Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Wlasnie mi przyszly lampki po II lifcie i zastanawiam sie czy to orginal czy podróbki , na lampach jest znaczek audi OOOO ,wtopiony w obudowe od wewnątrz, ale nie orientuje sie czy jak robią zamienniki to tez jest .... Wiec pytam czy one to raczej orginal czy nie...?
  2. dawid195a odpowiedział(a) na brzdek84 temat w 1.8
    Ja swoim 1. 6 bujnalem sie do 197 km/h , wiec twoj powinnien isc 210 lekko
  3. Przyklejane chromy z allegro , najwyzej zostaw je tylko wokol szyb, bo gdzie indziej to WT, ale kazdy ma swoje zdanie, ogolnie autko naprawde fajne kolorek i srodek.
  4. Czy jak założę dystanse tylko na tył , to będę musiał od nowa ustawiać zbieżność? Dzięki na info.
  5. Nic nie obciera ,zakladaj 17" ,duzo lepiej wyglada [br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 21:59 _________________________________________________ Nowe fotki z ksenonem, duzo wieksza przyjemność jazdy w nocy , gdybym wiedzial ze tak bedzą świecić juz dawno bym go założył.
  6. Noi stalo sie ,z dniem dzisiejszym xenon w Sonarach hehe , roznica kolosalna, super swieca ,co prawda to prawda sonar do bani ,ale z xenonem jest git , dlugie beznadzieja. ogolnie jestem zadowolony. jak cos sie z nimi stanie to kupie Valeo albo depo ,poki co jezdze i sie ciesze . :>
  7. Czy te przewody beda pasowac do mojego a4 1.6 ADP z 95 roku? Oraz ktore wybrac? I czy te swiece? http://www.allegro.pl/item329596601_przewody_kable_zaplonowe_beru_audi_a4_passat_1_6.html http://www.allegro.pl/item335263988_przewody_zaplonowe_ngk_audi_a4_1_6_passat_b5.html http://www.allegro.pl/item330972657_swiece_ngk_v_line_24_bkur6et_audi_vw_okazja_.html
  8. Mialem te diody rórkowe juz 2 razy i padly mi 2 komplety w rejestracji po ok 2-3 miesiacach , zamontowalem w środku tez po jakims czasie padly Wedlug mnie mija sie to z celem ,bo nie są tanie. Teraz dalem kolorowa folie na zwykle zaroweczki , moze efekt troche gorszy ale nie ma problemow z przepalaniem
  9. Nowe fotki Felg w pierwszym poście
  10. Furka naprawde wporządku , zmiany tez, grill z przodu ok ,troszke brakuje znaczka OOOO. Wszyscy dookola prawie wiedzą ze sonary są beznadziejne ,ale kurcze czasem sie nie wybiera ,albo sie juz kupilo i sie ma .... nie oplaca sie ot tak wymieniac na Depo albo czegos innego ,jezeli nic sie z nimi nie dzieje, luz lepiej zapodac niuni lusterka Inpro za ta kase naprzyklad.. :th:
  11. I na taką odpowiedz czekalem ! Wreszcie konkretnie i na temat, biore 225/45. Dzieki spedyt
  12. Tak czytalem ,zdania podzielone ,dlaczego 205/50/17 a nie 205/45/17 te pierwsze sa duzo drozsze... 225 odpadaja ma sie rozumiec?
  13. Moge zalozyc opony 205x45 na felge 7'x17" ?? Bo 225x45 wydaja mi sie za duze do 1.6 .. Przejzalem cale forum i nic nie wiem . Prosze o porade ...
  14. A lepiej oponki chiskie czy uzywane ale firmowe ... ? A wogole gdzie sa te oponki za 320szt ? :gwizdanie:
  15. A Co byscie powiedzieli na te opony FULDA Carat Extremo 215/40R17 sa dosyc tanie , tylko zastanawia mnie profil 40 Lepsze juz te fuldy niz cos chinskiego chyba. To moze byc ta 40? czy bedzie cos nie tak
  16. Witam ,kupilem dzis felgi 7,0"X17" 5X112 ET48 PIASTA 57.1 Jakie oponki polecacie 215x45 ,czy moze 225x45,(przy silniku 1.6) czy wejda one bez problemu i obcierania o nadkole? Wiem jest mnostwo postow na ten temat ,ale prosze o nowe odpowiedzi i opinie
  17. I wszystko wrocilo do normy , trasa - 7l miasto - 10-11l
  18. Jestem juz po warsztacie ,audi zostalo u nich na 2 dni , wymienili mi sonde lambda na bosh i czujnik halla , mowili jeszcze ze pasek byl przesuniety o pare zabkow, dzis odebralem auto zaplacilem 670zl , zobaczymy jakie beda teraz efekty spalania , mam nadzieje ze bedzie good ,bo jak nie to eh....
  19. Powiem ci ,ze mam to samo tylko ze mi pali 17 na 100 km, Bylem na vagu ,wykazalo brak napiecia z sondy lambda, trzeba ja wymienic ,ale tylko na bosha ,jestem umowiony w warsztacie na wtorek ,filtr powietrza tez wymieniam, i sie okaze , oby to bylo to. Wiec sadze ze twoje spalanie tez nie jest w normie
  20. Na wiosne 17' juz sie rozgladam pomalutku
  21. nowe fotki na 1 stronie pozdrawiam
  22. noi spox ,ktos sprzątnął mi je sprzed nosa , zycie ,nie trzeba dawac linka na forum taka przestroga dla innych :th: Ogolnie to jestem wkur... ,ale mozna zamknac temat.
  23. Układ sterowania tyle wiem i wyczytalem z tabeli danych o produkcie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.