Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki Szymek :drunk::drunk::drunk::drunk::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:

furka zayebista :naughty::naughty::naughty::kox::kox::kox::kox::kox:...musi Ci się to odpychać przyzwoicie :slina::slina::slina::slina:

gratuluje! :decayed: gdzie i kiedy bedziesz na spocie w okolicy :naughty: ?

pewnie czwartek ..Żory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj fotki porobione i dalej nic tu nie ma?! :angry: W środku parę rzeczy do ogarnięcia ale pod maską... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam...... tempomat wcale nie jest aż tak potrzebny do codziennego jeżdżenia do pracy .....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty seves furkacza :wink: na mnie robiło wrażenie nawet 3.0tdi po programie od Griszy to od Ciebie dopiero musi robić robotę jak pisaliście wyżej :naughty::naughty:
Gratki furki :good: 3.0tdi :kox: zawsze o takim silniku marzyłem a kupiłem 1.9 :facepalm: Następnym razem będę wiedział co brać :naughty:
Graty zakupu :thumbup1:

na żywo robi wrażenie :slina:

dzięki chłopaki :hi:

ja marzyłem o 2.0tfsi i nawet przez chwilę jednego ulepa miałem :grin: , na szczęście Miron pokazał mi co to 3.0tdi tylko do tej pory nie były w moim budżecie:decayed: w końcu się udało :kox:

Wczoraj fotki porobione i dalej nic tu nie ma?! :angry: W środku parę rzeczy do ogarnięcia ale pod maską... :kox:

Ogarnę to dziś :wink:

Fura jest niesamowita nie mogę się nacieszyć, wczoraj się bak skończył jeżdzę i jeżdzę :grin: a spalanie 8,5/100 :shock3:

Po spocie w Katowicach zupełnie przez przypadek i nieświadomie wyjechałem z parkingu na wyciszonym rns'ie i tak sobie jechałem słuchając silnika i wydechu:grin: uwierzcie albo nie - zorientowałem się dopiero na A1 po kilkudziesięciu kilometrach :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim autkiem idzie pewnie jeździć bez radia :slina:....frajda pewnie wynagradza inne gadżety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyc malina będzie jak zderzak pomalujesz :decayed:

muszę parę rzeczy ogarnąć w tym zderzak i grill:decayed: szybę się wymieni bo już kamykiem dostałem i od razu L/H wyreza bo póki co działa i w dzień i w nocy :wink:

W ogóle z nowości to wczoraj na niemieckiej autostradzie udało mi się zobaczyć wskazówkę na końcu prędkościomierza :decayed:

BEX sobie radził bo też tak potrafił ale tylko na zimówkach 16calowych i trwało to i trwało:grin: a tu bach bach i skala się skończyła i to na 19kach:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sie tu dzieje :) gratki

dzięki Wojtek:wink:

był plan żeby Cię odwiedzić w niedzielę wracając z Lublina ale śpieszyliśmy się niestety:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyc malina będzie jak zderzak pomalujesz :decayed:

muszę parę rzeczy ogarnąć w tym zderzak i grill:decayed: szybę się wymieni bo już kamykiem dostałem i od razu L/H wyreza bo póki co działa i w dzień i w nocy :wink:

W ogóle z nowości to wczoraj na niemieckiej autostradzie udało mi się zobaczyć wskazówkę na końcu prędkościomierza :decayed:

BEX sobie radził bo też tak potrafił ale tylko na zimówkach 16calowych i trwało to i trwało:grin: a tu bach bach i skala się skończyła i to na 19kach:kox:

kurfa do Jastrzębia przyjechać się pochwalić to nie ma czasu :whistling:....ale po niemcowni hebla pogonić to se pojechał :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym aucie co się dziwisz, też bym wolał jechać 400km, niż te parę km do ciebie i stać pod blokiem żebyś mógł się :jerk:

:decayed::grin::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves dawaj foty nowej maszyny.

Wysłane z mojego MT27i

nie mam - fotki z wczorajszego spota niestety nie wyszły :kwasny: jutro w Żorach coś pstrykniemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ladnie koleszka mial sie pochwalic po zakupie a tu widze zapomina sie o kolegach pieknie pieknie!!!!:rant:

furka piekna no i ta moc :slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję jechać "dragonem" Sevesa i powiem że za***iście fajne autko, jest moc i do tego nie duże spalanie. Jeszcze nie zdążyłem przetrawić emocji a tu przyjechał niezapowiedziany gość na spota RS6 C6 którą też jechaliśmy z Sevesem :kox::kox::kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pretor :hi:

Wrażenia z jazdy RS6C6 są nie do opisania, wskazówka po prostu szaleje, to jak pracuje zawieszenie i z jaką prędkością można pokonywać zakręty tego fizyką nie da się wytłumaczyć :shock3:

Kolega SirRed mam nadzieję że się niebawem pochwali na forum swoim nabytkiem - póki co eReSka w serii i nie chce w niej dłubać ale to pewnie kwestia czasu i 7xx pęknie :grin:

Wczoraj trochę się pobawiliśmy na niemieckiej autostradzie ale nie ustawialiśmy jeszcze kresek, pogrążyłby mnie pewnie tak jak ja pogrążam malucha w serii:grin:

od 100 ruszył co prawda kilka sekund wcześniej ale w miejscu w którym ja miałem jakieś 250 on miał 290 :kox: po prostu koks :grin:

Dzięki SirRed za ciekawy wieczór wczoraj :hi: nakręciliśmy sporo filmików - głównie z myślą o tym jak ryczy wydech RS - niebawem trafią na jutuba:wink:

no nie ladnie koleszka mial sie pochwalic po zakupie a tu widze zapomina sie o kolegach pieknie pieknie!!!!:rant:

furka piekna no i ta moc :slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Pablo sorry wiem że Ci obiecałem ale najpierw nie chciałem zapeszać a potem było mi głupio się chwalić :doh: sprawdziłeś może tą podstopnicę? :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie skoncz spuszczać nad rs6 a dawaj foty twojego auta..bo ileż też można czekać:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mogły by te fotki w końcu się pokazać...chyba ,że seves po przejażdżce tym eresem będzie chcial spieniężyć b7 i kupi jakas duza benzyne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy strony czytania a tu dalej zdjec nie ma

przesiadka z BEXA na 3.0 TDI to w portfelu wielka roznica :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...