania zderzaka i nic nie pourywałem , umiejętnie ją pokolei wysowaj, juz dawno zrobiłem ją w carbonie (kwiecien).
-
[B7 BRB] Oj tam, oj tam
Ładna sztuka ,gratuluje, tak opcja dobra prawie taka jak moja , ogolnie szkoda że nawi nie kolorowa ale masz za to coś lepszego Bixa
-
[ALL B5] Audi S4
Wiedziałem że tak bedzie, ale ogólnie i tak nie mam pytań
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Własnie o taką mi chodziło, ale to kwestia gustu.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
A mi się jakoś s-linowa z b7 bardziej widzi, o dziwo nie wiem czemu.
-
[B6 AWX] Czarna strzała 1.9TDI 131KM
Super fura i silnik, kolor na plus i sedan. Tylko zrób coś z tymi pokrowcami ,ja wiem że jak nowe fotele, że szkdoa , że ładne itd. ale wyrzuć te szmaty
-
[ALL B5] Audi S4
Tak tylko masz kota w worku, niewiadomo co w jakim stanie... :gwizdanie: Za 4K masz po regeneracji z gwarancją ,a za 5,3K masz nówki sztuki K03.
-
[ALL B5] Audi S4
Widze że klimy nie rozszczelniłeś mniej roboty i wydatków.
-
snowbord&narty 11/12r.
Ja byłem wczoraj na wypad jednodniowy w Białce i warunki super, troche mokro ale można śmiało pośmigać
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie wiem wogóle skąd przyszła ta moda na wszystko USa , nigdy mi się to nie podobało i nie będzie podobać :gwizdanie:
-
[ALL B5] Audi S4
I pieć razy większa frajda
-
[ALL B7] A4 skrojona na miarę!!!
Fajna furmana, tak jak mówia przedmówcy zderzak tylni powinien mieć obrysówki. A znaczek na klapie to chyba nie do tego audi :gwizdanie:
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ale na tylu litrach to troche polatasz :gwizdanie:
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Super wypas , co daje wygląd zajefajny.
-
[B7 BRB] Bixenon co jeszcze potrzeba?
Dzięki dosyć rozjaśniłeś mi sprawe , jeszcze musze mieć chyba kostki ze zwykłych lamp przejściówki na bixa.[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 18:12_________________________________________________Znaczy sie musze mieć to: http://allegro.pl/audi-a4-led-bixenon-redukcja-adapter-przejsciowka-i1966507928.html czy moge to jakoś obejść bo cene to z kosmosu wzięli
-
[B7 BRB] Bixenon co jeszcze potrzeba?
Aha ale palniki mają być rozumiem nalepiej tez ori ,jaki rodzaj palnika tam przychodzi ? Na lampie pisze czy jest bix zwyly czy skretny(koles co je sprzedje nie ma pojecia co to jest)?
-
[B7 BRB] Bixenon co jeszcze potrzeba?
Witam ,mam pytanie jakbym kupił lampy bixenonowe ori, tylko bez przetwornic i zarników to wystarczyło by mi kupić takie przetwornice: http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-przetwornica-xenox-ksenon-a3-8p0-i1961402056.html I jak je podłączyć z lampą ,trzeba jakieś kable,wtyczki? I do tego żarniki zwykłe czy z jakikm mocowaniem i kablami? Poprostu chce wiedzieć co mi jeszcze potrzeba prócz gołych lamp. Z góry dzięki za info.
-
snowbord&narty 11/12r.
Też czekam na śnieg by pośmigać na desce, z tego co patrzyłem prawie wszystkie trasy jeszcze zamknięte a już połowa grudnia ,nic tylko czekać ...
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Wkońcu umyłem audiole i wyczyściłem dokładnie alusy, nowe spy foto : Audi na zimowym setupie 15.12.2011 :
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
No za długo jej nie miałeś w porównaniu do B5, a szkoda auta.
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Gray nowej fury, szkoda że nie sedan :gwizdanie:
-
A4 b7 1.8t
Ten żółty w środku jakoś słabo mi leży
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Graty za nakład włożonej pracy