-
[B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
te szkła lusterek to jakaś folia z naklejką s-line czy co ? POdoba mi sie to a jak tak to dzie mozna cos takiego dostac
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
Koza straszna z niej. o Ile sie dobrze orientuje to s-line'y wychodziły w wersji zawieszenia -20mm. a mój w wyposażeniu ma napisane : ZAWIESZENIE KOMFORTOWE =KOZA meeee. . ale i tak trzeba bedzie gwinta.
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
te felgi co na zdjęciu to są zimówki:P mam ORI S-line 17 -ale są już opatrzone. Pewnie bedę je sprzedawał i kupie 18 albo 19
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
Sprężyny odpadają po przygodach z mk4 i mk5 kupno sprezyn to strata kasy. bo tak czy tak pozniej wpadnie gwint. POstaram sie wkleic więcej fotek tylko najpierw je trzeba zrobić. odwilż idzie wiec ruszymy z tematem
-
[B7 BPW] A4 S-line by MACKO
Po dwóch golfach przyszła pora na AUDI , padło na A4 z 2007 roku z napędem QUATTRO z silnikiem 2.0 TDI 140 KM BPW. Kupiony w Polsce od pierwszego właściciela z pełną książką serwisową serwisowane do ostaniego kilometra. WYPOSAŻENIE: ROK :2007 KOLOR: CZARNY PERŁOWY L8L8 PAKIET SPORTOWY + FULL PAKIET > S-LINE EXTERIEUR< PAKIET CZERŃ FOTELE SPORTOWE S-LINE MANUALNA 6-BIEGOWA SKRZYNIA BIEGÓW NAPĘD QUATTRO BIXENON SKRĘTNY +ADAPTIVE LIGHT oraz system DRL ALUMINIOWE i SKÓRZANE ELEMENTY WYKOŃCZENIA WNĘTRZA TAPICERKA W KOLORZE BEŻOWYM FELGI ALUMINIOWE AUDI ZIMA 16” FELGI ALUMINIOWE AUDI S-LINE 17” LATO + ZAPAS PEŁNY KOMPUTER POKŁADOWY + AUTO CHECK ORYGINALNE RADIO CD AUDI CONCERT- DUZY WYSWIETLACZ 8 PODUSZEK POWIETRZNYCH SYSTEM ABS+ESP PODGRZEWANE I ELEKTRYCZNE PRZEDNIE FOTELE z podkolannikami CLIMATRONIC DWUSTREFOWY CENTRALNY ZAMEK Z PILOTEM DOMYKANIE SZYB Z PILOTA KLIMATYZOWANY SCHOWEK (LODÓWKA) ALARM 4x ELEKTRYCZNE SZYBY SKÓRZANA KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA PODŁOKIETNIK x2 HALOGENY ORYGINALNE CHLAPACZE OTWIERANIE BAGAZNIKA Z KLUCZYKA 10 GŁOŚNIKÓW SERVOTRONIC hosting images hosting images Plany wobec auta bedą następujące: -ściągnięcie chlapaków -detailing lakieru -jakieś kółko przyjemne -obniżenie -dokładka od Cupry -i sam niewiem jeszcze co Prosze piszcie jak macie jakies sugestie lub wskazówki.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna z kolegą chyba kiedyś gadałem na serwisie Król-Knapik na wakacjach gdzie pracowałem. bede napewno. pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam, Panów jestem Nowy-śledze forum ale nie uczestnicze w dyskusjach (narazie).Mam nadzieje że sie zobaczymy na spocie w przyszłą niedziele
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów
macko90
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta