Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Spężyny udało mi sie wyrwać za 420 zeta z przesyłką , i tutaj wielkie dzięki dla kolegi Bexy. Jak patrzyłem na incie to byly za 966zeta bez przesyłki. Tak teraz czas na koło ale chce 19' ,tylko brak hajsu jak narazie, mam nadzieje że zdąże w tym sezonie. Myśle jeszcze nad dokładką z cupry i listwami na drzwi z s4(nie ori) :gwizdanie:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Sprnigi H&R czarne -35, fotki robione przed i po :
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
Ja pier... Zabiłbym takich skurw... Jeśli miałeś ac to chociaz tyle ,jak nie to ;(
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dzięki Wrażenia bardzo dobre, dużo lepszy komfort. A co do zawiechy do ida juz do mnie springi H&R czarne -35.
-
[ALL B5] Audi S4
Gitara ,dobrze że tak się skończyło
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
No teraz mi sie podoba ,ma to całość i wkońcu bez condona na masce Jeszcze jakbyś pomalował zderzak i go spaswoał to było GIT
-
[ALL] Różnica w ilości wolnego miejsca pomiędzy B5 a B7
A ja mialem b5 pare lat ,od miesiaca mam b7 , i uważam że z tyłu jest wiecej miejsca w b7, jeżeli chodzi o przestrzeń na nogi
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Obie blachy przyklejone klejem do szyb
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Aha to dowiedziałem sie następnej rzeczy , ale porobili tych kombinacji w b6/b7 :gwizdanie:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Według mnie jest to gałka z pakietu s-line chyba że się myle.
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
I oto moja gałka wyrezana
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Gałka biegów S-line:
-
[B5 ADP] Buczenie podczas jazdy
Miałem to samo w b5 ,pompa wspomagania do wymiany 100%.
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
https://www.dectane.de/product_info.php?info=p43847_litec-led-taillights-audi-a4-avant-b7-04-08---black.html&XTCsid=b78e6bb86ad8b2acbcbe41d175dadaa2 a co do Led-ów to lampa gdzie wchodzi w klape nie jest idealnie dopasowana tzn troche wystaje a w oryginalnych jes idealnie równo z linią ale mnnei to nie przeszkadza bo to widac tylko jak klapa jest otwarta LEDY spoko świecą w miare (chodź wolałbym te z A6 ) Wolałbyś z C6 ledy a wstawiasz decante,mając wkłady z C6 nie rozumiem troche tego... :gwizdanie: Mam nadzieje że zrobiłeś rozrząd po kupnie auta Ogólnie fajny motor i kolor.
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
Pogratulować furke widziałem kiedyś na live, kawał koła Co do kiery i głaki zmiany biegów może lepiej było ori wyrwać albo np. z multifunkcją. Na forum chodzą okazje czasem. Wtedy gałka zmainy biegów miała by oznaczenia biegów Ale ładnie obszyte,pozdrawiam.
-
[ALL B5] Zegary
Sprawdź jeszcze wtyczki do zegarów, innych pomysłów nie mam, dziwny przypadek. Moze coś z elektroniką samych budzików się pochrzaniło
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
Miałem ten moduł w b5, świetnie działał, dzienne zapalały mi się po uruchomieniu silnika ,gasły po włączeniu mijania, polecam.
-
[ALL B5] Zegary
Jeśli chodzi o oświetlenie części zegarów to napewno żarówki masz przepalone, a co do licznika sprawdź bezpieczniki najpierw.Na forum jest gdzieś rozpiska który do czego.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Super foty wyszły , furka zrobiona w moim guście, graty za kolor i sedana, fele też super wyszły w graficie
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Powiem, że na na tych fotach wyszło to naprawde średnio-słabo, ale w rzeczywistości jestem zadowolony i fajnie to wygląda zwłaszcza że ta folia się mieni pod różnym kątem. A fotki jeszcze ze srajfona robiłem to też tak wygląda
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Kolejne mody Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju:
-
[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(
Super furmanka ,wzór fel na dużyyy plus, pozdrawiam i bezawaryjności
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Lepiej ująć nie można. Szkoda chajsu na ori jak dla mnie
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Według mnie wyglądają wporzadku te zamienniki , zamierzam je kupić , choćby trzeba je doszlifować to i tak się opłaca bo cena dużo mniejsza. A jakiś dobry lakiernik powinien dać rade to pomalować ,tak aby farba się trzymała.
-
[B5 ADP] co to jest ? ;)
Dokładnie na 100%