Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Arturoo tu się musze zgodzić z siemianem 18" to max do b5
  2. trzeba mieć zdrowo zryty łepek siemian to twoje :polew: :polew:
  3. baddy furka spoko tylko ta skrzynia 5tka mogła by być 6tka to by miało sens no ale wszystko można zmienić
  4. felunek wkomponował się idealnie
  5. taa i z czarnuchem od razu czarny mat ci zamontuje będzie lepiej wyglądać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. cocacola to była jednorazowa przygoda
  7. :hi: też się dołączę[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 09:42_________________________________________________Radio tym razem już się poddało na amen. poszła płyta główna tak mi to fachman określił i znowu ten sam objaw czyli "biały ekran" przynajmniej na tyle w pożądku koleś że mi oddał kasę za ten monitor co wymieniłem. No ale teraz szukam czegoś innego.
  8. godzic rrrruuuuulllllleeeeessssss :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 19:51_________________________________________________ciekawe jak wyrwał tą fotę z archiwum siemiana
  9. aż trzeszczy :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 19:47_________________________________________________ciekawe Arturoo co się z tej ciszy wkluje
  10. w tych okularach ci do twarzy siemein :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. i tu widac jak zwykły prosty temat wyboru felg może pobudzić do rozmowy :decayed:
  12. Oj siemian siemian marny sprzedawczyno ty to się najlepiej i jedynie dobrze komponujesz na fotach pitera Bywa tobie jak widać już tylko fotomontraż pomaga. Z du_pą szympansa też ci nie wyszło bo jakoś po wizycie u fryzjera zmian nie widać a swinie to na twój widok już tylko sp***rzają może stąd masz takie dobre porównania do ich 4 liter ale mam dla ciebie dobrą radę, zrób się na czarny mat, przy furze nie zbyt pomogło ale może ty się wtedy nie będziesz tak rzucał w oczy i auto też wyładnieje :polew:
  13. mnie się zadne jakoś specjalnie nie podobają...Jak już to drugie z Porsche. Piter troche Cie chyba fantazja poniosła bo zrobiłeś z tych wszystkich felg 19' więc nie wygląda to naturalnie. Na mniejszej wielkości może wyglądać całkiem inaczej to dziwne siemian że jakoś żadne ci się nie podobają skoro na 3 zdjęciu są twoje felgi :polew: no ale się ma fure tak paskudną że ją trzeba zakleić żeby jej nie oglądać to już nic nie dziwi :polew:
  14. a ty siemian co robisz że cie nie ma? Mazur był u ciebie z tą skrzynią?
  15. :hi: widzę że się dzieje i jakoś mi się wydaje że jak tak dalej pójdzie to siemian znowu się obrazi [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 18:47_________________________________________________tak a propos SIEMIAN to co ty tak znowu wróciłeś do starej siły?? kobieta cie wypuściła z pod pantofla :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 18:48_________________________________________________H4mm3R YOKOHAMY sprawdzało już 3 moich kumpli wszyscy wywalili po sezonie. szumią i zdzierają się w zastraszającym tempie.
  16. jak to dobrze widzieć że znowu sie wszyscy kochają :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:24_________________________________________________w szczególności siemiana
  17. a to tego nie wiedziałem teraz wszyscy szukają zimówek[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:29_________________________________________________a siemian nie chce sprzedać swoich AVUSów?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 13:29_________________________________________________on teraz OZ ma założone
  18. 16" w sam raz na zimę chociaż przy naszej zimie to i 18" będzie ok ale 16" na C5 to rzeczywiście trochę małe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.