-
NiskoiSzerokoAudiA4 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
wymiana przodu na FL b7 w audi a4 cabrio
Witam czy jest ktoś na forum co robił przekładkę przodu w a4 b6 cabrio na b7 mam kilka pytań proszę o kontakt na PW
-
mieszanka paliwa
witam wszystkich od pewnego czasu mam maly problem a mianowicie wyskakuja mi błedy ktore wpływają na prace silnika gdy wyskocza silnik sie dusi i nie chodzi rowno na obrotach o to błedy : -7536 mieszanka za uboga strona 1 - regulacja dlugoterminowa zbyt mala opornosc -7544 Mieszanka za bogata strona 1 - regulacja dlugo terminowa - wolne obroty za mala oporność -5514 sonda lambda obwod zwarcie do innegowyjscia Po skasowaniu błedów wszystko ok silnik pracuje idealnie jednak po przejechaniu 100 -150 km znowu zapala sie check i pracuje nierowno - Wymienione cewki -Przepływka - Sonda jest sprawna bylem na analizatorze spalin po skasowaniu błedów i jest wszystko ok Mam takie wrazenie ze usterka moze byc spowodowana instalacja lpg ale to tylko moja sugestia ( silnik uczy się błedów które prawdopodobnie uczy sterownik LPG ) jednak po skasowaniu bledów na pb i lpg chodzi idealnie. proszę o porady
-
oklejanie elementów wnętrza folią Carbon prosze o porady
witam wszystkich chciałbym okleić sobie niektóre elementy wnetrza folią carbon np popielniczke ,plastik przy mieszku , zapalniczkę itp tylko chciałbym zeby wyszło to bardzo ladnie . Miałem styczność z oklejaniem szyb samochodowych więc myślę ze sobie z tym poradzę . Proszę o porady jaką folie kupic i inne wazne wskazówki jak się do tego zabrac a także o zdjecia osób ktore juz to robily i jak to wyglada .
-
Audi A4 B6 granatowa baza do modów
Blachu - w nocy stojąc na parkingu mozna by bylo pomylić auta hehe
-
Audi A4 B6 granatowa baza do modów
poprzednia audi pomykałem 3 lata na ciemnych i nie zabrali dowodu teraz tez zaryzykuje ale gereralnie jak masz cos naklejonego na szybe to juz zawsze bedzie przekraczalo norme i dowodzik leci tym bardziej ze audi juz sama w sobie ma ciemne szyby
-
Audi A4 B6 granatowa baza do modów
1.08.2013 -Malowanie zderzaków + dokładki i listwy -Żółte halogeny -Polerka -Ciemne szybki 35% całość -Pranie tapicerki
-
Zmulony silnik do 3500 obr. Podpowiecie?
powiedz moze na ile sprzedawca wycenil auto ? kwestia tego czy silnik jest spetowany czy nie:wink: bo faktycznie mozna wbić w mine olejową z tym silnikiem jak kupisz trupa sam na własnym przykladzie moge ci powiedziec ze jestem zadowolony z tej jednostki )
-
zapala sie abs esp a4 b6
tak jezdzilem 1.8 T i co w zwiazku z tym ? 2.0 130 koni w zupelnosci wystarczy do tego auta a miałem na mysli to ze nie ma wielkiej roznicy 18 235. szeroka a 16 205. na ktorej mialem wczesniej auto
-
zapala sie abs esp a4 b6
jak robisz 8 - 19 cały czas na nogach to nie chciało by się wracać
-
zapala sie abs esp a4 b6
mam taką nadzieje do pracy smigam co dzienie 2x po 4 km ale dzisiaj wracając coś takiego mi się zadziało musze to w weekend ogarnąć ja coś dam znac:wink:
-
zapala sie abs esp a4 b6
235/40/18 i jest ok ! naprawde silniczek smiga jak przecinak bardzo ladne przyspieszenie nie mam sztywnego zawieszenia wiec jest komfort w b5 mialem 17 i gwint i byla mega taczka . Tylko teraz zapalił mi sie abs i esp ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- kolego benyA4 a tak to wyglada jestem naprawde mega zadowolony chociaż bałem się 18
-
zapala sie abs esp a4 b6
nie mam hidow ale od paru dni smigam na 18 " moze to cos z tym zwiazane ?
-
zapala sie abs esp a4 b6
witam podczas powrotu z pracy zapaliły mi się kontroli abs i esp po wylaczeniu i ponownym uruchomieniu silnika wszystko ok po przejechaniu pewnego dystansu znowu sie zapalaną ktoś mial juz taki problem ?
-
Audi A4 B6 granatowa baza do modów
nie kolego miałem okazje kupić od znajomego inny samochod , ale sprzedał i ja też zostawiłem i zaczynam powoli wprowadzać mody
-
Jakie żarówki do lamp Dayline?
tak mialem wszystko spasowane idealnie ale auto juz sprzedane ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- tak to u mnie wygladało ze spasowaniem bylo troche problemów ale jak sie ktoś uprze to założy to idealnie