Treść opublikowana przez dawid195a
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Skąd ja to znam...hehe myślałem żę tylko umnie coś przytrze:kwasny:
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Jest piękna ,nie ma co
-
Szuranie na zimnym silniku
Dzięki za odpowiedź napewno coś podpowiem mechanikowi gdzie szukać ... najdziwniejszy fakt ze po 5 minutach pracy silnika tego nie slychać.
-
Szuranie na zimnym silniku
Witam mam problem mam dziwne szuranie z silnika zaraz po odpaleniu - zimny silnik, w momencie gdy silnik sie nagrzeje problem znika. Mechanik polecił wymiane paska wielorowkoego ,tak też zrobiłem i wymienił jednek problem nie został rozwiązany... Znalazłem przykładowy filmik w internecie , odgłosy mam identyczne na zimnym silniku. Co to może byc , napinacz paska wielorowkowego czy rolka odwracająca bardziej? Bo nic innego chyba nie ma ? Prosze o rade ... View image: Alternator Filmik :
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
Jak ci sie trzyma ten plastidip, bo mi po 2 warstwach schodzi jak mocniej potrze, slabo sie trzyma ....
-
[B7 BLB] Audi A4 B7 Avant by Coccolino
Te lampy z przodu troche zmatowiałe są.... nie myslałeś coś z tym zrobić? Jeszcze nie widziałem w b7 tak zjechanych, czy poprostu auto brudne?
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Jestem jak najbardziej zaaa
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Oj tak. Widziana na żywo. To jednak dobrze kojarzyłem, zresztą kto na sląsku inny może mieć tak zrobioną b7 w tym kolorze
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
U mnie na 19" niżej siadł na tych springach , tym bardziej ze dokładnie na tych
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Coś świeżego z telefonu :
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Naprawde dobrze to wygląda
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hmmm zagadka co to folia ?
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
U mnie ? jakieś 30 wkrętów i siedzi
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Niestety niższa półka Ta-technix, gwint jeszcze nie wyregulowany:wink: ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 22:32 ---------- Foty troche lepszej jakości gwint + DRL ->10.05.13
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Dokładka z Cupry, bixy sam rozbierałem i malowałem w 2 kolory w środku, przy okazji wyczysciłem soczewki, co do zderzaka to jeszcze nie wiem... ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 12:55 ---------- Gwint + BIXY + LED DRL - maj 2013
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Ale Ty masz 1.9 a tu jest 3.0 a istnieje jeszcze coś takiego jak klasa wagowa No tak, pozatym mam ośke, i tak springi juz poszły.
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Tak z Bielska kupowalem ... musze negatywa chyba wystawic....
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Fajna felga ,mam do sprzedania spreżyny H&R - 40mm, po 20k km. ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- W tym kolorze to zderzak s-lina musi byc, polecam opone 235/35 , a nie 255....
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
A skad mam wiedzieć skoro nie mam kabla.... Na starych lampach halogenowcych, jak pozycja byla na AUTO swiecily długie(jako DRL tylko przod), jak się śceimnilo właczaly sie mijania, wszystko było oprócz drogowych, to tyle. ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ---------- Moge podejrzewać albo adaptery albo kodowanie , narazie stawiam na pomieszane polaczenie w adapterach. ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2013 at 20:26 ---------- Działa panowie, piny w module były źle połączone, nie polecam modułów z allegro Wszystko teraz dziala, kodowanie bylo dobre, pozdrawiam
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Do długich musiałeś dodatkowo pociągnąć kabel do szarej kostki, zmienić kodowanie na bixenon with day light. Włącznik DRL jest potrzebny jak chcesz wyłączyć całkowicie DRL. Kable od przyslony do MCE pociagniete po tym zabiegu dlugie dzialaja, pytanie co z DRL-ami , czy tamto kodowanie co mialem wczesniej (przestawial mi ktos na spocie)czyli swiecily długie jako DRL-e jest błedne? Długie były jako dzienne w zywklych lampach i swiecily razem z tyłem , po zmroku wlaczaly sie mijania ,ale nie działaly długie. ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Chodzi mi tylko o upenienie sie czy mam zle kodowanie ....
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Dobra sprawa z długmi sie wyjaśniła, ale DRL-e nie działaja nadal... Przejsciowki podlaczone, kodownie mialem wcześniej zmienione bo zamiast długich mialem DRL-e, co robie źle mam złe kodownie? Czy musze dołożyć włacznik DRL w kabinie i pociagnac kable z MCE?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Zamontowalem przejsciowki do bixa ale jeszcze nie pociaglem kabla do kabiny, kodownanie mam zmienione, a jak wlacze swiatla mijania i chce wrzucic dlugie to nie świecą...Czemu? Jak mam ustawione na zero przełacznik i chce mrugnąć światłami to się załaczaja dlugie. Co zle robie ze dlugie nie swieca jak mam przelacznik na mijania? Z powodu braku kabla do kabiny nie powinno byc tylko DRL...czy sie myle:thumbdown:
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Pomarańczowy kierunek psuje wyglad wedlug mnie, a ramka w grilla w chromie to kwestia gustu, zawiecha i Ledy w Drl-ach pozytywnie.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Przyda sie napewno, dzieki. ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 07:19 ---------- Lampy onboard, zjecia na szybko telefonem :
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zamierzam sam to opanować bez adapterów za ponad 200zł, a są to tylko wtyczki ... zobaczymy jak mi pojdzie. Kabel i tak trzeba ciągnąć do kabiny.