-
Spotkania na drodze
Pozdro dla ciemnej B6 avant dziś na Modlinskiej nr RZ... pomigane z LRD4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla czarnego B6 sedan nr WND spotkane w Markach kierownik zjechał w kierunku centrum Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Te niby zachodnie dachówki robione są w PL tylko ludzie widzą zachodnie logo i płacą wiem co mówię jestem na etapie dachu i robiłem rozeznanie w modelach które mnie interesowały;) Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja również mam dom postawiony tym systemem. Co prawda kończę dach ale murowanie idzie momentalnie(200m w parterze w miesiąc z konstrukcja dachu ) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Brawo Ty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Co z wydechem będziesz modził ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
hutch1 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Skradzione
Żeby nie wiem co by nie miała keyless czy nie to jak mieli to zabrać to nic nie pomoże. Nie takie auta kradną. Przyszli fachowcy po konkretny wóz i tyle. Szkoda właściciela... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Pisz do niego daje dwa lata gwarancji na pewno pomoże jeżeli mówimy o tym samym użytkowniku [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Jesteś pozytywnie zakręcony a do Justyny jeszcze trochę brakuje ale w tym tępie niedługo i do tego poziomu dojdziesz [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
No właśnie jak byś się zdecydował to zrób relacje krok po kroku dla potomnych bo mod jest bardzo funkcjonalny[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk