Treść opublikowana przez dawid195a
-
[ALL B7] Bagażnik dachowy
No spoko przecież sobie nie wymyśliłem tego, wiem o co chodzi że lift itd. Mówie że nie pasi a bagol jest na 100 od b6. Tylna belka nie pasuje.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dużo lepsze, 344Nm dają rade, biorąc pod uwage że BRD ma katalogowo 350Nm.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
MR motors 28.10.11 program by Rogalotti : 140ps 344Nm to max co można było uzyskać z tego turbo,Witek mówił że trubo awx i wykreca na min.160ps.
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Ja już po 140,2KM 343,8Nm to max co moża bylo uzyskać z tego turbo, Witek mówił ze przy turbo AWX wyjdzie najmniej 160KM, trzeba pomyśleć :gwizdanie:
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Napisz mi PW , postaram sie coś załatwić.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dzięki Najsss fota
-
[B6 AWX] Oem +
Tam myślałem że sprzęgło tego nie pociągnie...
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Dla mnie urywa dupe na tych felach Graty stołków
-
[ALL B7] Bagażnik dachowy
Własnie jest brzydszy belki wystają poza mocowanie ,co do ceny użwyek nie ma nowy 700zł.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Przygotowania na zime : wymienione wszystkie filtry + olej , przymierzony bagażnik dachowy+box, wycieraczki gumowe onboard:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Po pierwsze to kwestia gustu. Po drugie szkoda że nie banglają foty z twojego profilu bo pomógłbym ci w decyzji co szpeci twoje auto
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Po to żeby wiedzieć czy cisnienie jest odpowiednie, czy turbo odpowiednio pompuje oraz czy nie ma nieszczelności. Czyli dla informacji jest ten wskaźnik.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dzięki , około 9 litrów.
-
[ALL B7] Bagażnik dachowy
Bankowo do sedana b7 bagażnik z sedana b6 nie pasuje.
-
[ALL B7] Bagażnik dachowy
Odgrzewam kotleta, właśnie kupiłem bagażnik z b6 i tylna belka coś mi nie pasuje... jednak chyba b6 ma inny dach niż b7 Chyba że coś źle go montuje... W miejscach co są strzałki jak otworze drzwi tam montuje. Jak myślicie?
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Mi też udało, co prawda 28 ale ważne że jade
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Czarny zaworek... chodzi o to co jest oznaczone numerem 2 na fotce ?? http://images24.fotosik.pl/17/631383b966dba490.jpg
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Dobra ,a ja mam pytanie do filtra paliwa dostałem do zestawu jakieś dwie uszczelki , sprzedawca powiedział ze jak ich nie założe to się układ nie odpowietrzy Gdzie je założyć ,na przewody paliwowe tj. 1 na rysunku?
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Jakbym miał na zbyciu tyle kasy to zapewne juz by to tam siedziało, do tego co wymeiniłeś dodaj jeszcze sprzęgło żeby to uciągło. Narazie to musze wymienić wszystkie filtry+olej przed programem.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Troche się napociłem nad myśleniem gdzie się wpiąć, ale dałem rade z pomocą klubu. Zaraz napisze ci PW, co i jak
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Ja dopisałem się do listy na VW, ciekawe czy sie załapie... Napisałem PW do Witka i od jutra zaczne próbować dodzwonić się do niego. Może wszystko się uda
-
[B7 BPW] Black arrow
A u mnie działa, dokładnie na fisie wyrzuca znak i sygnał dziękowy jest
-
[B7 BPW] Black arrow
Chyba coś takiego co pika na fisie i ostrzega o przekroczeniu predkości na danej drodze , myslalem że każda a4 z navi ma taką funkcje, ale teraz to juz nie wiem ...
-
[B7 BPW] Black arrow
za***isty sedan Zazdroszcze bixów,ale nie powinien być juz biały kierunek w 2006 ?? Ogólnie wrzuć dobre koło ,glebe i będzie malyyna. Aha dodaj wnętrze....
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Raczej tak, jakoś bardzo wielkiej zmiany to nie widze, być może dlatego że nigdy nie slysze z zewnątrz auta :gwizdanie: Ale ogolnie pozytyw.[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 21:21_________________________________________________06.09.11 Montaz wskaźnika ciśnienia doładowania AUTO GAUGE PEAK