Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Autko dobrze znane na forum, przygotowane przez Patroxa - sprowadzone z Niemiec w 2009r, ja odkupiłem je od Snajpera.

Szukałem b7 w sedanie 2.0TFSI - kolory czarny niebieski lub szary - ośka lub quattro - 4x4 nie było priorytetem.

Chciałem kupić koniecznie 2.0TFSI ale przez przypadek usłyszałem o 3.0tdi od Kolegi z forum. Autko dobrze znał Miron który wykonał kilka telefonów by potwierdzić historię auta i praktycznie w ciągu kilku godzin wiedziałem że muszę auto co najmniej zobaczyć:decayed: i tak oto stałem się najszczęśliwszym posiadaczem a4 na forum :naughty:.

Samochód jest po prostu niesamowity w każdym aspekcie - dosłownie!

Nie był tani ale pomimo tego że jest kilka detali do poprawy to furka kupiona w bardzo dobrych pieniądzach - jestem mega mega mega zadowolony.

Podziękowania przede wszystkim dla Mirona który cały zakup ładnie nagrał i wyjazd zorganizował z dokładnością do minuty:decayed: jak i dla Tolka i mojego brata którzy dzielnie znieśli całą dość długą bo prawie 1000km podróż.

Wygląd znałem, ale furka zaskoczyła mnie mocą i momentem bo takiego wciskania w fotel się po prostu nie spodziewałem, jak również spalaniem bo nie oszczędzaliśmy autek a spalanie średnie w granicach 7-7,5L/100 to dla byłego posiadacza 1.8T po prostu szok :shock3:.

Wyposażenie z zewnątrz:

-s-line: zderzak przód, klapa tył,

-dokładka z Leon Cupra pod przednim zderzakiem,

-grill RS4,

-listwy na drzwi S-line,

-dokładka tylnego zderzaka S4,

-wydech zmodyfikowany,

-biksenon statyczny - wnętrza lamp pomalowane na czarno, odbłyśniki oryginalne, drl led, postój led, ksenon ori,

-spryskiwacze reflektorów,

-tylne szyby przyciemnione,

-hamulce przód 345 porsche,

-hamulce tył 300 S4,

-koła letnie: ori RS4 19x9 et29, opony pirelli 235/35/19,

-koła zimowe: RH 18x8, opony nokian 225/40/18

Wyposażenie wewnątrz:

-pełny s-line: fotele, listwy na progach, gałka zmiany biegów,

-podsufitka obszyta czarną alkantarą,

-kierownica multifunkcyjna TTS - płaska u dołu,

-rns'e + bluetooth, odblokowane sds, wyjście na iphone'a w schowku,

-FIS kolorowy,

-kamera cofania,

-pakiet światło,

-nakładki na pedały rs4,

-uchwyt hamulca ręcznego rs4,

-4el. szyby,

-listwy aluminium szczotkowane 1nk,

-audio concert - 8 głośników + ori tuba + 2 dodatkowe tweetery w przednich słupkach,

Silnik, napęd:

-silnik ASB 233ps w serii - obecnie ok310ps 600Nm,

-6biegowa manualna skrzynia biegów,

-quattro,

-duży, bardzo duży intercooler,

-zmodyfikowany wydech S4,

Plany:

tyle powrotów ile wyjazdów

Temat póki co na szybko - w miarę możliwości postaram się wkleić lepsze fotki i dokładny opis.

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

:hi:

Póki co poniżej skromna i nieprofesjonalna galeria, mam nadz że szybko wpadnie coś bardziej profesjonalnego :wink:

a15302361ba5a4b5m.jpg

16305cc216ffa8c3m.jpg

dc1aa9e8fd4e94a8m.jpg

bb71a2dfe2c0434cm.jpg

5b4d75e1f66bae2cm.jpg

890609c4d026408dm.jpg

cf7cd553066f6c22m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie też pogratuluję FURY KOZAK:kox::kox:

...i te spalanie...dla mnie szok 7-7.5 litra !!:shock3:

...a ja właśnie czekałem, aż ktoś coś napisze...nie chciałem być pierwszy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby sluzylo , a z ta wycena to nie przesadzaj biorac pod uwage ze w Niemcowni ten rocznik, sedan podobny przebieg wyjdzie Ci po sprowadzeniu i oplaceniu akcyzy ta sama kasa. A takiego wypasu i tak bys nie mial. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby sluzylo , a z ta wycena to nie przesadzaj biorac pod uwage ze w Niemcowni ten rocznik, sedan podobny przebieg wyjdzie Ci po sprowadzeniu i oplaceniu akcyzy ta sama kasa. A takiego wypasu i tak bys nie mial. :whistling:

potwierdzam - furkę kupiłeś w bardzo dobrych pieniądzach - tym bardziej patrząc na mody i graty, które do auta dostałeś

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

To czego Ci zazdroszczę to dźwięku i odczuć z jazdy - pięknie chodzi ta maszynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby sluzylo , a z ta wycena to nie przesadzaj biorac pod uwage ze w Niemcowni ten rocznik, sedan podobny przebieg wyjdzie Ci po sprowadzeniu i oplaceniu akcyzy ta sama kasa. A takiego wypasu i tak bys nie mial. :whistling:

Łukasz źle to napisałem- ja jestem mega zadowolony i na pewno lepiej bym nie kupił :wink: wypas jest konkretny i cena jeśli chodzi o mnie za wyposażenie i gratisy nie była duża! Po prostu kilka osób jak dowiedziało się ile furka kosztowała to wiesz jak jest - wg nich na pewno nie była to okazja ;)

ale ja bym to nawet taką małą okazją nazwał :decayed: i to miałem na myśli pisząc mega mega mega zadowoly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak seves napisze, że wbije na spota to czuję, że będzie niezła frekwencja :decayed: Jeszcze raz Gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zakupu.. foty poproszę :decayed:

muszę coś pstryknąć, jak tylko zrobię to wrzucę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandet15

Gratki furmanki
:kox:

Jest kilka filmików na YT z tym autem . Jak to chodzi
:naughty:
:naughty:

Dawaj linki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny sedan, szkoda tylko że jak oglądałem dział sprzedam widziałem ze ma nakładkę na pedał gazu od golfa, wywal to natychmiast :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...