Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Trzeba by przyciać te wkłady , bo są za długie. Nie wejdą do lampy z sedana jak do lampy z avanta.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Już dawno bym to wyrezał , ale nie podchodzą z avanta c6 te ledy , są za długie do sedana... Do avanta b7 ,ok.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Widziałem patroxa w sedanie , ale lepiej znowu świecą te co wysłałeś wcześniej, jedno trzeba woleć... Może kupić te co pokazałeś i obkleić czerwoną folią
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
W c6 jest tak od 2 lat ,nic sie nie nasila, ale u mnie pojawilo sie teraz , wkur... mnie to niemiłosiernie ---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 15:48 ---------- Byłęm sprawidzić jeszcze raz ,jedna osoba siedizała w środku i kręciłą kierą, a ja nasłuchiwalem pod machą... nic nie słychać, wiec rzadne łożysko alternatora lub pompa, słychać to tylko w kabinie
-
Odgłosy przy skręcie kierownicą
Prosze o pomoc po wymianie kół na 19' słychac po zimie ogłosy tarcia guma o gume choćby, filmik : Co to moze być , stan płnu ok, to nie odłosy pompy. Dla ciekawostki powiem że w a6 c6 , jest tak samo od 2 lat dzwięk się nie nasila, tylko tam jest servotronic. Prosze o podpoiwedź ....
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Wiem że fajnie świecą ,ale w dzień wyglądają platikowo i troche tandetnie, ciągle sie zastanawiam
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Hehe jedna rzecz której nie ruszałem , bo brakło czasu Osatni raz czyściłem zawiasy przed zimną stąd ich stan, poprawie się ---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- Dzięki ,tak 19' model rs4.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Grill rs4 to i zderzak musi być conajmniej s-linowy, pokaż w miare fajne lampy na tył , nic nie ma do sedana ---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:26 ---------- Ramka wokoło grilla robiona samemu ---------- Post added at 18:52 ---------- Previous post was at 18:27 ---------- Kilka dzisiejszych w pełni słońca
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Odnowa lakieru za pomocą paru kosmetyków... 1.Pacjent: 2.Pre wash , piana aktywna i karcher + mycie na 2 wiadra : 3.Glinka całe auto + IPA + APC detale takie jak np. znaczki : Auto już wygląda w miare przyzwoicie .. 4.Główny punkt programu Coli 476 : 5.Na plastiki zewnętrzne AP 303 + opony Brillance: 6.Efekt końcowy: Potem mały detaling wnętrza i silnika + nowe dywaniki na sezon :
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Spoko ,teraz to się ładnie komponuje z felgą
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Dystans 5mm masz pewnie bez centrowania ,nie biją ci te koła ?? Ja bym tam widział wiekszy dystans jednak. Ogolnie koła bardzo ładne.
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Jakieś 10 lat póżniej, ale widocznie to tylko literówka.
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Zrobileś z b6 typowo turecką fure, oprócz środku, wszystko out. Ale każdy ma swój gust ...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ten sam patent co u mnie z ledami, fajną poświate robią w nocy
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
No way
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Troche się zlewa nie powiem ...hmm pomyśle nad tym.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dziś wleciały letnie i dystans 13mm przód, 20mm tył, jest dużoo lepiej . Przy okazji karcherem + piana aktywna wymyte nadkola, pomalowane zaciski, na oponach Brillance , i nowe wycieraczki boscha
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Swego czasu taki ziomek sprzedawał na allegro ,chyba z cieszyna , tak zgadza sie od leona.
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Ja pier... czego to ludzie nie wymyślą , jak to wygląda
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Też się tu pochwale, pierwsza paka już jest... druga w następnym tygodniu
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Naprawde ładnie , a ta dokładka jest lakierowana bo jakaś matowa wydaje mi się
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
To są rezystory ... i montujesz je gdzie chcesz, i nie będzie błędu.
-
[ALL B5] Audi S4
To super, bo własnie mam nówke puszeczke , czekam tylko na odpowiednią pogode iiii
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Padłem.... Takie zbioru nie widziałem jeszcze nigdzie Chowie się ze swoim stuffem głęboko
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ładnie się prezencą ,zakładaj