Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NiskoiSzerokoAudiA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. NiskoiSzerokoAudiA4 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam czy jest ktoś na forum co robił przekładkę przodu w a4 b6 cabrio na b7 mam kilka pytań proszę o kontakt na PW
  3. NiskoiSzerokoAudiA4 opublikował(a) temat w 2.0
    witam wszystkich od pewnego czasu mam maly problem a mianowicie wyskakuja mi błedy ktore wpływają na prace silnika gdy wyskocza silnik sie dusi i nie chodzi rowno na obrotach o to błedy : -7536 mieszanka za uboga strona 1 - regulacja dlugoterminowa zbyt mala opornosc -7544 Mieszanka za bogata strona 1 - regulacja dlugo terminowa - wolne obroty za mala oporność -5514 sonda lambda obwod zwarcie do innegowyjscia Po skasowaniu błedów wszystko ok silnik pracuje idealnie jednak po przejechaniu 100 -150 km znowu zapala sie check i pracuje nierowno - Wymienione cewki -Przepływka - Sonda jest sprawna bylem na analizatorze spalin po skasowaniu błedów i jest wszystko ok Mam takie wrazenie ze usterka moze byc spowodowana instalacja lpg ale to tylko moja sugestia ( silnik uczy się błedów które prawdopodobnie uczy sterownik LPG ) jednak po skasowaniu bledów na pb i lpg chodzi idealnie. proszę o porady
  4. witam wszystkich chciałbym okleić sobie niektóre elementy wnetrza folią carbon np popielniczke ,plastik przy mieszku , zapalniczkę itp tylko chciałbym zeby wyszło to bardzo ladnie . Miałem styczność z oklejaniem szyb samochodowych więc myślę ze sobie z tym poradzę . Proszę o porady jaką folie kupic i inne wazne wskazówki jak się do tego zabrac a także o zdjecia osób ktore juz to robily i jak to wyglada .
  5. Blachu - w nocy stojąc na parkingu mozna by bylo pomylić auta hehe
  6. poprzednia audi pomykałem 3 lata na ciemnych i nie zabrali dowodu teraz tez zaryzykuje ale gereralnie jak masz cos naklejonego na szybe to juz zawsze bedzie przekraczalo norme i dowodzik leci tym bardziej ze audi juz sama w sobie ma ciemne szyby
  7. 1.08.2013 -Malowanie zderzaków + dokładki i listwy -Żółte halogeny -Polerka -Ciemne szybki 35% całość -Pranie tapicerki
  8. powiedz moze na ile sprzedawca wycenil auto ? kwestia tego czy silnik jest spetowany czy nie:wink: bo faktycznie mozna wbić w mine olejową z tym silnikiem jak kupisz trupa sam na własnym przykladzie moge ci powiedziec ze jestem zadowolony z tej jednostki )
  9. tak jezdzilem 1.8 T i co w zwiazku z tym ? 2.0 130 koni w zupelnosci wystarczy do tego auta a miałem na mysli to ze nie ma wielkiej roznicy 18 235. szeroka a 16 205. na ktorej mialem wczesniej auto
  10. jak robisz 8 - 19 cały czas na nogach to nie chciało by się wracać
  11. mam taką nadzieje do pracy smigam co dzienie 2x po 4 km ale dzisiaj wracając coś takiego mi się zadziało musze to w weekend ogarnąć ja coś dam znac:wink:
  12. 235/40/18 i jest ok ! naprawde silniczek smiga jak przecinak bardzo ladne przyspieszenie nie mam sztywnego zawieszenia wiec jest komfort w b5 mialem 17 i gwint i byla mega taczka . Tylko teraz zapalił mi sie abs i esp ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- kolego benyA4 a tak to wyglada jestem naprawde mega zadowolony chociaż bałem się 18
  13. nie mam hidow ale od paru dni smigam na 18 " moze to cos z tym zwiazane ?
  14. witam podczas powrotu z pracy zapaliły mi się kontroli abs i esp po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu silnika wszystko ok po przejechaniu pewnego dystansu znowu sie zapalaną ktoś mial juz taki problem ?
  15. nie kolego miałem okazje kupić od znajomego inny samochod , ale sprzedał i ja też zostawiłem i zaczynam powoli wprowadzać mody
  16. tak mialem wszystko spasowane idealnie ale auto juz sprzedane ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- tak to u mnie wygladało ze spasowaniem bylo troche problemów ale jak sie ktoś uprze to założy to idealnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.