Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B5 ADP] Jak dostać się do nagrzewnicy ?
Trzeba rozszczelniać klime właśnie wymeniałem nagrzewnice w ADP 1.6 , powodzenia.
-
[ALL B5] Malowanie klamek i lusterek - czy ktoś to już robił ?
Malowałem wszystko we wrześniu , i jest o niebo lepiej, aha nic nie schodzi i nie złuszcza sie narazie.
-
[ALL B5] Podwójny wydech w B5
Rozważałem po 2 stronach wydech rok temu, bylem nawet w renomowanym warsztacie, i poprostu nie szło zrobic tego u mnie, jeszcze jak mam butle z gazem. Podobno by sie dało ale wyklepać koło zapasowe i tam jakoś rozsądnie puścić rurki. Tak to nie ma opcji. Wiec b5 tylko z tłumikiem ma być
-
[B5 ADP] Jak podłączyć el.szyby?
Witam chce założyć u siebie elektryczne szyby w przodzie, kupiłem ramki z szybami ,silniczkami i przelącznikami, od silniczka i przełączników wychodzi kabel i kończy się kostką , gdzie do niej dochodzi 8 kabelków, 2 grusze(czerwony i brązowy) i 6 cieńszych. Z prawiej strony jest podobnie. jak to wszystko podłączyć ? obciąć kostke? ;(
-
[B5 ADP] Koszt nowej nagrzewnicy
Witam chcialbym wiedziec ile kosztuje nowa nagrzewnica do b5 ale w ASO? Bo na allegro to wiem, tylko ze zmienialem 1,5 roku temu na ta z allegoro nowa za 50zl i juz jest znwou do wymiany ,wiec wole kupic ori. Dzięki za info .
-
[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)
Światla tył i biale kierunki boczne to teraz podstawa, auto ładne i fajnie siedzi. Noi ten sam kolor co moj.
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Mi tez klekocze zawsze jak go odpale ,jakieś 20 sekund, ptoem sie jakos stabilizuje i prawie wcale nie klekocze. Leje olej Mobil 1 pełny syntetyk, raczej przejde na pół syntetyk ,moze pomoze?
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Baradzo fajne autko i kolorek niczego sobie ,plus te lampy z przodu. Tylko mi nie pasuje jedna rzecz, drewno w środku. Pozatym wszystko na + , jeszcze 17' i bedzie idealnie.
-
[ALL B5] Podświetlenie zapalniczki i reszty wnętrza
O kurcze ile pytan .... Odpowiem na to co wiem... Daj opornik 1 kOm, jesli to zwykla dioda, lepiej kupiuc diode pod 12V i bez opornika ,albo jak ja taka zaroweczke tylko ze dobrą, sam to wymienialem w lato. Moze byc dioda tylko nie wiem jak to bedzie swiecic ci , wiem ze ori zarowka fajnie swieci. Zaroweczka świeci tylko jak masz włączone światla pozycyjne. W kostce bodajże masz 3 wiązki kabli ,musisz wybrać 2 prawidlowe (masa i + po przekręceniu kluczyka) Wszedzie są zaroweczki rurkowe, nie pamietam oznaczenia. Jedne są krotsze drugie dłuższe, tkz. neonówki. Odowiedzialem na tyle co potrafiłem.
-
[B5 AEB] Moja 1.8T 17" 225/50 P-zero Gwinty HR okolo -60mm
Prawie taka jak moja ,tylko zazdroszcze silnika, a zderzaki nie masz po lifcie tylko pomalowane dokladki jak ja . Powodzenie w modach
-
[B5 AJM] Jak rozebrać
dolączam się do prośby ,jak dostać się do nagrzewnicy ,mam to samo
-
Audi po tuningu
Koleś powinien się leczyć , mega duża wioska, eh kto to zrobił
-
S8
Super furak, tylko widze tam większe felgi , nie z przesadą ,ale troszke większe. Ogolnie chciałbym taką ale mnie nie stać
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Przednie lampy .. no coz sa bo kupilem duzo wczsniej,wiem ze kicha, poczekam az odpadnie soczewka i wstawie depo albo FK. [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 21:05 _________________________________________________To są nowe konkretne foty .[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 19:24_________________________________________________Auto po malowaniu w 1 poście.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Skóra super napisz ile cie wyniosła, dla mnie tylko nakładki na klamki Ogólnie bardzo sympatycznie.
-
[B5 AAH] Moje oooo a4
Prosimy wiecej fotek , ładny przód , ta gleba tez nie najgorsza , felgi ciekawe . Brakuje zmiany reflektorów na soczewki. I będzie kox
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km AFN) lekko stylizowana na S4
Grill od S4 za 100 zł , kurcze napisz gdzie tak tanio tez kupie .... :gwizdanie:
-
[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki
Lampki przod na pierwszy rzut oka fajnie sie prezentuja, zrób więcej zdjęć to ocenimy. Ogólnie autko ładne , kolor uważam za najlepszy ,czyli czarny. Felgi git, zawiecha git, brak oznaczeń z tyłu git Nie podoba mi się grill bez znaczka... Pomaluj lusterka(jakoś dziwnie matowe wydają mi sie na fotach), klamki i dokładki zderzaków.
-
[B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach
za***ista furka, podoba mi sie bardzo ,choc nie lubie avantów, tak zderzak troszke odstaje ale wiekoszc audi ma cos za sobą. Navi choc nie ori jakos fajnie wyglada z tą podstawką, noi te zagłówki kox.
-
[B5 ADR] Moja Olimpijka :))) OOOO
Załóż sobie alusy i ciesz się furką , wszystko inne ma , grill ,lampy ,reflektory, ramki wokół szyb... Wiec tylko alu.
-
[B5 ADP] Pytanie o lampy tył po II lifcie
Wielke dzięki ,mozna zamknąć, i cieszyc sie z ori. :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Moje czarne autko
Super autko , dowód na to ze nawet seria jest ladna, daj wiecej fotek i środeczka tez. Co do wymiany pompy nie jestem fachowcem ,wiec nie wypowiadam sie.
-
[B5 ADP] Pytanie o lampy tył po II lifcie
http://www.allegro.pl/item409177935_lampy_tylnie_a4_95_00r_sedan_super_ideal_sprawd.html A fotki nowe są w moim profilu
-
[B5 ADP] Audi in progress >> szyby, dystans, grill
Lampki nowe w I poscie
-
[B5 ADP] Pytanie o lampy tył po II lifcie
Hmmm na aukcji wyciagnąłem je za 290 z kosztami przesylki. wydaje mi sie ze się udało ,z wkładkami są.