Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Trzeba rozszczelniać klime właśnie wymeniałem nagrzewnice w ADP 1.6 , powodzenia.
  2. Malowałem wszystko we wrześniu , i jest o niebo lepiej, aha nic nie schodzi i nie złuszcza sie narazie.
  3. Rozważałem po 2 stronach wydech rok temu, bylem nawet w renomowanym warsztacie, i poprostu nie szło zrobic tego u mnie, jeszcze jak mam butle z gazem. Podobno by sie dało ale wyklepać koło zapasowe i tam jakoś rozsądnie puścić rurki. Tak to nie ma opcji. Wiec b5 tylko z tłumikiem ma być
  4. Witam chce założyć u siebie elektryczne szyby w przodzie, kupiłem ramki z szybami ,silniczkami i przelącznikami, od silniczka i przełączników wychodzi kabel i kończy się kostką , gdzie do niej dochodzi 8 kabelków, 2 grusze(czerwony i brązowy) i 6 cieńszych. Z prawiej strony jest podobnie. jak to wszystko podłączyć ? obciąć kostke? ;(
  5. Witam chcialbym wiedziec ile kosztuje nowa nagrzewnica do b5 ale w ASO? Bo na allegro to wiem, tylko ze zmienialem 1,5 roku temu na ta z allegoro nowa za 50zl i juz jest znwou do wymiany ,wiec wole kupic ori. Dzięki za info .
  6. Światla tył i biale kierunki boczne to teraz podstawa, auto ładne i fajnie siedzi. Noi ten sam kolor co moj.
  7. Mi tez klekocze zawsze jak go odpale ,jakieś 20 sekund, ptoem sie jakos stabilizuje i prawie wcale nie klekocze. Leje olej Mobil 1 pełny syntetyk, raczej przejde na pół syntetyk ,moze pomoze?
  8. Baradzo fajne autko i kolorek niczego sobie ,plus te lampy z przodu. Tylko mi nie pasuje jedna rzecz, drewno w środku. Pozatym wszystko na + , jeszcze 17' i bedzie idealnie.
  9. O kurcze ile pytan .... Odpowiem na to co wiem... Daj opornik 1 kOm, jesli to zwykla dioda, lepiej kupiuc diode pod 12V i bez opornika ,albo jak ja taka zaroweczke tylko ze dobrą, sam to wymienialem w lato. Moze byc dioda tylko nie wiem jak to bedzie swiecic ci , wiem ze ori zarowka fajnie swieci. Zaroweczka świeci tylko jak masz włączone światla pozycyjne. W kostce bodajże masz 3 wiązki kabli ,musisz wybrać 2 prawidlowe (masa i + po przekręceniu kluczyka) Wszedzie są zaroweczki rurkowe, nie pamietam oznaczenia. Jedne są krotsze drugie dłuższe, tkz. neonówki. Odowiedzialem na tyle co potrafiłem.
  10. Prawie taka jak moja ,tylko zazdroszcze silnika, a zderzaki nie masz po lifcie tylko pomalowane dokladki jak ja . Powodzenie w modach
  11. dolączam się do prośby ,jak dostać się do nagrzewnicy ,mam to samo
  12. dawid195a odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Koleś powinien się leczyć , mega duża wioska, eh kto to zrobił
  13. S8

    dawid195a odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    Super furak, tylko widze tam większe felgi , nie z przesadą ,ale troszke większe. Ogolnie chciałbym taką ale mnie nie stać
  14. Przednie lampy .. no coz sa bo kupilem duzo wczsniej,wiem ze kicha, poczekam az odpadnie soczewka i wstawie depo albo FK. [br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 21:05 _________________________________________________To są nowe konkretne foty .[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 19:24_________________________________________________Auto po malowaniu w 1 poście.
  15. Skóra super napisz ile cie wyniosła, dla mnie tylko nakładki na klamki Ogólnie bardzo sympatycznie.
  16. dawid195a odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Prosimy wiecej fotek , ładny przód , ta gleba tez nie najgorsza , felgi ciekawe . Brakuje zmiany reflektorów na soczewki. I będzie kox
  17. Grill od S4 za 100 zł , kurcze napisz gdzie tak tanio tez kupie .... :gwizdanie:
  18. Lampki przod na pierwszy rzut oka fajnie sie prezentuja, zrób więcej zdjęć to ocenimy. Ogólnie autko ładne , kolor uważam za najlepszy ,czyli czarny. Felgi git, zawiecha git, brak oznaczeń z tyłu git Nie podoba mi się grill bez znaczka... Pomaluj lusterka(jakoś dziwnie matowe wydają mi sie na fotach), klamki i dokładki zderzaków.
  19. za***ista furka, podoba mi sie bardzo ,choc nie lubie avantów, tak zderzak troszke odstaje ale wiekoszc audi ma cos za sobą. Navi choc nie ori jakos fajnie wyglada z tą podstawką, noi te zagłówki kox.
  20. Załóż sobie alusy i ciesz się furką , wszystko inne ma , grill ,lampy ,reflektory, ramki wokół szyb... Wiec tylko alu.
  21. Wielke dzięki ,mozna zamknąć, i cieszyc sie z ori. :gwizdanie:
  22. Super autko , dowód na to ze nawet seria jest ladna, daj wiecej fotek i środeczka tez. Co do wymiany pompy nie jestem fachowcem ,wiec nie wypowiadam sie.
  23. http://www.allegro.pl/item409177935_lampy_tylnie_a4_95_00r_sedan_super_ideal_sprawd.html A fotki nowe są w moim profilu
  24. Hmmm na aukcji wyciagnąłem je za 290 z kosztami przesylki. wydaje mi sie ze się udało ,z wkładkami są.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.