Treść opublikowana przez #Przemo#
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota wczoraj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba focusem bez prawej strony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak kawałek podejdziesz to 10-tka albo 7-ka :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja również ale mogę dopiero koło 19:00
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Cześć Bartku, Tak próbowałem na szybko programować ale nie działa. Oczywiście pierwsze co zrobiłem to wymieniłem baterie żeby nie było że kombinuję a tu bateria kaput Jak będę u kumpla w sobotę to zrobię printy z MK i ci prześlę- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam, Mam problem z centralnym zamkiem i tak czytam formu i nie czy tu dobrze trafiłem ale może wy mi pomożecie. Jakiś miesiąc temu przestał mi działać centralny z pilota, jedynie po włożeniu kluczyka w zamek manualnie działa łącznie z domykaniem szyb i dachu. U kumpla podpiołem VAGa i wyszło że jakby moduł nie widział drzwi kierowcy i tylnych od strony pasażera. Macie może pomysł co może być? Czy pada moduł komfortu bo z tego co się orientuję to on odpowiada za sterowanie centralnym. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, Miałem taki problem w poprzednim aucie passat 2,5 tdi z Tipem. Nie wiem na ile to będzie adekwatne do twojej A6 ale może warto sprawdzić. Mianowicie po wielu diagnostykach i próbach okazało się że czujnik temperatury w silniku padł i przez to świrowały obroty tak samo jak u ciebie na D i R na N i P był spokój. Wymieniłem czujnik i wszystko wróciło do normy. Tak jak pisałem powyżej nie wiem jak to będzie się miało do A6 z silnikiem 2,4 ale może warto sprawdzić. Za czujnik w ASO dałem wtedy ok 200 - 250 PLN.- [B5 ADR] Cemtralny zamek i domykanie szyb
Podepnę się pod twój temat iiyama.44 jeżeli można bo trapi nas ten sam problem chociaż u mnie jest jeszcze gorzej bo centralny i domykanie z pilota w ogóle przestało działać. Jedynie po włożeniu kluczyka śmiga ale na dłuższą metę jest to uciążliwe. Byłem u Kumpla i jedyne co mogliśmy stwierdzić to fakt że jakby moduł nie widział drzwi kierowcy oraz tylnych od strony pasażera. Kumpel powiedział że następny krok to rozbiórka wnętrza tak żeby się dostać do modułu komfortu. Ale może ktoś miał ten problem i ma jakiś mniej pracochłonne rozwiązanie. No i pytanie czy padł moduł komfortu i najlepiej od razu go wymienić? Za wszelkie wskazówki wielkie dzięki- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
life is brutal- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian tak w garażu drążek poleruje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No tak wszystko co nie planowane wpadka to jest jak ma się 15 lat Tak wszystko co nie planowane [br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:52_________________________________________________mam jeszcze jeden temat potrzebuję kupić busa 9 miejscowego nie znacie kogoś kto chce sprzedać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wpadnę może nie jak Arturoo :> ale ziemniaczki i kiełbaska mocno wskazane przed urlopikiem A ty siemian się nie wykręcaj jak chcesz to cię zgarnę[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 19:45_________________________________________________jutro o 18:30 odbieram młoda z pracy to możemy cię przygarnąć skoro i tak jedziemy do jaworza- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja dziewczyna by tak samo opisał mnie jakbys ją zapytał czyli musi być podobny do mnie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 16:48_________________________________________________chociaż się jeszcze nie znamy gatulacje Arturo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam Siemian jak mój zderzak udało ci się coś ustalić?