Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B5 ADP] Pytanie o lampy tył po II lifcie
Wlasnie mi przyszly lampki po II lifcie i zastanawiam sie czy to orginal czy podróbki , na lampach jest znaczek audi OOOO ,wtopiony w obudowe od wewnątrz, ale nie orientuje sie czy jak robią zamienniki to tez jest .... Wiec pytam czy one to raczej orginal czy nie...?
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
Ja swoim 1. 6 bujnalem sie do 197 km/h , wiec twoj powinnien isc 210 lekko
-
[B5 AVG] Moja A4
Przyklejane chromy z allegro , najwyzej zostaw je tylko wokol szyb, bo gdzie indziej to WT, ale kazdy ma swoje zdanie, ogolnie autko naprawde fajne kolorek i srodek.
-
[B5 ADP] Czy trzeba ustawiać zbieżność po założeniu dystansów na tył ?
Czy jak założę dystanse tylko na tył , to będę musiał od nowa ustawiać zbieżność? Dzięki na info.
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Nic nie obciera ,zakladaj 17" ,duzo lepiej wyglada [br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 21:59 _________________________________________________ Nowe fotki z ksenonem, duzo wieksza przyjemność jazdy w nocy , gdybym wiedzial ze tak bedzą świecić juz dawno bym go założył.
-
Xenon do lamp firmy Sonar
Noi stalo sie ,z dniem dzisiejszym xenon w Sonarach hehe , roznica kolosalna, super swieca ,co prawda to prawda sonar do bani ,ale z xenonem jest git , dlugie beznadzieja. ogolnie jestem zadowolony. jak cos sie z nimi stanie to kupie Valeo albo depo ,poki co jezdze i sie ciesze . :>
-
[B5 ADP] czy te przewody podejdą ?
Czy te przewody beda pasowac do mojego a4 1.6 ADP z 95 roku? Oraz ktore wybrac? I czy te swiece? http://www.allegro.pl/item329596601_przewody_kable_zaplonowe_beru_audi_a4_passat_1_6.html http://www.allegro.pl/item335263988_przewody_zaplonowe_ngk_audi_a4_1_6_passat_b5.html http://www.allegro.pl/item330972657_swiece_ngk_v_line_24_bkur6et_audi_vw_okazja_.html
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Mialem te diody rórkowe juz 2 razy i padly mi 2 komplety w rejestracji po ok 2-3 miesiacach , zamontowalem w środku tez po jakims czasie padly Wedlug mnie mija sie to z celem ,bo nie są tanie. Teraz dalem kolorowa folie na zwykle zaroweczki , moze efekt troche gorszy ale nie ma problemow z przepalaniem
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Nowe fotki Felg w pierwszym poście
-
[B5 1.8T Quattro] a oto moja laleczka
Furka naprawde wporządku , zmiany tez, grill z przodu ok ,troszke brakuje znaczka OOOO. Wszyscy dookola prawie wiedzą ze sonary są beznadziejne ,ale kurcze czasem sie nie wybiera ,albo sie juz kupilo i sie ma .... nie oplaca sie ot tak wymieniac na Depo albo czegos innego ,jezeli nic sie z nimi nie dzieje, luz lepiej zapodac niuni lusterka Inpro za ta kase naprzyklad.. :th:
-
Jakie opony polecacie?
I na taką odpowiedz czekalem ! Wreszcie konkretnie i na temat, biore 225/45. Dzieki spedyt
-
Jakie opony polecacie?
Tak czytalem ,zdania podzielone ,dlaczego 205/50/17 a nie 205/45/17 te pierwsze sa duzo drozsze... 225 odpadaja ma sie rozumiec?
-
Jakie opony polecacie?
Moge zalozyc opony 205x45 na felge 7'x17" ?? Bo 225x45 wydaja mi sie za duze do 1.6 .. Przejzalem cale forum i nic nie wiem . Prosze o porade ...
-
Jakie opony polecacie?
A lepiej oponki chiskie czy uzywane ale firmowe ... ? A wogole gdzie sa te oponki za 320szt ? :gwizdanie:
-
Jakie opony polecacie?
A Co byscie powiedzieli na te opony FULDA Carat Extremo 215/40R17 sa dosyc tanie , tylko zastanawia mnie profil 40 Lepsze juz te fuldy niz cos chinskiego chyba. To moze byc ta 40? czy bedzie cos nie tak
-
Jakie opony polecacie?
Witam ,kupilem dzis felgi 7,0"X17" 5X112 ET48 PIASTA 57.1 Jakie oponki polecacie 215x45 ,czy moze 225x45,(przy silniku 1.6) czy wejda one bez problemu i obcierania o nadkole? Wiem jest mnostwo postow na ten temat ,ale prosze o nowe odpowiedzi i opinie
-
[B5 ADP] Czy spalanie 15l/100km to norma dla silnika 1.6 benzyna ?
I wszystko wrocilo do normy , trasa - 7l miasto - 10-11l
-
[B5 ADP] Czy spalanie 15l/100km to norma dla silnika 1.6 benzyna ?
Jestem juz po warsztacie ,audi zostalo u nich na 2 dni , wymienili mi sonde lambda na bosh i czujnik halla , mowili jeszcze ze pasek byl przesuniety o pare zabkow, dzis odebralem auto zaplacilem 670zl , zobaczymy jakie beda teraz efekty spalania , mam nadzieje ze bedzie good ,bo jak nie to eh....
-
[B5 ADP] Czy spalanie 15l/100km to norma dla silnika 1.6 benzyna ?
Powiem ci ,ze mam to samo tylko ze mi pali 17 na 100 km, Bylem na vagu ,wykazalo brak napiecia z sondy lambda, trzeba ja wymienic ,ale tylko na bosha ,jestem umowiony w warsztacie na wtorek ,filtr powietrza tez wymieniam, i sie okaze , oby to bylo to. Wiec sadze ze twoje spalanie tez nie jest w normie
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Na wiosne 17' juz sie rozgladam pomalutku
-
[B5 ADP] falujace obroty na zimnym
Brak sił.
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
nowe fotki na 1 stronie pozdrawiam
-
[B5 ADP] falujace obroty na zimnym
Tak
-
[B5 ADP] czy ta fela podejdzie?
noi spox ,ktos sprzątnął mi je sprzed nosa , zycie ,nie trzeba dawac linka na forum taka przestroga dla innych :th: Ogolnie to jestem wkur... ,ale mozna zamknac temat.
-
[B5 ADP] falujace obroty na zimnym
Układ sterowania tyle wiem i wyczytalem z tabeli danych o produkcie .