Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b7] kierunkowskazy pomaranczowe / biale


Bay1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..szukalem dość dlugo na forum.. czy ktoś wie jak zmienic migacze w lampach b7,z pomaranczowych na przezroczyste.. lampy oczywiscie mozna rozkleic.. pytanie czy jest dostepność tego migacza ? ewentualnie czy można go poprostu zdjąć/ moze od czegoś innego pasuje ?

Różnica z przezroczystymi jest kolosalna.. rozwalonych lamp nikt na allegro nie sprzedaje..a sprzedac swoje ladne taniej poto zeby kupic 2gie drozej troszke mija sie z sensem..zwlaszcza przy bixenonie..

Prosze o rade

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby się dobrać do lamp trzeba oczywiście zwalić zderzak :kwasny:

jedną z opcji jest rozklejenie lampy, wyciągnięcie pomarańczowej osłonki i wstawienie takiej żarówki kierunku ze szkłem chromowanym - nie wiem jak to opisać

inna opcja to kupno uszkodzonej lampy i przełożenie osłonek

ps: info - jak będziesz sprzedawał auto a miałeś przód ideał ktoś może marudzić że lampy wymienione i napewno walony :pilot:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie robili taki zabieg, nawet na forum gdzieś było, poszukaj dobrze , wyciągasz pomarańczową zaślepke i albo wstawiasz przeźroczystą jak ori+srebrne żarówki, albo poprostu zostawiasz bez zaślpeki. Możesz dodatkowo jak rozkleisz lampy pomalować środki na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem na forum i niestety nie moglem namiuerzyc,staram sie nauczyc dobrze po nim poruszac :) lampy nie bede malowal... najchetniej bym dorwal ta zaslepke :) dziekuje za odpowiedz !

---------- Post added at 14:49 ---------- Previous post was at 14:48 ----------

auta narazie nie bede sprzedawal :) co do wyjecia lampy nie bedzie problemu..robilem ostatnio rozrzad wraz z kompletna hydraulika..chodzilo mi o informacje czy jak rozkleje lampe to da rade to zdjac, i uzyskalem informacje :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez jestem zainteresowany takim modem:):) da sie to szkielko wyciagnac ale powiem szczerze ze marnie to wyglada bez niego tylko ze srebrna zarowka trzeba gdzies poszukac bialego szkielka ale nie mam pojecia gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...