Treść opublikowana przez dawid195a
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Do sedana z a6 pozdro , siedziałem w temacie ledów z 3 dni. Nie podejdą .
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
te Ledy są dostępne na allegro, tylko trochę w innej kolorystyce które wyglądają tragicznie :gwizdanie: http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowe-audi-a4-b7-sedan-led-w-24h-i2026683564.html Właśnie o cały ten fakt się przecież rozchodzi
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Do avanta to masz pole do popisu, natomiast ledów do sedana nie znajdziesz chociaż przyzwoitych [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 23:51_________________________________________________A propo tej wcześniejszej lampy co wysłałem to rzeźba ,nie ma jej w sprzedazy.
-
[ALL B5] PODSZYBIE B5 LIFT
Trzeba zmieniać całe podszybie , było już wiele razy ,opcja szukaj
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
A ja chyba będe rezał takie : Bo ileż można czekać na przyzwoite ledy do b7 sedan
-
[B7 BPW] czarna B7 quattro
Pięknie się prezentuje choć nie lubie avantów, przód z czarnymi lampami robi robote , super fura W tyle mi tylko ledów brakuje :gwizdanie:
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dostanie wtedy mandat bez punktów ale o 100zł droższy. Dokładnie
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Ale ktoś musiał kierować autem , wiec i tak mandat do właściciela przyjdzie tylko że bez punktów... O ile dobrze rozumiem.
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
Ciekawe że fabryka wrzuciła napis MMI przy starcie RNS-E, a niby występuje dopiero opcjonalnie w b8... Wydaje mi się że nie jest to tak do końca jasne. Można uważąć ze RNS-E to początki MMI
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
Rewelka się prezentuje. Za dużo to nie masz co modzić . Mały masz ten przebieg [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:41_________________________________________________Jeśli to wersja USA to zderzaki byly wymieniane, nie tylko lampa.
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
Remontuj takie moje zdanie , tragedi nie ma
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
Ładnie utrzymana, prezenci sie konkretnie , gratuluje , pakiet s4 robi robote Jedynie co mi nie leży to lusterka w chromie ... Aha i wymień sobie żarówke do podświetlenia tablicy, najlepiej na ledy
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Nowe mapy 2012 on board , dzięki H4mm3R Z cylku najdroższa fota fury: Dziś pani mi przyniosła To już trzeci w ostatnich 3 miechach..
-
[B7 BPW] Delfin Grau Avant by Lukas G -foty kierownicy str. 2
Wygląda zajeb.... , graty pomysłu
-
[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół
Jaką kiere trzeba mu dać do tej firmy i wiecie ile mniej wiecej cene przeróbki ?
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Nie jest to możliwe i każdy co ma trochę pojęcia stwierdzi że to podróba nie czarujmy się..[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________Przyznać się, kto sprzedaje :gwizdanie: http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-a4-b7-b6-sedan-avant-i2046656596.html Sprzedał auto ,tia jasne , pewnie źle leżą i puszcza je :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Fura Melmana. Performance (?) upgrade.
Jak nie było zdjęc tak nie ma
-
[B7 BLB] AUDI A4 B7 krajowy, granatowy sedan :)
Nie każde miały zamek przecież , teżnie mam [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 19:44_________________________________________________Fajna fura ,ale dużo rezania przed tobą
-
Lanos 1.6
Można sie grubo zdziwić stojąc na światłach
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Graty fury, mega klasyk ma coś w sobie
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Ja suszarą usunąłem i bez narzędzi, jakoś bałem się przyłożyć do lakieru nawet żyłke
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Fakt Konkret się prezetnuje z czarnymi detalami Black madafaka
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Ok
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Nie moge jej znaleźć na allegro teraz, swego czasu jeden ziomek sprzedawał nowe z aso po ok.200zł. Zderzak jest zwykły.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Allegro jeden koleś sprzedaje.