Treść opublikowana przez dawid195a
-
[ALL B5] Podświetlanie klamek podczas otworzenia auta z pilota
W tym samym roczniku jak u ciebie ,lampka zapala mi się i naczej, dziwne. Myslalem ze polifty maja tak jak ty.
-
[B5 2.6Q 95'] Jaka to kierownica??
Dalej niepoprawnie mówisz, w b5 nie bylo s-line, to są kierownice rójramienne z s4 , różnią się wieloklinami ,jeśli masz auto sprzed liftu szukaj kiery na mały wieloklin albo z przejściówką. Wieloklin sprawdzisz sciągając kiere.
-
[ALL B5] Podświetlanie klamek podczas otworzenia auta z pilota
Skoro lampka zapala ci się po otwarciu drzwi (ta wewnątrz) nie widze sensu stosować podświetlania klamek. No chyba ze zapala ci się lampka po otwarciu auta z pilota, ale u mnie jest ta pierwsza opcja.
-
[B5 ADP] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów w ADP 1.6
A ja, jak wymieniłem uszczelke 2 miesiące temu u mechanika to zaczęła przepusczać po tygodniu, zawiozłem mu auto spowrotem znowu wymienił uszczelke na innej firmy i dalej przepuszcza, dałem sobie spokój ale nie ukrywam ze jest to wkurzające. A u ciebie jak ? wszystko szczelne i zero oleju?
-
[ALL B5] Audi S4
Graty, oby się dobrze sprawowała , moje zdanie znasz... jest ogień
-
[B6 ASN] Kolejna A4 w domu :)
Jednak troche szkoda że automat i ośka, ale furka super ,zwłaszcza motor, a stołki zawsze można wymienić
-
RS4 Cantona
Przeekozak , auto napewno daje rade , napisz coś więcej o mocy jeśli to nie jest problem
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
Super fele ,gratuluje
-
[B5 ADP] Audi in progress ,visual look
Felgi to firma Mangels ,swego czasu jak się orientowałem to robiła felgi do aut terenowych, chciałem twarde felgi więc wybór padł na te, jeżdząc po ślasku jeszcze się nie pokrzwywiły. Coś takiego http://www.kentcustoms.co.uk/acatalog/4x_18_Inch_Mangels_Winner_5_Spoke_Alloy_Wheels_With_tyres.php Silnik to jest sprawa prosta i oczywista , słabizna... A co do kasy to poszło w choooj , to trzeba lubić , dla ciekawostki to nawet w przodzie elektryki nie miałem ,musiałem rezać
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Wypiasione fele ,zawsze podobały mi się te prosiaki, noi fajnie fura siedzi.
-
[B5 AFN] moja żabka
W b-5 nie było s-line. :gwizdanie: A i czekam na fotki środka, zapowiada się ciekawie.
-
[B5 AFN] moja żabka
Kolor spoko, widze że już po małym liftingu ,grill z s4 i zderzak malina , tylko progi w kolor , dziwne ze to przedlift a błotnik ma polfitowy
-
[B5 ADP] Audi in progress ,visual look
Widze keżor że mała hurtownia i to są tajle co by się przydały, tylko ustukam troche siana
-
[B5 ADP] Audi in progress ,visual look
Witam ,auto juz było na forum jakies 2-3 lata temu. Teraz jego mały upgrade umieszczam, co do silnika to wiadomo nie wybierałem 1.6 przydałby sie jakiś swap.Ogólnie co do zmian to widać na foto, pozdro http://img30.imageshack.us/img30/1276/dsc01500g.th.jpg' alt='a>'>
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra dopisz nas tam Keżor.(ja +iza) (tylko ciekawe co z moimi ramkami)
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Jak w temacie, nowe fotosy , 1 post[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:38_________________________________________________Nowe fotki w 1 poście.
-
[ALL B5] Moja ślicznotka
Też mnie boli co pisze "szybki34 " , i jeszcze dodam ze nie każdego stać na większą pojemność auta. A modyfikacje są jak najbardziej na miejscu. Dołożyć 6 tyś i kupić coś nowszego to bezsens, a nie wiadomo co się kupuje(kot w worku). Lepiej sobie upiększyć auto i cieszyć sie z tego. Autko ładne , zmieniaj je dalej a będzie jeszcze lepiej
-
[B5 AFN] Granatowe TDI z modami - zapraszam :)
Felgi i zawieszenie robią swoje Autko się ładnie prezentuje, można by jeszcze grill poliftowy dołożyć. Ogólnie kox.
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
Przede wszsystkim fotki wnętrza na forum, bo nie wiem co tam masz ,wiec nie moge odpowiedzieć na pytanie.
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Mam wlasnie
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
ok ide robić foto _________________________________________________
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Szkoda że nie zrobiłem fotek jak to zakładałem teraz żałuje. Podłączyłem pod oświetlenie numeru rejestracyjnego, za bezpiecznikiem odnalazlem kabelki od spodu za plastikową zaślepką. Podświetlanie włącza sie razem z zapaleniam numeru ,czyli jak świecą pozycyjne nawet. Co do osadzenia diód to trzeba siągać każdy boczek osobno, wyiercic delkatnie mała dziure aby dioda weszła ,tak aby nie zniszczyc tapicerki i tak by nie bylo jej widać z poziomu osoby siedzącej na fotelu. Kupiłem diody czerwone pod 12V (więcej sztuk jakby się miały przepalić) , poźniej zeszlifowałem glówke diody tak by nie dawała punktowego światła tylko bardziej rozproszone. Potem umiejscowiamy diode w boczku, ja ją podkleiłem delikatnie klejem od środka by nie wpadła(moża kupić specjalne kapturki i obejdzie sie bez kleju). Ciągniemy instalacje przez drzwi ,mostkujemy wszystkie kabelki równolegle ,wpinamy się i działa.
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Fotki poświetlanych klamek w 1 poscie.
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Pisze poniżej 200zł. Szczerze mówiąc nie widziałem orginalnego grilla po lifcie za 60zeta. A podróbki są do bani ,znajomy miał ,nie opłaca się kupować.
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Naprawde kiepsko to wygląda. Na początek odklej to coś na drzwiach ,zdejmij progi bo napewno sie da ,i dokładke zderzaka z przodu, spojler ->>> na to nie trzeba nic kasy. Potem kup białe kierunki w błotniki i jakiś ori grill ->>> wyjdzie ponizej 200zł. Jak chcesz coś wiecej to możesz obniżyć i kupić lampy na przód DEPO.