Treść opublikowana przez hutch1
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla ciemnej B6 avant dziś na Modlinskiej nr RZ... pomigane z LRD4 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla czarnego B6 sedan nr WND spotkane w Markach kierownik zjechał w kierunku centrum Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Te niby zachodnie dachówki robione są w PL tylko ludzie widzą zachodnie logo i płacą wiem co mówię jestem na etapie dachu i robiłem rozeznanie w modelach które mnie interesowały;) Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja również mam dom postawiony tym systemem. Co prawda kończę dach ale murowanie idzie momentalnie(200m w parterze w miesiąc z konstrukcja dachu ) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Brawo Ty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Co z wydechem będziesz modził ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Skradzione
Żeby nie wiem co by nie miała keyless czy nie to jak mieli to zabrać to nic nie pomoże. Nie takie auta kradną. Przyszli fachowcy po konkretny wóz i tyle. Szkoda właściciela... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Pisz do niego daje dwa lata gwarancji na pewno pomoże jeżeli mówimy o tym samym użytkowniku [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Jesteś pozytywnie zakręcony a do Justyny jeszcze trochę brakuje ale w tym tępie niedługo i do tego poziomu dojdziesz [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
No właśnie jak byś się zdecydował to zrób relacje krok po kroku dla potomnych bo mod jest bardzo funkcjonalny[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Gniazda pasów tez będziesz robił ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Firm w Warszawie jest dużo wszystko zależy od zasobności portfela [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jak zdemontować klimatronik
Lepiej odpiąć żeby nie urwać mocowania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Pewnie, że myślałem ale sporo jeżdżę a drogi w okolicy jeszcze nie są najlepsze i komfort znacznie spadnie a jak mam uważać żeby nie przeciąć opony lub pogiąć felgi to wole 18" które jeszcze wyglądają ale nie boją się gorszej drogi Co do przyjazdu to powiedz Żonie, że w Wa-wie jest fajny sklep z torebkami to jeszcze w ten weekend będziesz jechał
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Audi to marka sama w sobie pod każdym względem. Temat nam sporo pływa trzeba się spotkać i pogadać z tego co widzę na pewno tematów nie zabraknie [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
O kurde ! Szczęście ze nic się poważnego nikomu nie stało. U mnie w rodzinie audi jest od dawna pierwszy był model 100 z 89 r z 2.3 pod maska. Potem jeszcze chyba takie dwa polifty potem już 80 B4, A4 B5 i teraz B7 [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
V nie XC [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Nie załamujesz [emoji3] znam realia i niestety wszystko kosztuje tak jak przy aucie. Po głowie chodzi mi A6 Avant, bardzo fajnym autem jest też Volvo V90 ale to dalekie plany [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk