Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid195a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid195a

  1. Z racji wporzo pogody ,nie mogłem sie powstrzymać ... Dokładka tył s-line 29.02.12:
  2. Jest grubo nie ma co, gratuluje furmanki
  3. Bo ten NXT z megsa się lipnie trzyma, 2 mycie i go nie ma ;/ Mam nadzieje że coli będzie lepszy....
  4. Ludzie robili taki zabieg, nawet na forum gdzieś było, poszukaj dobrze , wyciągasz pomarańczową zaślepke i albo wstawiasz przeźroczystą jak ori+srebrne żarówki, albo poprostu zostawiasz bez zaślpeki. Możesz dodatkowo jak rozkleisz lampy pomalować środki na czarno.
  5. Potwierdzam rezerwa zawsze na 100km.
  6. Lekko maława ta kiera , tamte były lepsze
  7. Wyczytałem na kosmetykaaut.pl że właśnie ta PA jest najlepsza, więc powinno być
  8. Jak malować to profi u lakiernika, ja swoje malowałem kilka razy czarnym matem (do plastyków) i była lipa lakier schodził w lato szczególnie
  9. Na allegro też jeden i ten sam gościu sprzedawał z cieszyna za ok 200zł. Bralem od niego.
  10. Też się pochwale , zainspirowało mnie to mycie i kupiłem taką http://allegro.pl/profesjonalna-pa-pianownica-do-karcher-k2-k5-k6-k7-i2157136911.html Ciekawe jak się będzie sprawować :gwizdanie:
  11. Ładnie Co za piany aktywnej używasz?
  12. Piękna fura ,identyczna jak moja ,tylko masz troche lepszy wypas ,zazdroszcze s-lina z przodu. Nawet felgi na zime masz te same ,chyba w 07 dawali je do fury.
  13. To nie wiedziałem że są takie wersje s-line ,zawsze myślałem że jak s-line to zderzak z przodu s-linowy i jak środek to podsufitka czarna. Ale spoko zwracam honor, tyle jest ala s-linów że można się zgubić.[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:23_________________________________________________Człowiek się uczy całe życie :gwizdanie: myślałem że to pakiet sport.
  14. Musze cię zmartwić to nie s-line, gratuluje furki . Fajna kiera
  15. Dobry filmik, dostał troche po d*pie
  16. Prosze was , kicha jak nie wiem. Nikt nie rezał środków od b8 do lamp b7. Tyle w temacie raczej. Chętenie zobacze jak ktoś się odważy.
  17. Do grilla dokup sobie odrazu zderzak bo inaczej nie spasuje
  18. Gratuluje , teraz sie super prezentuje sam chcialbym takiego moda, daj znać na PW ile się zdeś z grillem wyniósł...?
  19. Myślałem nad tym ale tracisz gware, jesli by dalo rade to olac tą gwarancje nawet, ale cholera wie jak to w środku jest skonstruowane. Pewnie nikt nie robił takiego moda.
  20. Ok dzięki za info ,biore.
  21. Czy dokładka/dyfuzor tylnego zderzaka z avanta podejdzie do sedana? Pytam bo mam mozliwosc kupna dokładki z s-line tylko że z avanta,a ja mam sedana [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:38_________________________________________________Nikt nic nie wie, nie wierze
  22. Podoba mi się i też czekam na wiosne i korekte
  23. Najlepszy kolor noi sedan , do zmian to masz pole do popisu
  24. Nie trzeba... te co ja pokazałem mają juz rezystory w sobie, natomiast te z a6 jak ludzie rezają to wpinają rezystory po 2 na lampe i błedu nie ma
  25. Właśnie nie każy musi mieć problemy jak Tygrys, z A6 to też rzeźba. Tak samo jak lampy co pokazałem wyżej. H4mm3R Bardzo możliwe że z SB by pasowały ,jednak nikt nie zaadoptował ich jeszcze ,a patrzyłem też na zagranicznych forach... A boje się troche kupić używki za 900zł + 300zł obudowy ori i kombinować. Myślałem też o A8 :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.