Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie pierdziel.Jak jest Przemo to nie jest wcale nudno.Jest sie z kogo ponapierdzielać bosze żebyś ty był w realu taki elokwentny to bym jeszcze zrozumiał przed klawiaturą kozaczy a w realu po rowach się chowa Brawo ty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mendoza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty się tak nie chwal że wałki robimy te same ten telefon mam nieaktywny także smsy nie chodzą musisz pisać na służbowy numer
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sumie przejazdem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ty co taki drażliwy? Karton ci się pogniótł czy się pantofel wykopał? Jakiś drażliwy się zrobiłeś odkąd tutaj nie zglądam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema wuntek upod jak widze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak słuchaj Artura on zna każdego mechanika i chyba miał już zamontowany każdy dostępny model skrzyni do 2,5tdi w B5- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sumie ja koło 19:30 moge być na macu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ty gdzie się tam chowałeś? Ale w sumie Siemian miał dziwny uśmiech na twarzy a ciebie widać nie było... to chamstwo ma w korzeniach niektórzy nigdy się nie nauczą. żenada- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema lesery- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
optymista- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak przy takiej konwersacji popuszczasz to masa kasy ci musi iść na pampersy- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tak z silnikiem nigdy problemów nie miałem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak tyle kasy w to wpakował to co się dziwicie Ja to bym tego jego zmerfa 30.000PLN temu wy.ebał na złom ale Arturoo zawsze wie lepiej "Nie bede już ładował kasy w starego hebla" a 2 dni później kupuje nowy silnik- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szał- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema lesery odnośnie felg to ja mam 8Jx19 ET45 plus dystans 13mm z przodu i 15mm z tyłu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
teraz widzisz jak zniechęciłeś ludzi do watku swoją osobą dziwne, kto kogo odstrasza jest pytanie, bo tydzień się nie odzywałem na forum i nikt nie pisał teraz jakoś wysyp postów ale może po ostatnim za dużo osób cie na żywo widziało i zrezygnowało- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzę że się dzieje od tygodnia ani jednego posta to ten karczek jutro też będzie udany- Spoty Katowice i okolice
niekogo kto jeździ na spoty, pytanie, czy to ktoś w ogóle z forum przepraszam za źle sformułowane pytanie jest wam znany ten samochód skoro już klub na ramkach tablic zawitał Znam auto i gościa.Autko na gdzieś 2-3 lata, miałem okazję nawet kilka razy jechać tym autem. Chłopak jest z tysiąclecia na forum go nie ma a ramki ma od mnie. Myślę że sprzedaje bo ma ciężko sytuację zdrowotna (krwiak mozgo mial juz 2 operacje). Autko fajne, za***isty na wypas między innymi wentylowane fotele z pamięcią, panorama, elektryczna klapa to takie ciekawsze rzeczy. klapa to tanie mody....tempomat mądry albo asystenty martwego pola to drogo przy zrezaniu wychodzi a tak padlina akurat dla Przemka ....yebnie tym z 5 tysi w roku i będzie szczęśliwym posiadaczem Gamoń jeden Pajda dzieki za info- Spoty Katowice i okolice
czyli któś podszywany a skoro już taki "pasjonat" jak to napisał to myślałem że go tutaj namierzę ale w sumie to daleko nie mam do was- Spoty Katowice i okolice
niekogo kto jeździ na spoty, pytanie, czy to ktoś w ogóle z forum przepraszam za źle sformułowane pytanie jest wam znany ten samochód skoro już klub na ramkach tablic zawitał- Spoty Katowice i okolice
wszystkim kogo to http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line-avant-super-wyposazenie-ID6yh23p.html# - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu