Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Trzeba by przyciać te wkłady , bo są za długie. Nie wejdą do lampy z sedana jak do lampy z avanta.
  2. Już dawno bym to wyrezał , ale nie podchodzą z avanta c6 te ledy , są za długie do sedana... Do avanta b7 ,ok.
  3. Widziałem patroxa w sedanie , ale lepiej znowu świecą te co wysłałeś wcześniej, jedno trzeba woleć... Może kupić te co pokazałeś i obkleić czerwoną folią
  4. W c6 jest tak od 2 lat ,nic sie nie nasila, ale u mnie pojawilo sie teraz , wkur... mnie to niemiłosiernie ---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 15:48 ---------- Byłęm sprawidzić jeszcze raz ,jedna osoba siedizała w środku i kręciłą kierą, a ja nasłuchiwalem pod machą... nic nie słychać, wiec rzadne łożysko alternatora lub pompa, słychać to tylko w kabinie
  5. Prosze o pomoc po wymianie kół na 19' słychac po zimie ogłosy tarcia guma o gume choćby, filmik : Co to moze być , stan płnu ok, to nie odłosy pompy. Dla ciekawostki powiem że w a6 c6 , jest tak samo od 2 lat dzwięk się nie nasila, tylko tam jest servotronic. Prosze o podpoiwedź ....
  6. Wiem że fajnie świecą ,ale w dzień wyglądają platikowo i troche tandetnie, ciągle sie zastanawiam
  7. Hehe jedna rzecz której nie ruszałem , bo brakło czasu Osatni raz czyściłem zawiasy przed zimną stąd ich stan, poprawie się ---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- Dzięki ,tak 19' model rs4.
  8. Grill rs4 to i zderzak musi być conajmniej s-linowy, pokaż w miare fajne lampy na tył , nic nie ma do sedana ---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:26 ---------- Ramka wokoło grilla robiona samemu ---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:27 ---------- Kilka dzisiejszych w pełni słońca
  9. Odnowa lakieru za pomocą paru kosmetyków... 1.Pacjent: 2.Pre wash , piana aktywna i karcher + mycie na 2 wiadra : 3.Glinka całe auto + IPA + APC detale takie jak np. znaczki : Auto już wygląda w miare przyzwoicie .. 4.Główny punkt programu Coli 476 : 5.Na plastiki zewnętrzne AP 303 + opony Brillance: 6.Efekt końcowy: Potem mały detaling wnętrza i silnika + nowe dywaniki na sezon :
  10. Spoko ,teraz to się ładnie komponuje z felgą
  11. Dystans 5mm masz pewnie bez centrowania ,nie biją ci te koła ?? Ja bym tam widział wiekszy dystans jednak. Ogolnie koła bardzo ładne.
  12. Jakieś 10 lat póżniej, ale widocznie to tylko literówka.
  13. Zrobileś z b6 typowo turecką fure, oprócz środku, wszystko out. Ale każdy ma swój gust ...
  14. Ten sam patent co u mnie z ledami, fajną poświate robią w nocy
  15. Troche się zlewa nie powiem ...hmm pomyśle nad tym.
  16. Dziś wleciały letnie i dystans 13mm przód, 20mm tył, jest dużoo lepiej . Przy okazji karcherem + piana aktywna wymyte nadkola, pomalowane zaciski, na oponach Brillance , i nowe wycieraczki boscha
  17. Swego czasu taki ziomek sprzedawał na allegro ,chyba z cieszyna , tak zgadza sie od leona.
  18. Ja pier... czego to ludzie nie wymyślą , jak to wygląda
  19. Też się tu pochwale, pierwsza paka już jest... druga w następnym tygodniu
  20. Naprawde ładnie , a ta dokładka jest lakierowana bo jakaś matowa wydaje mi się
  21. To są rezystory ... i montujesz je gdzie chcesz, i nie będzie błędu.
  22. To super, bo własnie mam nówke puszeczke , czekam tylko na odpowiednią pogode iiii
  23. Padłem.... Takie zbioru nie widziałem jeszcze nigdzie Chowie się ze swoim stuffem głęboko
  24. Ładnie się prezencą ,zakładaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.