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian ty to powinieneś wiedzieć bo już cię o to pytałem prywatnie ale zero odpowiedzi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cześć, Wszędzie pytam i wszędzie szukam (na razie bez efektów) tylnego zderzaka do S4 2003 rok. Jakby ktoś widział lub słyszał o takim na zbyciu to chętnie skorzystam. Pozdro- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, ja ostatnio wymieniałem dwumas, po wyjęciu był cały rozleciały jednak takich odgłosów nie wydawał, całym autem mi trzepało jak tylko dotknołem gazu, ale tylko na D i R (S nie mam). Mimo opinii wszystkich znajomych na N i P był spokój. Także jak ci nie trzęsie autem to raczej nie dwumas. Ale jak to w życiu bywa nigdy nie wiadomo. Jutro muszę i tak jechać do kumpla mechanika to mu puszczę to nagranie może on coś poradzi. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 19:39_________________________________________________niestety mój znajomy nie umie tego dźwięku zinterpretować Jak będziesz miał info co to było daj znać. Pozdrawiam- Koło dwumasowe - świetny materiał plus filmik
Witam również przeczytałem już wiele forów na temat szarpania i stukania podczas jazdy jednak wszystkie objawy opisywane są przy skrzyniach manualnych. Posiadam A4 BFC z Mulitronikiem. jakieś 2 miesiące temu zdarzyło mi się (tylko raz) że samochód podczas ruszania zaszerpał tak jakby nie umiał przekazać momentu z silnika na skrzynię i dalej na koła. Objawy zaczeły się nasilać. Bart tutaj z forum (znawca Multitroników) zrobił mi pełną diagnostykę skrzyni i stwierdził jedynie że mam przejechany olej (80 000) i żebym go wymienił. tak też wczoraj uczyniłem. Jeszcze przed wymianą jadąc do mechanika na wymianę pojawił się kolejny problem samochodem przy dodaniu gazu, niezależnie od obrotów silnika, zaczeło trzęść samochodem. jak puszczę gaz znika. Dzieje się to tylko przy rozgrznym silniku jak jest zimny problkemu nie ma. Pierwsze sugestia to padnięty dwumas jednak skonsultowałem to z Bartem i polecił mi zapodać Neutral i nacisnąć gaz jeżeli trzęsie to na pewno dwumas jednak u mnie na Neutralu nic chodzi jak marzenie. wymieniłem olej i skrzynia pracuje jak nowa zmiany biegów w ogóle nie odczuwam, przed wymianą było czuć jakby zmieniała z między gazem, po wymianie oleju jak nowa. Jednak trzęsienie samochodem na rozgrzanym silniku pozostało. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane bo chciałbym zdiagnozować problem zanim wydam kasę na nowy dwumas. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:16_________________________________________________Dodam jeszcze że to 2003r. 163KM przebieg 100% orginalny 177000km potwierdzony przez serwis w Niemczech przed zakupem[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:19_________________________________________________Witam, u mnie szarpanie się wyjaśniło, totalnie rozwalone koło dwumasowe latało na wszystkie strony jak je wyjołem. Mimo iż nie szarpał ani trzęsło autem na N lub P przy dodaniu gazu to i tak koło było rozwalone na koniec przed samą naprawą autem trzepało jak tylko dodałem gazu. Teraz jest jakby wczoraj wyjechała furka z salonu :> Jako że mieszkam w europejskiej stolicy części zamiennych i "kurników" koło załatwiłem po wielu negocjacjach i po ciężkich poszukiwaniach i przez znajomości używane za 900PLN do tego jeszcze 5L oleju do skrzyni plus 300 za robociznę. Także tragedii nie było Pozdrawiam wszystkich Przemo- [B6 BFC] Ile litrów oleju do skrzyni biegów a4 B6 avant 2.5 TDI 163 KM
Witam, jeżeli chodzi o wymianę oleju w Multitroniku to zależy czy dynamiczna czy statyczna wymiana. Najlepiej zajżyjcie na wpisu Bart-S ten gość na prawdę zna się na tej skrzyni w jego wpisach wszystko znajdziecie odnośnie wymiany oleju i nie tylko. Pozdr- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem Przemek od 5 miesięcy szczęśliwy posiadacz A4 z 2003 roku. Mieszkam w małym miasteczku koło Bielska-Białej, Jaworzu Pozdrawiam wszystkich #Przemo# - Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.