Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Fela i gleba robią robote , do tego detaling i nic więcej nie potrzeba Graty
  2. Podbijam pytanie ...
  3. Zapomniałem napisać że na szybach jeszcze RainX był zaaplikowany
  4. Wiem wiem , to bylo przykładowo pokazane , ciężko trzymać w jednej ręce telefon a w drugiej pistolet z PA Ogolnie piana średnia , nie była gorąca woda w pianownicy
  5. Dziś nagrałem przy okazji mycia auta filmiki :
  6. Nie siedzi mi ta felga jakoś , nie lubie polerowanych i lakierowanych na czarno. Obniż sobie auto ,bo aż się prosi:naughty:
  7. Fajny ten mechanik skoro masz taki problem jak ja ---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ---------- U mnie narazie cisza, tylko nie moge w 100% powiedzieć czy pomogło bo jest chłodno na dworze.
  8. 17'' to chyba na zime dobre są
  9. Taa? a skąd jestes? może jakiś spocik i obadam na żywo te ledy
  10. W nocy jest malyyna tak jak przypuszczałem ,szkoda że w dzien wyglądaja dosyć średnio
  11. mogla miec na to wplyw pogoda, oby nie u mnie przez cala zime byl spokoj mozesz dokladnie wyjasnic jak i gdzie dokladnie wysmarowales kolumne? Wszystkie przeguby ,częsci ruchome kolumny kierowniczej. Być może pogoda ma na to wpływ ,okaże się niedlugo
  12. No wkońcu ktoś wrzucił fure z tymi ledami, czemu na pierwszej fotcze w klapie nie świecą?? Daj więcej zdjęć przede wszystkim w nocy... Zadowolony z nich jestes?
  13. Mam nowinke właśnie wróciłem ze spota, pojeździłem troche w deszcz , iiii albo przez deszcz i temp. 5st. albo przez moje smarowanie kolumny dziś bylo cicho do samego końca , nic nie słychać .
  14. Nad czym tu się zastanawiać .... zazdroszcze
  15. Piękne wnętrze JOKE
  16. Na zewnątrz auta nic nie słychać. Odpada pompa,sprzęgiełko alternatora, i cały zawias... Jak auto jest zimne to nic mi nie piszczy, jak się rozgrzeje słychać w środku piski.
  17. Ewidentnie nagłośniej jest im niżej dam głowe w aucie....
  18. Dziś naoliwiłem wszystkie przeguby kolumny i gume co wychdzi kolumna też ... nic to nie pomogło. Skrzypi tylko jak się rozgrzeje.... Naprawde nikt nie miał takiego problemu...??
  19. No to ciekawe ... napewno ktoś miał ten problem i go rozwiązał ale się nie podzieli
  20. Dziś rozebrałem półke pod kierą , popryskałem wd wszystkie przeguby kolumny, gume co wychodzi kolumna też i duuupaa ,nic to nie dało... Poległem ,problem dalej nie rozwiązany , co i gdzie ten świerszcz siedzi...
  21. skoro tak to szukałbym np w miejscu gdzie kolumna kierownicza przechodzi przez grodź, tam jest taka guma uszczelniająca:wink: chociaż nie mam pojęcia jaki mogłoby to mieć związek ze zmianą kół... A może miałoby to związek ze zmianą temperatury na zewnątrz i pokrywało się ze zmianą kół..
  22. łoł jestem w szoku ,ładnie dałeś rade ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.